reklama
CNN Prima News Patrik Nacher

Patrik Nacher

Výpis příspěvků ke štítku „Patrik Nacher“

Je to úlet, porazí i muže. Sexismus fotbalistů namíchl fotbalistky i poslance

24. listopadu 2021 17:39

Sexistický posměch příbramských fotbalistů směrem k ženskému fotbalu, který sklidil výraznou kritiku, už sice klub ze svých komunikačních kanálů smazal, hořká pachuť ale zůstává. A to nejen mezi sportovci. Nevhodná vyjádření namíchla i některé politiky. I když se shodnou, že zveřejněné video byl úlet, v porovnání mužského a ženského fotbalu se jejich názory rozcházejí.

Milostivé léto mohou využít i dlužníci VZP. Zaplatí jen původní dluh a poplatek

8. listopadu 2021 13:56

Zbavit se dluhů v takzvaném milostivém létě mohou i dlužníci Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Když do 28. ledna splatí původní dlužnou částku a uhradí 908 korun exekutorovi, penále se jim odpustí. Na tiskové konferenci to v pondělí oznámil ředitel VZP Zdeněk Kabátek. Největší zdravotní pojišťovna sklízela kritiku za to, že by se u ní v tříměsíční oddlužovací akci mělo dál penále vymáhat. Podle Kabátka pojišťovně dluží 231 tisíc lidí. Původní dlužná částka činí 13 miliard korun a penále dalších 16 miliard.

Flegr chce přednost na ventilátorech pro očkované. Šokujete i svým vzhledem, odvětil Nacher

6. listopadu 2021 18:30

Prognózy evolučního biologa Jaroslava Flegra ohledně koronavirové pandemie nebývají vždy optimistické. Naposledy apeloval na lékaře, že až dojde v prosinci k přehlcení nemocnic pacienty s covidem, mají dát přednost očkovaným. Za svůj výrok sklidil vlnu kritiky. Poslanec za ANO Patrik Nacher mu vzkázal, že kromě slov šokuje také svým vzhledem.

Jak chce nová vláda šetřit? V koaličním programu převažují výdaje, říká komentátor

4. listopadu 2021 07:17

V koaličním programu budoucí vlády, který ve středu unikl do médií a CNN Prima NEWS ho má k dispozici, jsou podle komentátora MF Dnes Miroslava Koreckého téměř samé výdaje. Spolu s analytičkou týdeníku Echo Lenkou Zlámalovou se v pořadu 360° CNN Prima NEWS divili, kde chce nová vládní koalice složená ze Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) a Pirátů a STAN šetřit. Za první rok totiž slibuje úspory až 100 miliard korun.

Dva noví ministři a širší vedení Sněmovny? Nacher kritizuje i posty pro vlastní kolegy

2. listopadu 2021 21:08

V Česku bude s největší pravděpodobností vládnout koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) se Starosty a Piráty. Programové prohlášení a koaliční smlouvu chtějí podepsat 8. listopadu, v den ustavující schůze nové Sněmovny. Ze zákulisí vyjednávání ale už prosakují informace o obsazení resortů či plánu vytvořit úplně nová ministerstva. Poslanec Patrik Nacher (za ANO) a senátor Zdeněk Hraba (STAN) jsou ale k některým návrhům skeptičtí.

Klidně jim udělám analýzu zdarma. Za volby si mohou sami, opřel se Nacher do Pirátů

2. listopadu 2021 15:01

Piráti si za výsledek voleb, ve kterých získali jen čtyři poslanecká křesla, můžou sami. Je o tom přesvědčen poslanec hnutí ANO Patrik Nacher, který jízlivě na adresu Pirátů dodal, že analýzu volebního krachu jim udělá klidně zdarma. Reagoval tak na část dokumentu, který nejmenší sněmovní strana zveřejnila a podle které mohou za neúspěch Starostové, tedy jejich koaliční partner. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby může dokument ohrozit vznik budoucí vlády. Jeho hnutí získalo ve Sněmovně 33 mandátů.

Expert: Snížit DPH u energií je nejhorší řešení. To vám řekne každý ekonom s diplomem

25. října 2021 20:01

Plán vlády na dočasné snížení DPH u energií až na nulu je podle ekonoma Miroslava Zámečníka to nejhorší, co se může z hlediska rozpočtu udělat. V pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS mluvil podobně také poslanec Pirátů Martin Jiránek. Naopak poslanec za vládní hnutí ANO Patrik Nacher zdůrazňoval, že jde o nejrychlejší způsob, jak lidem ve finanční tísni pomoci.

Nacher: Máme 72 poslanců, dostat stejně lidí ve vedení Sněmovny jako Piráti je absurdní

21. října 2021 00:28

Přestože má hnutí ANO 72 poslanců, nabízí mu ve vedení Sněmovny stejný počet lidí jako Pirátům se čtyřmi poslanci. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to kritizoval poslanec Patrik Nacher z hnutí ANO. Reagoval tak na nápad, že by ANO mohlo podstoupit SPD jednu ze dvou pozic místopředsedy. Během diskuse s dalšími politiky se také řešilo postavení SPD ve Sněmovně.

Sledujte ZÁZNAM: Poslanci ANO řešili Vondráčkovu návštěvu Zemana. Jak na situaci reagují?

19. října 2021 18:14

Poslanecký klub hnutí ANO se v úterý odpoledne sešel k volbě svých zbývajících místopředsedů. Jednat měl také o návštěvě předsedy Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) u hospitalizovaného prezidenta Miloše Zemana. Poslanci při příchodu na jednání nechtěli komentovat, koho navrhnou do vedení Sněmovny. Tiskovou konferenci po jednání klubu sledujte živě v tomto článku. Měla začít v 18:30, ale bude mít zpoždění.

reklama