CNN Prima News organizátoři

organizátoři

Výpis příspěvků ke štítku „organizátoři“

Sledujte ZÁZNAM TK k festivalu ve Varech: Kdy dorazí hvězdy a jak je na tom Bartoška?

Už 30. června odstartuje 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Návštěvníci už nyní ví, na jaké celebrity ze zahraničí se mohou těšit, otázkou však zůstává jejich příjezd do Česka. Právě detaily k uznávané kulturní akci představí organizátoři ve středu 28. června na tiskové konferenci od 11:00. Sledovat ji můžete na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Fiala k demonstracím: Obavám lidí rozumím, organizátoři by nás ale udělali závislými na Rusku

Premiér Petr Fiala (ODS) na Facebooku uvedl, že obavám lidí v neklidné době rozumí. Pokud by se ale dostali k moci lidé, kteří organizují demonstrace na pražském Václavském náměstí, udělali by Českou republiku opět závislou na Rusku, míní. Lidé při pátečním protestu zaplnili horní polovinu náměstí. Organizátorem byl Ladislav Vrábel, který podle informací v médiích čelí řadě exekucí.

Krutý osud triatlonisty Jakuba: Vyhrál závod, pak zemřel po srážce s vozem papežovy kolony

Měl to být den plný příjemných aktivit. Když slovenský triatlonista Jakub Mészáros v sobotu ovládl závod v Poľaně, vyrazil do Budapešti. Zde se 30letý sportovec připojil ke svým kamarádům a triatlonovým kolegům k rozlučce se svobodou. Během zábavy ho však srazilo auto. To mělo patřit do papežovy kolony a podle svědků jelo velmi rychle. Střet s mikrobusem Mészáros nepřežil.

Tábory budou, věří organizátoři a počítají s testováním. Někde už mají téměř plno

Nezbývá nám než doufat, že vláda letní tábory povolí, vzkazují jejich organizátoři. Rodiče v rozvolnění stávajících opatření věří a své ratolesti hojně přihlašují. Mnohé tábory tak už na konci března hlásí minimálně z poloviny zaplněnou kapacitu, někde jsou turnusy dokonce již téměř plné. Redakce CNN Prima NEWS oslovila organizátory různě zaměřených táborů, aby zjistila, v jaké fázi příprav jsou, se kterými restrikcemi proti šíření koronaviru v létě počítají a zda budou při nejhorším vracet zaplacené zálohy.

Chystá se další velká demonstrace. Počet účastníků pořadatelé omezovat nehodlají

Aktualizováno

V Praze se chystá další velká demonstrace. Na svátek 28. října svolali organizátoři „manifestaci za svobodu a pravdu“. Konat se má odpoledne na náměstí Republiky. Podle nových pravidel se smí demonstrací účastnit maximálně 100 lidí po 20členných skupinkách, které musí mít mezi sebou rozestupy. Pořadatelé ale počet účastníků omezovat nehodlají.

Anderson, Ozon i britský McQueen: Festival v Cannes zveřejnil výběr filmů

Nové filmy amerického režiséra Wese Andersona, francouzského Françoise Ozona či britského Steva McQueena jsou součástí oficiálního výběru 56 snímků pro letošní ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmový svátek se v květnu nekonal kvůli koronavirové pandemii, pro snímky je ale zařazení na jeho program prestižním oceněním, uvedla agentura AFP. Žádný český film se do výběru neprobojoval.