Overal, šaty anebo crop top. V čem vyrazit na silvestrovský večírek a být hvězdou?

Silvestr se kvapem blíží a večírek se neobejde bez krásného oblečení. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila jako inspiraci čtyři outfity z aktuální kolekce H&M. Který z nich si získá vaše srdce?

První outfit je elegantní. Jde o jednoduché, splývavé a saténové šaty. Na večírku budete vypadat jako víla, šaty ale zároveň zvýrazní vaše křivky.

Další oblečení můžeme považovat za elegantně-extravagantní. Jedná se o crop top s výraznou mašlí a dlouhými černými kalhotami, které jsou pasové a do zvonu.

Třetí outfit je tmavý overal, který oceníte především během večera s přáteli. I s ním se ale můžete stát hvězdou večera.

Poslední je světlá tepláková souprava, jejíž mikina je doplněna o extravagantní řetízkovou podprsenku. Pokud se rozhodnete zůstat doma na gauči třeba s přítelem, pak je tento outfit správnou volbou.

A co šperky?

V poslední době se vracíme zpět ke strassové a mohutné bižuterii stříbrné barvy. Ale nebojte, zlato nevyšlo z módy. Stále se nosí kombinace stříbra a zlata, takže nemůžete šlápnout vedle.

Tagy: