CNN Prima News partner

partner

Výpis příspěvků ke štítku „partner“

Bendig: Stále cítím, že to mám v branži jako Rom těžší. Zažil jsem drsný kariérní pád

Neměl jsem žádná vystoupení, peníze a nikoho nezajímal. V rozhovoru se CNN Prima NEWS těmito slovy romský zpěvák Jan Bendig, který 14. února slaví třicátiny, vzpomínal na svůj největší kariérní pád a životní krizi. Často čelil i nenávistným útokům kvůli sexuální orientaci. Se vším se ale vyrovnal a dokázal se vrátit na pomyslné výsluní. V březnu ho čeká velký koncert v pražské O₂ universum.

Oběť, nebo agresor? Brutálně zavražděná Patrícia měla sousedy terorizovat, roli hrál alkohol

Představy o domácím násilí vám naruším. Se zavražděnou Patrícií jsem byla neustále ve sporu a psát o ní, že byla milá a ochotná pomoci, je z kategorie sci-fi. Těmito slovy zahájila své svědectví Monika Kozelová, bývalá slovenská poslankyně a sousedka brutálně usmrcené 48leté ženy. Tvrdí, že Patrície, jíž měl vrah vyříznout srdce a další orgány, byla těžká alkoholička, která sousedy terorizovala. Její popis událostí, k nimž v domě, kde obě ženy žily, docházelo, se liší od dalších svědectví. V nich je za agresora popisován partner Jozef, kterého policisté zadrželi.

Sousedé popsali hrůzu před smrtí Patrície, které vrah vyřízl srdce: Křičel, že ji zabije

Byli konfliktní, každý večer křičel, že ji zabije. Tak sousedé popisují vztah 48leté Patrície s partnerem Jozefem, který je podezřelý z její vraždy. Podle slovenských médií měl muž ženu napadnout nožem, odřezat části stehen i tváří a vyříznout jí orgány včetně srdce. Známí dvojice jsou z detailů činu v šoku, stejně jako celé Slovensko. Podezřelého, po němž policisté pátrali, zadrželi v pátek po poledni v bratislavské pivnici.

Adélu týral a znásilnil Palestinec. Jejich děti odvlekl do Pásma Gazy, matka je zoufalá

Psychické i fyzické týrání. To vše dlouhá léta prožívala Adéla, která měla za manžela Palestince. Mají spolu tři děti, dvě z nich již zhruba rok neviděla. Její bývalý partner je odvezl na dovolenou do Dubaje, z níž se už nevrátil. Jak se nakonec ukázalo, jeho cílovou destinací nebyla metropole Spojených arabských emirátů, ale Pásmo Gazy, kde má muž rodinu. Právě tam, ve válečné zóně, by se děti měly nyní nacházet. Matka je zoufalá, pomocnou ruku jí nabídlo mimo jiné ministerstvo zahraničí. Adéla společně s iniciativou Pod svícnem doufá v jediné: že se její děti vrátí v pořádku po roce odloučení domů.