CNN Prima News Pavlína Kosová

Pavlína Kosová

Výpis příspěvků ke štítku „Pavlína Kosová“

Středula by si představoval minimální mzdu ve výši 16 tisíc korun

10. července 2020 10:59

V současnosti je v Česku minimální mzda ve výši 14 600 korun. Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula by chtěl, aby se tato částka navýšila v příštím roce na 16 tisíc korun. V pořadu K věci televize CNN Prima NEWS moderátorce Pavlíně Kosové ale přiznal, že odbory o tom s vládou zatím nejednaly.

Hejlík: Za příspěvky na sociálních sítích si říkám poměrně hodně peněz

16. června 2020 11:03

„Za posty na sociálních sítích si říkám poměrně hodně peněz,“ prohlásil herec, moderátor a foodbloger Lukáš Hejlík. Důležitým faktorem v boji restaurací s koronavirem byla dle něj jejich schopnost adaptace. Sám zůstává optimistou a tvrdí, že dobrým podnikům mohla tato zkušenost do budoucna pomoci. Co hlavně sleduje autor populární gastronomické mapy při hodnocení restaurací?

K VĚCI: Chytrou karanténou si kupujeme pojištění, tvrdí člen NERVu Jurajda

5. května 2020 12:21

Do chytré karantény je potřeba masivně investovat. Jedná se o jeden ze dvou účinných nástrojů, který lze využít v boji s pandemií, tím druhým jsou plošná omezení, jež jsou ale v důsledku velmi drahá. Rolí Národní ekonomické rady vlády (NERV) je propojení ekonomických a epidemiologických scénářů, uvedl její člen a profesor CERGE institutu, ekonom Štěpán Jurajda v rozhovoru s Pavlínou Kosovou v pořadu K věci.