reklama

Petr Nedvěd prodává luxusní byt na nábřeží. Chce za něj 147 milionů korun

Nedvědův apartmán
Zdroj: Christie’s Real Estate/nicolenedvedova

Bývalý hokejista Petr Nedvěd prodává svůj luxusní byt na nábřeží Vltavy v centru Prahy. Renomovaná realitní kancelář ho nabízí za 147 milionů korun. U realitek je tak čtvrtým nejdražším bytem, který je v Česku na prodej.

reklama

Realitní kancelář Christie’s Real Estate, která nabízí luxusní nemovitosti po celém světě, nyní zařadila do nabídky i přepychový byt bývalého hokejisty. „Honosný moderní byt v klasicistní rezidenci,“ uvádí na svých webových stránkách.

K tématu

Byt je k mání za 6 273 847 dolarů, v přepočtu za 147 milionů korun. Podle magazínu Forbes se tak jedná o čtvrtý nejdražší byt na českém trhu. Před ním jsou jen dva byty v mrakodrapu V Tower na Pankráci a třípatrový penthouse u Jiráskova mostu.

Za astronomickou částku si můžete pořídit výhled na Petřín, Karlův most a na Hrad, který je z Nedvědova bytu. Apartmán je sice parametry 3+kk, ale s rozlohou neuvěřitelných 231 metrů čtverečních. Doménou celého bytu je „obyvák“ s obří televizí a moderním krbem. Místnost je průchozí s kuchyní a jídelnou, kde nechybí luxusní kuchyňský ostrůvek, oválný stůl a další posezení.

Balkón je u Nedvědů sice užší, ale o to romantičtější. Jako kdyby lákal k vychutnání ranní kávy nebo k večernímu posezení u sklenky vína. Součástí bytu je i prostorná ložnice nebo pokoj pro hosty. Koupelna je designově propracovaná do každého detailu a navíc s denním světlem a oknem přímo u prostorné vany.

/ fotografií

Podle webu iSport.cz rekonstruoval bývalý hokejista byt na nábřeží přes jeden rok a bylo to údajně jeho vysněné místo. „Hned při mojí první návštěvě mi spadla brada a při výhledu z oken ze mě vypadlo jen: Wow... Nečekal jsem, jak krásný bude výhled zrovna na Petřín a Hrad,“ popisoval v rozhovoru pro portál.

Nedvěd se stal ve 48 letech otcem a média také spekulovala, že svoji přítelkyni Nicole pojal za ženu ještě před narozením dcerky Naomi. Sám hokejista to přiznat nechtěl, ale jeho žena si šťastnou novinku pro sebe nenechala. Kam se ale novopečení rodiče stěhují, se zatím neví.

Petr Nedvěd o svatbě mlžil, Nicole to ale prozradila:

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Izrael

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Nejméně 163 Palestinců a šest izraelských policistů bylo v pátek zraněno při večerních střetech u jeruzalémské mešity Al-Aksá. S odvoláním na palestinské zdravotníky a izraelskou policii o tom napsala agentura Reuters. Střety přichází v době zvýšeného napětí kvůli možnému nucenému vystěhování několika palestinských rodin z jejich domovů ve východním Jeruzalémě.

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko
Obětí covidu ve světě je zřejmě dvojnásobek. Výsledky studie se týkají i Česka
reklama
reklama
Rána pro Pirka. Končí ve funkci šéfa Kardiocentra IKEM, nahradí ho jeho zástupce

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli
Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Další články
reklama
reklama