reklama
CNN Prima News Petr Kolář

Petr Kolář

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Kolář“

Analytička: Zoufalá Schillerová nemá komunikační talent. Havlíček mluví, ale bez obsahu

7. ledna 2022 19:04

Zatímco v době vlády hnutí ANO byl nejvíce slyšet předseda a tehdejší premiér Andrej Babiš, po neúspěšných volbách a pádu do opozice převzala jeho roli bývalá ministryně financí a nová předsedkyně poslanců ANO Alena Schillerová. Podle komentátora MF Dnes Petra Koláře a analytičky webu Echo24 Lenky Zlámalové to souvisí s Babišovou možnou kandidaturou na prezidenta.

Piráti jsou na začátku konce. Manýry měli celou dobu, hodnotí komentátor

7. ledna 2022 13:59

Piráti si v sobotu volí svého předsedu. Podle analytičky webu Echo24 Lenky Zlámalové obhájí post současný šéf Ivan Bartoš. S komentátorem MF Dnes Petrem Kolářem se shodli, že strana ale postupně uvadá a návrat k vysokým preferencím je takřka nemožný. Oba se ve vysílání CNN Prima NEWS také vyjádřili ke kauze kolem Bartošovy sokyně Jany Michailidu a jejího výroku, že je přesvědčením demokratická komunistka.

Zlámalová: Mynáře považují za voodoo panenku. Rozsah dohody Zemana a Fialy se nedozvíme

16. prosince 2021 13:44

Analytička webu Echo24 Lenka Zlámalová ve vysílání CNN Prima NEWS podotkla, že některé body z dohody prezidenta Miloše Zemana a designovaného premiéra Petra Fialy (ODS) se nikdy nedozvíme. „Uvidíme například personální změny a budeme spekulovat o tom, zda byly součástí dohody, nebo ne,“ podotkla. Diskuse kolem setkání Fialy s Vratislavem Mynářem komentovala s tím, že je hradní kancléř považován za voodoo panenku.

Ukrajina by měla vstoupit do NATO. Že bude vzorem, je pro Putina noční můra, míní Kolář

8. prosince 2021 07:09

Ukrajina usiluje o vstup do NATO a podle bývalého českého velvyslance v Rusku Petra Koláře by se členem stát měla. „Pokud splní daná kritéria a parametry, tak ano. Stala by se příkladem pro běžné Rusy, kteří Ukrajinou opovrhují. Kdyby to dokázali společně, měli bychom něco jako Marshallův plán, tak by to Rusům ukázalo, že i oni se mohou stát prosperujícím demokratickým státem,“ podotkl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Analytička: Pro Piráty už to horší být nemůže. Opozice by znamenala sebevraždu

16. listopadu 2021 11:53

Jít do opozice by pro Piráty znamenalo politickou sebevraždu. Po pondělním oznámení výsledků hlasování o vstupu do vlády to ve vysílání CNN Prima NEWS řekla analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podle ní by se čtveřice současných pirátských poslanců v opozici ztratila a měla nulový prostor. Ve vládě by naopak neměli co ztratit.

Fialova vláda nebude v boji s covidem lepší a odvážnější, mají jasno komentátoři

1. listopadu 2021 20:40

Nová vláda nebude v řešení pandemie lepší a odvážnější. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl komentátor Info.cz Martin Schmarcz. Dodal, že rýsující se kabinet pod vedením Petra Fialy z ODS uspěje spíše s krocením dluhů než v boji s covidem a motivací k očkování. Podle komentátora MF Dnes Petra Koláře je představa, že nová vláda bude věrohodnější, naivní.

Souboj Babiše a Kalouska o post prezidenta by byl epický, myslí si komentátor Kolář

11. října 2021 07:36

Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS si političtí novináři zaspekulovali, kdo by mohl v nadcházejících prezidentských volbách na post hlavy státu kandidovat. Padlo jméno předsedy vlády Andreje Babiše či bývalého ministra financí Miroslava Kalouska. Tento souboj by si přál komentátor MF Dnes Petr Kolář. Podle šéfredaktora Týdeníku Echo Dalibora Balšínka by měl proti současnému premiérovi šanci jedině autentický politik.

Komentátoři: Fiala by se musel zbláznit, aby šel s Babišem. Zeman matematiku taky umí

10. října 2021 19:56

Největším překvapením letošních voleb bylo vítězství koalice Spolu, shodli se komentátoři Petr Kolář z Mladé fronty DNES a Jan Martinek z Práva ve vysílání CNN Prima NEWS. Stejně tak by byl podle nich Petr Fiala (ODS) blázen, kdyby šel vyjednávat s Andrejem Babišem (ANO). Doplnili také, že Miloš Zeman může chtít jmenování vlády prodlužovat, ale matematiku umí jako ostatní.

Sledujte ZÁZNAM 360° s vítězi i poraženými: Jak ovlivní Zemanův stav povolební vyjednávání?

10. října 2021 19:40

Pouhý den po vyhlášení výsledků sněmovních voleb byl hospitalizován prezident a klíčový povolební hráč Miloš Zeman. Jak jeho zdravotní stav ovlivní sestavování nové vlády? Co na tuto situaci říká ústavní právo? Dojde k dohodě mezi koaličními bloky Spolu a Pirátů a STAN? O tom bude povolební vysílání pořadu 360°. Diskuzi můžete sledovat od 20:15 na stanici CNN Prima NEWS i přímo zde v článku.

Selhání uzbeckého typu. Hrad má informovat o zdraví prezidenta, tvrdí komentátor

9. října 2021 13:11

Zdraví prezidenta republiky Miloše Zemana je během volebního víkendu velkým tématem. Panuje názor, že Hrad neinformuje dostatečně o tom, jak se momentálně hlavě státu vede. Ve vysílání CNN Prima NEWS se k tomu vyjádřili i komentátoři Petr Kolář a Petr Honzejk. Podle druhého jmenovaného v posledních dnech selhává zejména mluvčí Jiří Ovčáček.

reklama