CNN Prima News osobní auto

osobní auto

Výpis příspěvků ke štítku „osobní auto“

Na pražském nábřeží sjelo auto do Vltavy. Na místě zasahovali hasiči a potápěči

Aktualizováno

Pražští hasiči a policisté zasahovali na Podolském nábřeží, kde do Vltavy sjelo osobní auto. Situaci předcházela dopravní nehoda, po které se vůz zřítil do řeky, řekl CNN Prima NEWS mluvčí pražských policistů Richard Hrdina. Potápěči vůz pod vodou našli a vyprostili jej hasiči. Posádka by měla být v pořádku, informovali hasiči na sociální síti X.

Tragédie na přejezdu: Na Hradecku se střetl vlak s autem. Řidička zemřela, dítě je zraněné

U Zachrašťan na Hradecku se v neděli po 18:00 střetl na přejezdu spěšný vlak s osobním autem. V autě byly zaklíněny dvě osoby. Navzdory okamžité pomoci dvaatřicetiletá řidička zemřela, dítě, které s ní jelo transportoval vrtulník do nemocnice. Ve vlaku cestovalo 80 až 100 lidí. Při srážce se jim nic nestalo. Provoz byl zastavený do 22:00.

Obří karambol za Prahou. Na dálnici došlo k srážce sedmi aut, vytvořily se dlouhé kolony

K hromadné nehodě sedmi osobních aut došlo během úterního dopoledne na dálnici D8 nedaleko Prahy. Kousek od obce Úžice jsou přítomni hasiči i policisté. Hromadná havárie se obešla bez vážných zranění, ovšem jedna zraněná osoba byla předána do péče záchranářů. Provoz je v místě incidentu omezen a tvoří se až pětikilometrové kolony. Informovali o tom hasiči na sociální síti X.