park

Výpis příspěvků ke štítku „park“

Procházka se změnila v drama. Oblíbený hudebník Capaldi pomohl seniorce, sám bojuje s nemocí

Že má kromě hudebního talentu také dobré srdce, prokázal oblíbený skotský zpěvák a textař Lewis Capaldi. Při procházce s kamarády totiž narazil na starší ženu, která ležela bez hnutí na zemi. Umělec pohotově zavolal záchranku a do příjezdu sanitky se seniorkou zůstal. Když se ubezpečil, že je v pořádku, skromně z místa odešel. Lewisovi byl v minulém roce diagnostikován Tourettův syndrom. Nekontrolovatelné pohyby těla ho tak donutily dát si ve své kariéře delší pauzu. O nesobeckém činu celebrity informoval web The Sun.

Soutěžte s námi o 10 rodinných poukazů do zábavního parku Robinson

Soutěžte s námi o 10 poukazů do rodinného parku Robinson. Odpovězte správně na níže uvedenou otázku a užijte si s dětmi den plný zábavy v největším indoorovém zábavním parku v Kraji Vysočina. Zatímco děti budou řádit v herně, vy si můžete v klidu povídat u kávy, surfovat na internetu nebo mlsat luxusní čokoládu v kavárně Budík. A když budete mít chuť, můžete si zařádit s dětmi, neboť všechny atrakce umožňují přístup dospělým.

Vyhrajte vstupenky do Farmaparku Soběhrdy

Říká vám něco dromedár, Watusi, Emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? Nevadí, díky této výhře se o každém zmíněném zvířátku něco dozvíte a navíc si můžete některé z nich i nakrmit. Showtime si pro vás připravil soutěž o vstupenky do zábavního areálu Farmapark Soběhrdy. Pro 4 výherce je připravena jednodenní vstupenka do tohoto rodinného parku plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. A to není vše! Jeden z vás může vyhrát sezonní vstupenku pro dva! A co pro to můžete udělat? Stačí když nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže.

Migranti znásilnili ženu před zraky zbitého přítele. V Německu přitom žijí nelegálně už roky

Explozi vzteku zažívají Němci poté, co se po několika měsících na veřejnost dostaly podrobnosti o zločinu, který se stal v berlínském Görlitzer Parku, píše web televize RTL. V červnu tam byla brutálně znásilněna 27letá žena, jejího přítele útočníci zmlátili a činu musel přihlížet. Detaily případu se tehdy tutlaly. Nyní vyšlo najevo, že pachateli jsou odmítnutí žadatelé o azyl, kteří v Německu nelegálně žijí až sedm let.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky do Farmaparku Soběhrdy

Říká vám něco dromedár, Watusi, Emu nebo třeba vodní buvol? Že ne? Nevadí, díky této výhře se o každém zmíněném zvířátku něco dozvíte a co více…můžete některé z nich i nakrmit. Showtime si pro vás připravil soutěž o vstupenky do zábavního areálu Farmapark Soběhrdy. Pro 4 výherce je připravena jednodenní vstupenka do tohoto rodinného parku plného atrakcí, zvířátek i dobrého jídla. A to není vše! Jeden z vás může vyhrát sezonní vstupenku pro dva! A co pro to můžete udělat? Stačí když nám správně odpovíte na soutěžní otázku níže.

Zpěvák Dalibor Janda se pochlubil luxusní zahradou. Nahlédněte do jeho soukromí

Zpěvák Dalibor Janda je sice zahradnický samouk, ale to, co u svého domu dokázal s manželkou Jiřinou vybudovat, by mu mohl leckdo závidět. Vedle ovoce, zeleniny, květin a jezírek tam najdeme například i sochy Karla IV., Ferdinanda I. a lva v životní velikosti, nebo dokonce pyramidu v měřítku jedna ku stu. Svou zelenou oázu klidu představil Janda redakci CNN Prima NEWS.

Berlínem otřásla brutální vražda pětileté dívky. Kolemjdoucí ji našli ubodanou v parku

Brutální vražda teprve pětileté dívky šokuje Německo. Vážně zraněnou ji našli v úterý odpoledne kolemjdoucí v parku v berlínské čtvrti Pankow. Dítě po převozu do nemocnice zemřelo. Policie krátce po činu zadržela 19letého mladíka, který se měl o dívku a její sourozence starat. Právě on je nyní hlavním podezřelým, informují německá média.