CNN Prima News parkoviště

parkoviště

Výpis příspěvků ke štítku „parkoviště“

Střelba v Uherském Hradišti kvůli parkování? Svědci popsali detaily, postřelený leží na JIP

Podle informací CNN Prima NEWS mělo ke střelbě na parkovišti v Uherském Hradišti dojít kvůli sporu o parkovací místo. Postřelený řidič měl údajně zaútočit jako první, přičemž druhý použil zbraň v sebeobraně. Tuto informaci ovšem policisté dosud nepotvrdili. Zraněný muž je umístěn na oddělení JIP, jeho zdravotní stav je stabilizovaný. Ke konfliktu mezi muži došlo v pátek dopoledne před tamním obchodním centrem.

Střelba před supermarketem v Česku. Řidič po hádce vytáhl zbraň, druhého zasáhl do nohy

Konflikt dvou řidičů na parkovišti před obchodním centrem v Uherském Hradišti skončil střelbou. Útočníka policie zadržela a zbraň, ze které se střílelo, zajistila. Záchranáři zároveň převezli postřeleného muže se zraněním nohy do nemocnice. Novinářům to sdělili policejní mluvčí Petr Jaroš a mluvčí krajské záchranné služby Gabriela Netopilová Sluštíková. K incidentu došlo v pátek odpoledne. Podle informací CNN Prima NEWS mělo dojít ke sporu kvůli parkování. Postřelený muž měl zaútočit jako první, zatímco druhý pistoli údajně použil k sebeobraně. Tuto verzi však policie nepotvrdila.

Peklo u nákupních center. Parkování komplikuje dekády stará norma, pomohl by jednoduchý trik

Moderní auta jsou čím dál prostornější, o parkovacích místech to ale bohužel neplatí. Každé auto větší než malé se proto dnes na namalované parkovací místo vejde jen s minimální rezervou, což s sebou přináší nejen nutnou akrobacii při nastupování a vystupování, ale také otlučené plechy. Provozovatelé přitom při malování čar vyznačujících místa ke stání žádný předpis neporušují.

Horor na letišti v Kolíně nad Rýnem. Muž najel do lidí, na místě jsou i zranění policisté

V parkovacím domě na Letišti Kolín/Bonn na západě Německa v pátek dopoledne najel muž ukradeným automobilem do několika lidí. Ti mu podle policejního mluvčího Christopha Gillese dokázali uskočit a většinou utrpěli jen lehká zranění. Muž narazil také do několika dalších vozů. Podle mluvčího existují náznaky, že muž má psychické problémy.