reklama

Jennifer Lopez si pořídila víkendový domek v přepočtu za 33 milionů korun

Zahraniční média označují nejnovější a nejskromnější úlovek Jennifer Lopez jako chatu.

Jennifer Lopez si do své sbírky koupila další nemovitost. Za na první pohled skromný domek, který zahraniční média označila za chatu, zaplatila zpěvačka 1,4 milionu dolarů, což je v přepočtu téměř 33 milionů korun.

reklama

Popová hvězda Jennifer Lopez si pořídila se svým snoubencem novou nemovitost na luxusní adrese v Los Angeles, předměstí Encila v údolí San Fernando. Ovšem dříve zakoupená vila v nedalekém Bel Air je stála trochu více než tato chatka, v přepočtu kolem 660 milionů korun.

K tématu

Víkendový dům, který zahraniční média označila za chatu, koupil slavný americký pár za 1,4 milionu dolarů, což je docela skromný kup na celebrity takového kalibru, jako je Lopezová a její snoubenec, bývalý baseballový hráč Alex Rodriguez.

Domek koupila z pohodlí svého statku v Hamptons na Long Islandu, kde s partnerem a dětmi z předchozího manželství se zpěvákem Marcem Anthonym přečkává koronavirovou krizi. Co se zpěvačce a herečce ale musí nechat, je fakt, že myslí i na životní prostředí. Dům má totiž plno ekologických vychytávek, jednou z nich jsou solární panely.

Dům z roku 1948 je inspirovaný španělským kolonialismem. Hned za vchodovými dveřmi se nachází velký otevřený prostor, který spojuje kuchyni s jídelnou a obývákem, kde místo televize stojí romantický krb. Dostatek světla zajišťují velká francouzská okna.

/ fotografií

V domě se nachází dvě menší ložnice, dvě oddělené koupelny a větší apartmán, který má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a porcelánovou vanou, pracovna a útulná terasa, na níž se chodí přímo z kuchyně. K domu samozřejmě patří i soukromá parkovací stání. Nemovitost i s pozemkem má podle realitní kanceláře Mansion Global celkovou rozlohu přes 670 metrů čtverečných.

Jennifer Lopez má ve své sbírce řadu luxusních nemovitostí. Kromě zmíněné vily v Bel Air, která je podle Business Insideru jejím největším sídlem o rozloze více než čtyři tisíce metrů čtverečních, jde o statek v Hamptons nebo byt na Manhattanu za více než 20 milionů dolarů.  Dům na pobřeží v Malibu si pořídila už se současným partnerem.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Monika Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Fotbal

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

Slavia Praha v současné formě není zvyklá prohrávat, a proto když o poločase svítí na tabuli nepříznivý výsledek 1:2, tečou „sešívaným“ nervy. V ligovém šlágru na Slovácku průběžný stav a ne úplně dobrý výkon svého týmu těžko rozdýchával trenér Jindřich Trpišovský. Jeho zlobu o pauze pocítili slovně hráči a fyzicky dveře šatny. Kouč, který o víkendu oslavil 45. narozeniny, do nich pořádným kopancem udělal díru.

Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
Vzpoura a další debakl. Schalke je v těžké krizi, během sezony vyhodilo čtyři trenéry
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Další články
reklama
reklama