reklama
CNN Prima News televize

televize

Výpis příspěvků ke štítku „televize“

Náhlá smrt idolu devadesátek. Herečka zářila po boku Spears, napodobovala ji celá Amerika

31. prosince 2021 17:30

V pouhých 46 letech zemřela americká herečka Tiffini Haleová, podle které se v 90. letech oblékaly a česaly dívky po celých USA. Půvabná hvězda kdysi vystupovala v populárních pořadech na Disney Channel, hrála s hudební skupinou The Party. Zkraje prosince ji však postihla zástava srdce, po několika týdnech v kómatu vydechla naposledy.

Duda vetoval zákon omezující zahraniční vlastnictví médií. Polsko dohody ctí, řekl

27. prosince 2021 16:15
Aktualizováno

Polský prezident Andrzej Duda v pondělí oznámil, že se rozhodl vetovat zákon, který by v zemi omezil zahraniční vlastnictví televizních či rozhlasových stanic. Normu, která podle kritiků míří hlavně proti nezávislé televizi TVN, hlava státu vrátila parlamentu k úpravám, informovala agentura PAP. Poslanci Sejmu ještě mohou veto hlavy státu přehlasovat třípětinovou většinou, uvedla agentura DPA. Vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) však potřebnou většinu hlasů nemá, poznamenala agentura Reuters.

Japonský vědec stvořil olizovatelnou TV obrazovku. Umí napodobit i chuť čokolády

24. prosince 2021 20:27

Japonský profesor vyvinul kuriózní prototyp olizovatelné televizní obrazovky. Ta podle něj dokáže věrně napodobit konkrétní chutě – třeba červené víno nebo mléčnou čokoládu. Zařízení s názvem Taste the TV (TTTV) by mohlo posloužit jak pro školení kuchařů na dálku, tak pro komerční účely, informovala zpravodajská agentura Reuters.

Tisíce Poláků vyšly do ulic. Demonstrovaly proti kontroverznímu zákonu o médiích

19. prosince 2021 21:13

V Polsku v neděli lidé protestovali proti kontroverznímu zákonu, jenž má podle jeho kritiků umlčet nezávislou televizi TVN, nepohodlnou nynější vládě. Už kolem třetí hodiny se sešly tisíce lidí na náměstí Rynek Glówny v Krakově. Hlavní demonstrace na obranu TVN a svobodných médií se od soboty odehrávala před Prezidentským palácem v centru Varšavy, informovala polská média.

Nejzajímavější reality show z celého světa. Televize Prima spouští nový program

25. října 2021 07:41

Skupina Prima rozšiřuje programovou nabídku a v pondělí 25. října odpoledne spustí jedenáctý televizní kanál! Prima SHOW se ve svém programovém schématu zaměří na reality show. Přinese druhou sérii české show LIKE HOUSE s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

Převrat v Súdánu: Generál vyhlásil výjimečný stav a rozpustil vládu, ministry zadrželi

25. října 2021 05:26
Aktualizováno

Nejvýše postavený súdánský generál Abdal Fattáh Burhán v televizním projevu vyhlásil v Súdánu výjimečný stav a oznámil rozpuštění přechodné vlády. Do voleb Súdán podle generála povede nová vláda složená z technokratů. Podle súdánského ministerstva informací generál svým prohlášením potvrdil, že armáda provedla převrat.

reklama