CNN Prima News partner

partner

Výpis příspěvků ke štítku „partner“

Herečka Affašová poprvé po ztrátě miminka: Nepřebolí to nikdy, nejtěžší bylo si odpustit

24. listopadu 2022 19:06

V polovině října zasáhla herečku Sáru Affašovou s partnerem Martinem Donutilem nejhorší bolest: jejich syn se narodil mrtvý. Umělkyně nejhorší noční můru všech rodičů sdílela se svými sledujícími, následně se stáhla do ústrání. Nyní, o měsíc později, všem poděkovala za podporu a přiblížila, jak se její život změnil.

Kuchařová se do nového vztahu nehrne: Hojí se to pomalu, tentokrát si vyberu pořádně, říká

16. října 2022 07:38

Taťána Kuchařová září štěstím. Po bolestivém rozchodu s muzikantem a hercem Ondřejem Gregorem Brzobohatým to vypadá, že se modelka dala zase do kupy. Užívá si svobody, společnosti svých přátel a jak sama říká, do nového vztahu se rozhodně nehrne. „Nepotřebuji vytloukat klín klínem,“ řekla v pořadu Showtime 33letá Miss World 2006.

Záhadná smrt na romantické procházce. Žena během sekundy zmizela, našli ji v hluboké jámě

18. srpna 2022 08:23

Tragickou smrt Laury Jayne Newcombeové úřady vyšetřovaly více než rok, k jasnému závěru však nedošly. 31letá žena se 29. června minulého roku procházela se svým přítelem na vrcholu útesu na Trevose Head v anglickém Cornwallu, když během chvíle nepozornosti zmizela. Jak se ukázalo, spadla do takřka 25 metrů hluboké díry ve skále. Je možné, že spáchala sebevraždu.