CNN Prima News pedofil

pedofil

Výpis příspěvků ke štítku „pedofil“

Hrozivé výpovědi znásilněných dětí u soudu s Janem R. Zděšení přítomní odcházeli ze síně

14. března 2023 18:39

Výpověďmi znásilněných dětí pokračoval soud s Janem K., který podle obžaloby sexuálně zneužil celkem sedm malých dětí. Některým v tu dobu nebylo ani šest let. Vyprávění dětí nenechalo nikoho v soudní síni chladným. K části obětí se měl dostat přes spolek, který nabízel pořádání dětských táborů a kroužků a jehož byl jednatelem.

Otec znásilněné holčičky o Janu R.: Zasloužil by doživotí, nejradši bych mu něco udělal

9. února 2023 17:35

Zasloužil by zavřít na doživotí, takový člověk nemá venku co dělat. Nejradši bych mu něco udělal. Otec šestileté dívenky má o trestu pro sexuálního predátora Jana R. jasno. Muž, který teď stojí před soudem, jeho v té době teprve čtyřletou dcerku podle obžaloby opakovaně znásilnil, pokoušel se o ty nejtvrdší sexuální praktiky, fotografoval si její genitálie. Podle kriminalistů byla nejmladší z obětí Jana R., který teď čelí obžalobě ze znásilnění celkem sedmi dětí ve věku od čtyř do devíti let. Otec holčičky ve čtvrtek vypovídal před soudem. Na chodbě libereckého justičního paláce svolil k rozhovoru pod příslibem anonymity.

Zvrat v případu otce znásilněné holčičky. Pedofila donutil k sebevraždě, teď je na svobodě

29. října 2022 20:49

Sledovaný případ ruského pedofila, kterého donutil otec jedné z obětí k sebevraždě, má další pokračování. Z vězení totiž odchází otec zneužité tehdy 6leté dívky Vjačeslav Matrosov. Ten se do vězení dostal poté, co mimo jiné přinutil Olega Svidorova vykopat si hrob. Pedofil se měl poté sám smrtelně bodnout. Případ před rokem otřásl Ruskem. Za otce znásilněné dívky se postavili místní obyvatelé ze Samarské oblasti i známé osobnosti.

Mrazivá zpověď české atletky: Od 15 let ji sexuálně zneužíval trenér, hrůzy teď popsala

23. září 2022 08:54

Nadějnou oštěpařku Terezu Vytlačilovou od jejích patnácti let sexuálně zneužíval osobní trenér. O nepříjemný zážitek se mladá sportovkyně podělila v projektu Bez Frází s nadějí, že by mohl pomoci dalším v podobné situaci. Několikrát prý zvažovala sebevraždu a závažné psychické následky si nese dodnes. Pachatele z vězení propustili po necelém roce.