reklama
CNN Prima News kuchyně

kuchyně

Výpis příspěvků ke štítku „kuchyně“

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

27. srpna 2021 08:58

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.

Francouzské jídlo je rasistické, prohlásila profesorka práv na univerzitním semináři

3. července 2021 23:28

Na semináři pořádaném prestižní pařížskou univerzitou Sciences Po vyvolala velké pozdvižení americká profesorka práv Mathilde Cohenová. Ve svém vyhrazeném on-line bloku uvedla, že francouzské jídlo je rasistické. Pobouřila tak nejen samotnou univerzitu, ale především mnohé Francouze. Ti totiž svou kuchyni řadí mezi hlavní symboly své národní identity.

Patří muži do kuchyně a ženy do politiky? Debilní otázka, kritizují Maláčovou na sítích

14. dubna 2021 19:53

Patří muži do kuchyně? To je stejně debilní otázka, jako jestli ženy patří do politiky. Právě to napsala ve facebookovém příspěvku ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Tím strhla na sociálních sítích debatu. Většina uživatelů se shodla, že ženy do politiky patří, avšak zapochybovali o tom, zda do ní patří právě ona.

Pohlreich: Demokracie končí v kuchyni. Restaurace neumí počítat, tak krachují

23. května 2020 16:00

Kolik zaměstnanců musel propustit? Co mu ukradli z kuchyně a jak se naceňuje jídlo? Nejen na tyto otázky odpovídal v pořadu KB Interview Martina Moravce šéfkuchař, restauratér a ústřední osobnost pořadů Ano, šéfe! nebo Superšéf z produkce televize Prima Zdeněk Pohlreich. Podle něj je v české gastronomii stále nejoblíbenější koření strouhanka, lidé ale více vnímají, jak co chutná.

reklama