CNN Prima News pedofil

pedofil

Výpis příspěvků ke štítku „pedofil“

Zdrcená matka o pedofilovi Janu R.: Spal s dcerou v posteli. Chci ho najít a vykastrovat

18. května 2022 19:31

Sedmiletá holčička pod jednou peřinou s nahým mužem na dětském táboře, tak začala otřesná kauza znásilnění pěti dětí v Liberci. Reportérovi CNN Prima NEWS se podařilo získat další detaily o tom, co vedlo ke stíhání Jana R., předsedy spolku Děti ráje železnice. Před kamerou promluvila matka dívenky, kterou zneužil během jarního tábora muž v minulosti již dvakrát trestaný pro znásilnění dítěte. „Měla jsem chuť ho zabít, najít ho a vykastrovat,“ přiznala matka holčičky, která kvůli ochraně dětské oběti zůstala v anonymitě.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Případ pedofila Jana R. může vést ke změně zákona

9. května 2022 18:22

Hrůzný případ znásilnění pěti dětí z Liberce možná povede ke změně zákona. Spolek pořádající tábory a kroužky pro děti tam vedl muž v minulosti dvakrát odsouzený za znásilnění dítěte. Kriminalisté to věděli a byli bezmocní. Proto teď sama policie požaduje změnu legislativy. Jak na celou kauzu reagují odborníci? Nejen toto téma přinesou Hlavní zprávy na Primě a CNN Prima NEWS, které začínají v 18:55.

Šokující svědectví známé pedofila Jana R.: Manželka věděla, že dříve znásilňoval děti

1. května 2022 19:45

Kauza pedofila z Liberce, kterého policie obvinila ze znásilnění pěti dětí, stále budí nejen velké emoce, ale i řadu otázek. Například, nakolik blízké okolí obviněného vědělo o tom, co dělá. Reportér CNN Prima NEWS Libor Tampier získal další šokující svědectví ženy blízké rodině obviněného. Ta tvrdí, že do všeho byla zapojena i pedofilova manželka.

Tři sestry a jeden chlapec. Policie zná další oběti, pedofila Jana R. z Liberce obvinila

28. dubna 2022 16:41

Kriminalisté už evidují celkem pět dětských obětí sexuálního predátora z Liberce. Ve čtvrtek to pro CNN Prima NEWS uvedla krajská policejní mluvčí Ivana Baláková. Přihlásili se rodiče dalších tří dívek a jednoho chlapce. Podle informací redakce má jít o Jana R., který byl už dvakrát v minulosti za znásilnění dítěte odsouzen. Policie už ho nyní znovu obvinila.

Selhal jsem, znásilnil moje tři dcery, říká zdrcený otec. S Janem R. si to chce vyřídit

20. dubna 2022 11:39

Děsivé rozměry nabírá případ libereckého pedofila Jana R. Reportér CNN Prima NEWS Libor Tampier získal svědectví muže, který tvrdí, že znásilnil i jeho tři děti, které se účastnily akcí spolku Děti ráje železnice. Ten si Jan R. spolu se svou ženou založil před dvěma lety a nabízel letní tábory, kroužky a hlídání dětí. Celkový počet jeho obětí tak šplhá na šest a zdá se, že bohužel stále není konečný. „Spravedlnosti nevěřím, chci se pomstít podle svého,“ svěřil se muž, jehož identitu redakce zná, ale nebude ji s ohledem na dětské oběti zveřejňovat.

Nevěřím soudům. Otec chce pomstít své tři dcery, které měl znásilnit pedofil z Liberce

19. dubna 2022 18:52

Případ pedofila z Liberce, kterého policie obvinila ze znásilnění dítěte, dostává děsivé rozměry. Reportér CNN Prima NEWS Libor Tampier získal informace o třech dalších dívkách z jedné rodiny, které měl také velmi brutálním způsobem znásilnit. Všechny tři sestry, z nichž nejmladší je teprve žačkou prvního stupně základní školy, se účastnily akcí pořádaných spolkem Děti ráje železnice. Ten si Jan R. založil přesto, že byl už dvakrát odsouzený za znásilnění dítěte.