reklama

Petr Nedvěd prodává luxusní byt na nábřeží. Chce za něj 147 milionů korun

Bývalý hokejista Petr Nedvěd prodává svůj luxusní byt na nábřeží Vltavy v centru Prahy. Renomovaná realitní kancelář ho nabízí za 147 milionů korun. U realitek je tak čtvrtým nejdražším bytem, který je v Česku na prodej.

reklama

Realitní kancelář Christie’s Real Estate, která nabízí luxusní nemovitosti po celém světě, nyní zařadila do nabídky i přepychový byt bývalého hokejisty. „Honosný moderní byt v klasicistní rezidenci,“ uvádí na svých webových stránkách.

Byt je k mání za 6 273 847 dolarů, v přepočtu za 147 milionů korun. Podle magazínu Forbes se tak jedná o čtvrtý nejdražší byt na českém trhu. Před ním jsou jen dva byty v mrakodrapu V Tower na Pankráci a třípatrový penthouse u Jiráskova mostu.

Za astronomickou částku si můžete pořídit výhled na Petřín, Karlův most a na Hrad, který je z Nedvědova bytu. Apartmán je sice parametry 3+kk, ale s rozlohou neuvěřitelných 231 metrů čtverečních. Doménou celého bytu je „obyvák“ s obří televizí a moderním krbem. Místnost je průchozí s kuchyní a jídelnou, kde nechybí luxusní kuchyňský ostrůvek, oválný stůl a další posezení.

Balkón je u Nedvědů sice užší, ale o to romantičtější. Jako kdyby lákal k vychutnání ranní kávy nebo k večernímu posezení u sklenky vína. Součástí bytu je i prostorná ložnice nebo pokoj pro hosty. Koupelna je designově propracovaná do každého detailu a navíc s denním světlem a oknem přímo u prostorné vany.

Podle webu iSport.cz rekonstruoval bývalý hokejista byt na nábřeží přes jeden rok a bylo to údajně jeho vysněné místo. „Hned při mojí první návštěvě mi spadla brada a při výhledu z oken ze mě vypadlo jen: Wow... Nečekal jsem, jak krásný bude výhled zrovna na Petřín a Hrad,“ popisoval v rozhovoru pro portál.

Nedvěd se stal ve 48 letech otcem a média také spekulovala, že svoji přítelkyni Nicole pojal za ženu ještě před narozením dcerky Naomi. Sám hokejista to přiznat nechtěl, ale jeho žena si šťastnou novinku pro sebe nenechala. Kam se ale novopečení rodiče stěhují, se zatím neví.

Petr Nedvěd o svatbě mlžil, Nicole to ale prozradila:

Tagy:

Hlavní zprávy

Lipavského nedáme, ať odstoupí Zeman, zní z koalice. Fiala si na jménech trvá
Politika

Lipavského nedáme, ať odstoupí Zeman, zní z koalice. Fiala si na jménech trvá

Miloš Zeman měl na úterní schůzce doporučit Janu Lipavskému (Piráti), aby nekandidoval na post ministra zahraničí. Podle koaličních partnerů Pirátů je to ale naopak Zeman, kdo by měl odstoupit. Lipavský je podle nich kandidátem celé koalice a budou na něm trvat. Mluvčí ODS Václav Smolka pro CNN Prima NEWS uvedl, že zatím žádné informace o tom, že by to Zeman skutečně řekl, nemají.

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil
Školství

Prvňáčkovi napálí pětku jen totální pitomec, zuří učitel. Kolegyni by na hodinu vyhodil

I když prvňáček příklady vypočítal správně, spletl si zadání. Učitelka základní školy ho proto nekompromisně ohodnotila známkou „pět“ a test mu celý opravila červenou barvou. Na necitlivé hodnocení upozornil školní psycholog a učitel Robert Čapek. Za takový přístup by podle něj učitelka zasloužila hodinovou výpověď. Podobně se k přístupu pedagožky staví i další odborníci i rodiče.

Tisíce domácností bez proudu. Bouře Barra udeřila na Irsko, ovlivní i počasí v Česku?

Bouře Barra v úterý zasáhla Britské ostrovy, konkrétně Irsko. Bez elektřiny je tam už 56 tisíc domácností. Do země přinesla vichr o rychlosti více až 130 km/h. Ve středu by pak měla okluzní fronta, která s bouří souvisí, doputovat i nad pevninskou Evropu, ovlivnit tak může okrajově i počasí v Česku. Český hydrometeorologický ústav ale žádná varování zatím nevydal. Vliv bouře by tak neměl být nijak extrémní.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama