reklama
CNN Prima News parkoviště

parkoviště

Výpis příspěvků ke štítku „parkoviště“

Orlické hory jsou přecpané turisty. U Šerlichu ani nezaparkujete, hlásí policie

Turisté a běžkaři v neděli do 9:00 zcela zaplnili parkoviště na Šerlichu pod hřebenem Orlických hor. Policie dopravu řídí tak, aby zůstala průjezdná silnice z Deštného v Orlických horách přes Šerlich do Orlického Záhoří. Ve střediscích Krkonoš v Královéhradeckém kraji problémy s dopravou v neděli ráno nebyly. Novinářům to řekla policejní mluvčí Eliška Majerová.

Američtí gardisté museli nocovat v garážích na zemi. Cítíme se zrazeni, stěžují si

Stovky členů americké Národní gardy nasazených v sídle Kongresu musely ve čtvrtek opustit odpočinkové zóny v areálu washingtonského Kapitolu a přesunout se ven nebo do přilehlých parkovacích garáží. Informovala o tom americká média, jejichž fotografie ukazovaly skupiny vojáků na betonové podlaze opřených jen o vlastní batohy či betonové sloupy. Situace vyvolala pobouřené reakce zákonodárců, načež bylo údajně gardistům umožněno vrátit se do Kapitolu.

Parkoviště v Bedřichově se začínají plnit. Policisté jsou připraveni zasáhnout

K totálnímu přeplnění parkovišť a kolapsu dopravy v Bedřichově na Liberecku zatím nedochází. Oproti minulému týdnu, kdy musela policie kvůli náporu běžkařů uzavřít příjezdové cesty, je tak v obci relativní klid. I přesto je však podle reportéra CNN Prima NEWS Libora Tampiera na místě více aut než obvykle a strážníci jsou v pozoru a připraveni zasáhnout.

Invaze výletníků. Turisté paralyzovali Orlické hory, plno je i v Krkonoších

Policie v pátek po poledni kvůli náporu turistů v oblasti Šerlichu v Orlických horách na více než dvě hodiny omezila provoz na příjezdové silnici z Deštného. Na silnici přes Šerlich pouštěla jen automobily, které projížděly dál. Parkoviště se dopoledne zaplnilo. Neukáznění řidiči, kteří parkovali, kde nemají, blokovali průjezd vozidel. Horské sedlo pod Šerlichem je vyhledávaným místem nástupu na hřebenové turistické trasy.

reklama