park

Výpis příspěvků ke štítku „park“

Místo zábavy brutální napadení. Mladík v Brně dostal v parku naloženo od party agresorů

16. srpna 2022 19:55

Brutálním napadením a následnou loupeží se zabývá brněnská kriminálka. Zatím neznámí pachatelé se u tamního nádraží seznámili s mladým mužem a jejich vzájemné přátelství měla stvrdit koupená láhev alkoholu. Jenže místo toho dostal mladík pořádně naloženo a parta agresorů ho navíc ještě okradla. Celý útok zaznamenaly pouliční kamery.

Bizarní záběry z brněnského parku: Umělec s holou zadnicí visící z plotu i něžný zloděj

8. srpna 2022 06:59

Co všechno se člověku může stát, když usne na lavičce? O tom by mohl vyprávět muž, kterého si v brněnském parku vyhlédla osoba podezřelá z pokusu o krádež. Pravděpodobný zloděj si dal pořádně záležet na tom, aby svoji oběť při „šacování“ neprobudil. Nakonec ale neuspěl. Díky kamerám navíc brzy na místo dorazila městská policie.

V Hradci Králové vzniká PlayStation Park Horizon. Název dostal podle populární videohry

18. dubna 2022 10:21

Ve festivalovém areálu v Hradci Králové vznikne nový přírodní park s názvem PlayStation Park Horizon. České zastoupení japonského herního giganta plánuje investovat do výsadby zeleně půl milionu korun. Poněkud netradiční spolupráce si klade za cíl vytvořit rekreační a volnočasovou zónu v prostoru, kde se konají festivaly jako Rock for People. Zástupci českého PlayStationu a radnice Hradce Králové na tiskové konferenci v hangáru Prima COOL nastínili, jak bude park vypadat.

Vztek z případu mrtvé Češky v Londýně. Není divné, že tam ležela 14 dní? ptají se přátelé

14. prosince 2021 21:22

Příčina smrti české zdravotní sestry v Londýně je stále záhadou. Její tělo našly dva týdny po jejím zmizení děti, které si hrály v parku. Bylo to nedaleko od místa, kde byla 32letá Petra S. viděna naposledy. Policie sice považuje její smrt za nevysvětlenou, zároveň jí ale podle prvotního ohledání na místě nepřijde ani podezřelá. To samozřejmě nenechává v klidu pozůstalé a mnoho lidí na sociálních sítích.