reklama
CNN Prima News pedofil

pedofil

Výpis příspěvků ke štítku „pedofil“

Školáky měl na rozbité kolo lákat k pohlavnímu styku. Kolik dětí si cyklista vyhlédl?

V týdnu trutnovský soud poslal do vazby zadrženého cyklistu z Trutnovska, který měl sexuálně obtěžovat nezletilé školáky. Podle obvinění je sváděl k pohlavnímu styku. Záminkou pro kontakt s dětmi bylo vždy rozbité kolo. Po zveřejnění záběrů z kamer se sám udal na policii, když se viděl. Štáb CNN Prima NEWS jako jediný zjistil, kolik dětí celkem si stihl vyhlédnout.

Pedofila pustili z vězení. Uplácel dívky alkoholem a sladkostmi, pak je znásilnil a zabil

Děsivý případ se odehrál na Sibiři, kde našli v opuštěném domě mrtvá těla dvou pohřešovaných dívek. Podezřelý je jednačtyřicetiletý Viktor Pesternikov, kterého propustili před dvěma lety z vězení. Tam si odpykával trest odnětí svobody 10 let za sexuální zneužívání nezletilých. Ještě několik let se měl hlásit místním úřadům, nečinil tak ale. Kvůli podezření z nedbalosti tak začalo navíc vyšetřování úřadů.

Fotbalista pykal za sex s nezletilou, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost

Britský fotbalista Adam Johnson, který si odpykal trest za sex s patnáctiletou dívkou, se stal opět otcem. Matkou chlapečka je Stacey Floundersová, bývalá letuška, která během kauzy Johnsona označila za „arogantního podvodníka,“ co jí zničil život, a rozešla se s ním. Během lockdownu způsobeného pandemií koronaviru se ale opět dali dohromady. Narození dítěte berou jako nový začátek. Dvojice údajně zvažuje stěhování do zahraničí.

Zmizelá Maddie je pohřbená v Portugalsku, tvrdí jasnovidec. Policii pomohl už dříve

Němečtí policisté chtějí prověřit tvrzení bývalého televizního reportéra a jasnovidce Michaela Schneidera. Ten tvrdí že tělo britské dívky Maddie McCannové je pohřbeno v Portugalsku, necelých deset kilometrů od místa, kde tehdy tříleté děvče v roce 2007 zmizelo. Závažnost svého tvrzení si Schneider uvědomuje. V minulosti už tímto způsobem policistům několikrát pomohl.

reklama