reklama

Opilec v Brně převracel betonové zátarasy. Přišel jsem si zacvičit, tvrdil strážníkům

Nejednu otázku „Proč?“ vyvolalo čtvrteční konání mladého muže v brněnském centru. Zničehonic začal ve večerních hodinách převracet těžké betonové zábrany u parkoviště, stavěl je na kratší stranu a potom je nechával zřítit na zem. Jeho jednání zachytily kamery a po chvíli ho zaregistrovala také městská policie.

reklama

Nejenže fyzicky náročná práce 22letého muže nedávala vůbec smysl, ale ještě na sebe upoutal pozornost hlídek, před kterými se navíc nejprve marně snažil utéct.

Strážníky na první pohled zjevně opilý muž přesvědčoval, že si s těžkými zábranami přišel zacvičit. Ti mu na základě jeho slov vyšli vstříc – mladíka vyzvali, aby si zaposiloval ještě více a všechny betonové zátarasy vrátil na původní místo.

K tématu

„Tak opatrně, ať si neublížíte...,“ upozorňovali městští policisté opilce. „Hej, kdyby mi to spadlo na nohu, rozbije mi to nohu,“ odvětil jim. „No tak opatrně, ať vám to nespadne na tu nohu, ano? Dolů to šlo hned, tak je potřeba to dát na původní místo,“ vysvětlil jeden ze strážníků. „Je to těžké, to je těžké,“ hodnotil manévry muž.

V rozčílen nakopl také sloup s osvětlením. „Přestaňte do toho kopat,“ napomínali ho strážníci a dále ho úkolovali, aby na parkovišti vrátil všechno do pořádku. Muž několikrát zmínil, že už nemá síly.

Když se opilci po delší době podařilo všechny betonové bloky vrátit na původní místo, vyzvali ho strážníci, aby podepsal formulář o přestupku. V tu chvíli komické číslo brněnského mladíka pokračovalo. Muž si totiž následně začal z nejasných důvodů rozepínat kalhoty a strkat si do nich propisku, kterou mu policisté zapůjčili.

Nepředvídatelné výkyvy v chování mohly mít podle všeho na svědomí i drogy. Čím dál agresivnější muž, který nadýchal téměř dvě promile, nakonec skončil na policejní služebně a bude se zpovídat hned ze čtyř možných přestupků.

K tématu

Další hlavní zprávy

Gaming

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory

Český herní průmysl hlásí za loňský rok rekordní obrat 5,32 miliardy korun. Násobně tím překonává výnosy filmové, hudební nebo televizní produkce v ČR. Jako jednomu z mála sektorů se hrám dařilo navzdory koronavirové krizi. Většina tuzemských herních firem nepocítila žádné výraznější dopady pandemie, vyplývá z výzkumu Asociace českých herních vývojářů (GDA).

Spisovatelem navzdory. Autor Rozmarného léta Vančura se narodil před 130 lety
Praktiky straší vyhazování vakcín. Nenasytní pacienti blokují dávky pro ostatní
Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných
Postřehy po Anglii: Vymazaný český fantom Schick. Proč si nešel zahrát Kadeřábek?
reklama
reklama
Kvůli zásahu v Teplicích se chystají protesty. Za „českého Floyda“ lidé zapalují svíčky

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Primář: Zapomeňme na covid. Máme více pacientů se zanedbanými nemocemi
Bém: Dostavba Pražského okruhu je v nedohlednu. Chybí odvaha a politická tvrdost
Další články
reklama
reklama