CNN Prima News pedofil

pedofil

Výpis příspěvků ke štítku „pedofil“

Chystaný bič na sexuální predátory ohrožující děti se zasekl. Blažek se bojí omylů i ústavy

Ochrana dětí před sexuálními predátory se v koalici zadrhla. Byť všichni aktéři souhlasí s tím, aby vznikl tzv. dětský certifikát, kterým se bude muset prokázat každý, kdo s dětmi chce pracovat, už se neshodnou na tom, jak dlouho do minulosti by se měly trestné činy spáchané na dětech do nového registru zapisovat. Část koalice i hnutí ANO jednoznačně trvá na tom, aby byly zapsány příslušné trestné činy i desítky let zpětně. Trochu zpátky se drží ODS, kdy ministr spravedlnosti Pavel Blažek varuje před omyly, stigmatizací a možnou neústavností.

Matky prodávaly dcery pedofilovi z Mostecka, zneužívání se samy účastnily. Z detailů mrazí

Krajský soud v Ústí nad Labem se zabýval otřesným případem sexuálního zneužívání dívek. Třiapadesátiletý muž měl podle státní zástupkyně znásilňovat dvě holčičky ve věku odhadem jeden a čtvrt a pěti či šesti let. Na zneužívání se měly podílet i matky zneužívaných dětí. Obžalovaní u soudu přiznali vinu. Hrozí jim až dvanáctileté odnětí svobody.

Podezřelý z únosu Maddie jde před soud. Čelí žalobě z brutálního znásilnění dítěte i seniorky

Christian B., podezřelý z únosu Madeleine McCannové, v pátek stane před německým soudem, informují tamní média. Obžaloba však nesouvisí s případem zmizelé dívky, muž čelí několika jiným obviněním. Projednávaný případ řeší údajné brutální znásilnění 14leté dívky a zhruba sedmdesáti až osmdesátileté seniorky. Obžalovaný, který si v současnosti odpykává trest za znásilnění jiné důchodkyně, se měl také obnažovat před dvěma dívkami ve věku deseti a jedenácti let. Christian B. zřejmě soudu nesdělí zásadní informace, uvedl pro stanici BBC jeho právník.

Děsivý případ pedofilie v Michalovcích: Muž měl zneužít chlapce a nakazit je pohlavní nemocí

Otřesný případ, v němž figurují děti, řeší policisté na východním Slovensku. Jednatřicetiletý muž z okresu Sobrance měl sexuálně zneužívat nezletilé. Dosud existuje podezření v případě tří dětí ve věku 7, 8 a 11 let, které měl zvrhlík v Michalovcích dokonce nakazit pohlavní chorobou. Obětí je však pravděpodobně mnohem více. Obviněný se již nachází ve vazbě, píše web Topky.sk.

Clinton si potrpí na mladé holky, uvádí spisy v kauze Epstein. Soud je odtajnil

Princ Andrew, Bill Clinton, Donald Trump, Kevin Spacey nebo Stephen Hawking – jen krátký výčet jmen osobností ze světa politiky a showbyznysu, která se objevila v odtajněných spisech týkajících se amerického finančníka a sexuálního predátora Jeffreyho Epsteina, jeho vztahu s Ghislaine Maxwellovou a údajných obětí sexuálního zneužívání nezletilých dívek. Z uvedených prominentů není v kauze nikdo obviněn, probírají se pouze jejich styky s Epsteinem.

Farní sbormistr znásilňoval chlapce, rozhodl pražský soud. Zneužívání říkal „kanadská muka“

Sbormistrovi, který dlouhodobě znásilňoval a zneužíval malé zpěváky ve farním pěveckém sboru, uložil pražský městský soud ve středu čtyři roky vězení. Součástí trestu je i ústavní sexuologické léčení a maximální, tedy desetiletý zákaz práce s dětmi. Verdikt zatím není pravomocný. Muž se po svém zadržení ke skutkům postupně přiznal a po propuštění z vazby dobrovolně nastoupil do bohnické léčebny, kde se přes rok léčí s homosexuální pedofilií.

Brutálně znásilnil a podřízl 11letou Haničku. Sadistický pedofil je z Bohnic zpátky na svobodě

Sadistický pedofil a vrah Zdeněk Moré je ve věku 75 let opět na svobodě. Za mřížemi strávil většinu svého života, za brutální znásilnění a vraždu jedenáctileté Haničky v pražské Třešňovce unikl o vlas trestu smrti. Posledních deset let strávil v ochranném léčení v Bohnicích, to bude dál pokračovat pouze v ambulantní formě, informuje deník Blesk.

Otřesné případy zneužívání dětí, oběťmi byli i kojenci. Kteří pedofilové patří k nejhorším?

Vlastní potomci, jiní příbuzní či naprosto cizí děti. Všichni jmenovaní mají jedno společné: stali se oběťmi nejhorších pedofilů v historii kriminalistiky. Tito sexuální delikventi nejsou tématem jen v zahraničí, své o nich vědí i lidé v České republice. Řeč je například o Janu Richterovi z Liberce, který sexuálně zneužil sedm dětí, o něž se měl v rámci spolku starat. Kteří pedofilové – ať už za hranicemi, nebo v tuzemsku – se do historie zapsali jako ti nejhorší?