reklama
CNN Prima News parkoviště

parkoviště

Výpis příspěvků ke štítku „parkoviště“

Orlické hory jsou přecpané turisty. U Šerlichu ani nezaparkujete, hlásí policie

24. ledna 2021 11:36

Turisté a běžkaři v neděli do 9:00 zcela zaplnili parkoviště na Šerlichu pod hřebenem Orlických hor. Policie dopravu řídí tak, aby zůstala průjezdná silnice z Deštného v Orlických horách přes Šerlich do Orlického Záhoří. Ve střediscích Krkonoš v Královéhradeckém kraji problémy s dopravou v neděli ráno nebyly. Novinářům to řekla policejní mluvčí Eliška Majerová.

Američtí gardisté museli nocovat v garážích na zemi. Cítíme se zrazeni, stěžují si

22. ledna 2021 13:09

Stovky členů americké Národní gardy nasazených v sídle Kongresu musely ve čtvrtek opustit odpočinkové zóny v areálu washingtonského Kapitolu a přesunout se ven nebo do přilehlých parkovacích garáží. Informovala o tom americká média, jejichž fotografie ukazovaly skupiny vojáků na betonové podlaze opřených jen o vlastní batohy či betonové sloupy. Situace vyvolala pobouřené reakce zákonodárců, načež bylo údajně gardistům umožněno vrátit se do Kapitolu.

Parkoviště v Bedřichově se začínají plnit. Policisté jsou připraveni zasáhnout

16. ledna 2021 13:40

K totálnímu přeplnění parkovišť a kolapsu dopravy v Bedřichově na Liberecku zatím nedochází. Oproti minulému týdnu, kdy musela policie kvůli náporu běžkařů uzavřít příjezdové cesty, je tak v obci relativní klid. I přesto je však podle reportéra CNN Prima NEWS Libora Tampiera na místě více aut než obvykle a strážníci jsou v pozoru a připraveni zasáhnout.

reklama