CNN Prima News parkoviště

parkoviště

Výpis příspěvků ke štítku „parkoviště“

Nečekaná změna u velkých řetězců nepotěší zákazníky v Česku. Na pravidla dohlídne policie

Byli jste zvyklí parkovat při nákupu u obchodu Lidl, jak dlouho chcete? Tomu je konec. Řetězec překvapil zákazníky novým opatřením. Na parkovištích, která nedisponují závorami, si budou muset u pokladny vyzvednout parkovací hodiny zajišťující 90minutový bezplatný limit pro stání. Na nové pravidlo dohlédne policie. Za parkování si pak lidé mohou nově připlatit také před pražskou prodejnou IKEA.

Dopravní kolaps u olomoucké zoo. Parkoviště praskají ve švech, v Praze je situace podobná

Parkoviště u olomoucké zoologické zahrady na Svatém Kopečku v sobotu přeplnila auta návštěvníků. Policie proto příjezd k zoo uzavřela a vozidla odklání. S podobnou situací lze počítat i v následujících dnech, kdy bude pokračovat prodloužený velikonoční víkend. Uvedla to policejní mluvčí Miluše Zajícová. Podobná situace nastala i u pražské zoo.

Komplikace na českých horách. V Bedřichově uzavřeli příjezdy, problémy hlásí i z Krkonoš

Policie kvůli náporu běžkařů uzavřela v sobotu o půl desáté dopoledne všechny příjezdové silnice do Bedřichova v Jizerských horách na Jablonecku. „Všechna svozová parkoviště jsou plná,“ uvedl krajský mluvčí policie Vojtěch Robovský. Auta turistů a lyžařů zaplnila také parkoviště v horském sedle u Šerlichu v Orlických horách, dopravu na místě řídí policie. Zaparkované vozy komplikují dopravu i v Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně a jiných horských střediscích.

Střelba u fastfoodu ve Francii: Útočníci pálili z kalašnikova, na místě zemřeli muž a žena

Při střelbě na parkovišti u McDonald’s v Marseille přišli o život žena a muž. Další tři lidé (jedna žena a dva muži), kteří s nimi seděli ve vozidle, utrpěli zranění. Podle agentury AFP to uvedl státní zástupce Nicolas Bessone. Muži měli být podle policie zapleteni do obchodování s drogami a násilí v regionu. Zatím však nelze potvrdit, zda případ souvisí s válkou drogových gangů.

KOMENTÁŘ: Největším nepřítelem Izraele jsou lži, polopravdy a užiteční idioti na internetu

Sociálními sítěmi i světovými médii proběhla během úterý a středy zpráva, že izraelské letectvo mělo vybombardovat nemocnici Al-Ahlí v Pásmu Gazy a zabít přes 500 lidí. Kdo to tvrdil? Teroristické hnutí Hamás, jehož prohlášením lze věřit asi stejně jako zaseknutým hodinám, že zrovna ukazují správný čas. Později se ukázalo, že za výbuchem na parkovišti u nemocnice zřejmě stála raketa odpálená Islámským džihádem. Jediný, kdo se může radovat, je Hamás. Právě šíření narativu o „sionistických ďáblech“, kteří bombardují malé děti v nemocnicích, je největší zbraní islámských teroristů. Roli užitečných idiotů skvěle plní někteří evropští politici či aktivisté.

Střelba v Uherském Hradišti kvůli parkování? Svědci popsali detaily, postřelený leží na JIP

Podle informací CNN Prima NEWS mělo ke střelbě na parkovišti v Uherském Hradišti dojít kvůli sporu o parkovací místo. Postřelený řidič měl údajně zaútočit jako první, přičemž druhý použil zbraň v sebeobraně. Tuto informaci ovšem policisté dosud nepotvrdili. Zraněný muž je umístěn na oddělení JIP, jeho zdravotní stav je stabilizovaný. Ke konfliktu mezi muži došlo v pátek dopoledne před tamním obchodním centrem.