reklama
CNN Prima News oslava

oslava

Výpis příspěvků ke štítku „oslava“

Vyděšená fenka Jasmínka uběhla 20 kilometrů. Kvůli petardám se ztratilo přes 150 zvířat

3. ledna 2022 07:14

Silvestrovské oslavy jsou sice u konce, po ohlušujících ohňostrojích a petardách ale desítky zmatených psů a koček stále nemohou najít cestu domů. Když už majitelé nevědí kudy kam, spoléhají na sociální sítě a čekají na telefon, že právě jejich mazlíček je v pořádku. CNN Prima NEWS přináší jeden příběh se šťastným koncem.

Kousanec, plné záchytky a jízda „na Ovčáčka“. Novoroční oslavy policisty překvapily

1. ledna 2022 11:14

Oslavy příchodu nového roku 2022 byly oproti minulosti poměrně poklidné. Zároveň však záchranáři i hasiči poznamenali, že požárů a zranění oproti loňským oslavám mírně přibylo. Odehrály se navíc incidenty, které složky integrovaného záchranného systému (IZS) překvapily – od nezaplacených taxíků přes pokousání ruky až po napadení záchranářů a výhrůžky zbraní.

Zbloudilá policejní kulka fatálně zasáhla 14letou dívku. Zkoušela si v kabince šaty

24. prosince 2021 18:32

Předvánoční nákupy se v Los Angeles změnily v tragédii. V obchodě v údolí San Fernando agresivní muž napadl ženu, pravděpodobně ji několikrát udeřit zámkem na kolo. Policisté i na základě hlášení o střelbě vyjeli na místo. Podezřelého vypátrali a zastřelili. Jedna zbloudilá kulka si však našla i další oběť – 14letou dívku, která si v kabince zkoušela šaty na oslavu svých 15. narozenin.

reklama