reklama

Jennifer Lopez si pořídila víkendový domek v přepočtu za 33 milionů korun

Zahraniční média označují nejnovější a nejskromnější úlovek Jennifer Lopez jako chatu.

Jennifer Lopez si do své sbírky koupila další nemovitost. Za na první pohled skromný domek, který zahraniční média označila za chatu, zaplatila zpěvačka 1,4 milionu dolarů, což je v přepočtu téměř 33 milionů korun.

reklama

Popová hvězda Jennifer Lopez si pořídila se svým snoubencem novou nemovitost na luxusní adrese v Los Angeles, předměstí Encila v údolí San Fernando. Ovšem dříve zakoupená vila v nedalekém Bel Air je stála trochu více než tato chatka, v přepočtu kolem 660 milionů korun.

K tématu

Víkendový dům, který zahraniční média označila za chatu, koupil slavný americký pár za 1,4 milionu dolarů, což je docela skromný kup na celebrity takového kalibru, jako je Lopezová a její snoubenec, bývalý baseballový hráč Alex Rodriguez.

Domek koupila z pohodlí svého statku v Hamptons na Long Islandu, kde s partnerem a dětmi z předchozího manželství se zpěvákem Marcem Anthonym přečkává koronavirovou krizi. Co se zpěvačce a herečce ale musí nechat, je fakt, že myslí i na životní prostředí. Dům má totiž plno ekologických vychytávek, jednou z nich jsou solární panely.

Dům z roku 1948 je inspirovaný španělským kolonialismem. Hned za vchodovými dveřmi se nachází velký otevřený prostor, který spojuje kuchyni s jídelnou a obývákem, kde místo televize stojí romantický krb. Dostatek světla zajišťují velká francouzská okna.

/ fotografií

V domě se nachází dvě menší ložnice, dvě oddělené koupelny a větší apartmán, který má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a porcelánovou vanou, pracovna a útulná terasa, na níž se chodí přímo z kuchyně. K domu samozřejmě patří i soukromá parkovací stání. Nemovitost i s pozemkem má podle realitní kanceláře Mansion Global celkovou rozlohu přes 670 metrů čtverečných.

Jennifer Lopez má ve své sbírce řadu luxusních nemovitostí. Kromě zmíněné vily v Bel Air, která je podle Business Insideru jejím největším sídlem o rozloze více než čtyři tisíce metrů čtverečních, jde o statek v Hamptons nebo byt na Manhattanu za více než 20 milionů dolarů.  Dům na pobřeží v Malibu si pořídila už se současným partnerem.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Komentátoři: Hamáčkovi nemůže věřit nikdo, jeho příběh o kamufláži je úplný nesmysl
reklama
reklama
Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

Hokej

Domácí zpravodajství

Do wehrmachtu jsem musel v sedmnácti, říká poslední z Čechů v Hitlerově armádě
Další odhalené informace o Hamáčkově cestě do Moskvy: S přípravami pomáhal i Hrad
Další články
reklama
reklama