CNN Prima News parkur

parkur

Výpis příspěvků ke štítku „parkur“

Dělají si fotky a při tom ničí památky. Restaurátoři zámku u Slavkova jsou zoufalí

23. července 2021 06:37

Vandalové a nezodpovědní turisté ničí historické sochy v areálu slavkovského zámku. Spousta z nich tak podle správců činí nevědomky ve snaze ukořistit co nejlepší fotku. Radní města jsou zoufalí, proto už posilují hlídky městské policie. Přemýšlí i o zavedení kamerového systému. V krajním případě hrozí úplné odstranění soch z veřejných míst.

Dcera Petra Kellnera míří do Tokia. Ve vzácném rozhovoru promluvila o svých snech

20. července 2021 23:17

Jedním z členů české výpravy na letní olympijské hry v japonském Tokiu je i Anna Kellnerová. Dcera nedávno zemřelého nejbohatšího Čecha Petra Kellnera patří mezi reprezentanty v jezdeckém parkuru. Krátce před odletem poskytla mladá jezdkyně na koních rozhovor pro EquiTV. Zde popsala svoji přípravu na olympijské klání a také své cíle.

Kellnerová se po smrti otce vrací k závodění. Čeká ji důležitá generálka před OH

7. května 2021 11:23

Ostrá zkouška před olympiádou v Tokiu čeká ve Velké Chuchli Annu Kellnerovou s českým týmem. Vrací se v rámci CSIO3* CET Prague Cupu na nové parkurové závodiště, kde je v pátek od 12:25 čeká Pohár národů a v neděli Grand Prix. Osm kvalifikačních týmů, včetně toho českého, tak podstoupí velmi důležitou generálku. Parkury totiž připravoval významný stavitel.

Kůň šlápl české jezdkyni na hlavu, roztříštil jí lebku. Lucie se ale nevzdává

7. prosince 2020 04:59

Z ošklivého zranění se zotavuje 17letá jezdkyně na koni Lucie Melmerová. Před třemi měsíci při parkurovém závodu vypadla ze sedla a kůň jí šlápl na hlavu. Dívka měla roztříštěnou lebku, ale po intenzivních rehabilitacích ji lékaři v neděli propustili do domácí léčby. Poté stráví měsíc v pražském Motole, kde bude pokračovat v rehabilitacích. Už nyní se těší, až se na koňský hřbet vrátí. Po neštěstí přitom nemohla pořádně jíst a mluvit.

Kellnerová zazářila poprvé od ošklivé zlomeniny. S klisnou Catchie byla pátá

23. srpna 2020 19:30

Plnohodnotný comeback zažila nejznámější česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová. Ta si před více než rokem zlomila na závodech v Madridu stehenní kost. Od té doby neskákala se svojí klisnou Catchie překážky vysoké 160 cm – na ně se společně vrhly až nyní v rámci Grand Prix v pražské Chuchli. Domácí akce pro ně skončila více než dobře, a to pátým místem.