CNN Prima News televize

televize

Výpis příspěvků ke štítku „televize“

Exkluzivní seriály i filmy v předpremiéře. Prima startuje novou streamovací službu prima+

24. ledna 2023 15:30

Trh streamovacích služeb se rozrůstá o přitažlivou novinku. Již ve středu 8. února spustí skupina Prima vlastní videoslužbu. Nová česká streamovací služba pro celou rodinu prima+ nabídne vedle televizních předpremiér tisíce filmových i seriálových titulů, včetně exkluzivní seriálové tvorby pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Uživatelé se mohou těšit například na komediální gangsterku Bodyguardi, politické drama Sedm schodů k moci, detektivní seriál Půlnoční zpověď či tajemnou detektivní love story Zákony vlka. Každý si může vybrat hned ze tří tarifů předplatného od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami. Originální zaváděcí kreativní kampaň se opírá o animovanou rodinu Plusákových a mimozemšťana Pýtýho.

Myslela jsem, že se potkáme v TV. Nerudová volí novou taktiku, Babišovi poslala ostrý vzkaz

6. ledna 2023 13:05

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se nejspíš nezúčastní prezidentské superdebaty na CNN Prima NEWS, v níž měl vystoupit společně s generálem Petrem Pavlem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Bývalá rektorka Mendelovy univerzity si tak našla jiný způsob, jak svého politického protivníka konfrontovat. Přímo okomentovala Babišovo video, které expremiér sdílel na sociálních sítích.

Babiš může v debatách spíš ztratit. Ve studiu není za hrdinu, míní experti

5. ledna 2023 12:21

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se nakonec nezúčastní prezidentské superdebaty na CNN Prima NEWS, v níž měl vystoupit společně s generálem Petrem Pavlem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Jde o dobře promyšlený plán expremiérova týmu? I o tom ve vysílání CNN Prima NEWS diskutovali marketingoví experti Alžběta Králová a Vilém Rubeš.

Jak bojovat s nespavostí? Neusínat u televize a nepřemýšlet nad katastrofami, radí expert

1. ledna 2023 19:23

Tak, jako světlo se zhasíná, i já bych si přál usínat, zpívá kapela Tata Bojs ve své písni Usínací. S podobnými myšlenkami se během nočního převalování v posteli podle statistik ztotožňuje až 40 procent dospělých. Kvalita spánku se dá přitom zlepšit překvapivě jednoduchým způsobem. Základem je neusínat u televize nebo se naučit nepřemýšlet před usínáním nad budoucími katastrofami, upozorňuje psychiatr Jiří Strnad.

Smutná zpráva pro svět filmu. Zemřela herečka Matalová, zazářila i v seriálu Cesty domů

30. prosince 2022 16:02

Ve věku 89 let zemřela herečka Eva Matalová, absolventka JAMU, která má na kontě úctyhodných 220 rolí. Legenda Městského divadla Zlín se kromě „prken, co znamenají svět“ objevovala také na televizních obrazovkách. Diváci si ji mohou pamatovat například ze seriálu Četnické humoresky či posledního snímku Domácí péče.

Vánoce na Primě: Nestárnoucí klasiky i speciální program. Kevin samozřejmě nebude chybět

Téma: Komerční sdělení
8. prosince 2022 10:51

Diváci Primy se mohou o svátcích těšit na program plný tradičních filmů a pohádek, ale i zvláštních dílů oblíbených pořadů. Konec prosince Čechům zpestří několik vánočních i silvestrovských speciálů. Chybět samozřejmě nebude ani neodmyslitelná klasika Sám doma. Na třetí adventní neděli se publiku představí finálový galavečer unikátní Miss Essens.

Pavel: Kdyby si Babiš věřil, do debat by chodil častěji. Říká to něco o jeho sebejistotě

25. listopadu 2022 21:19

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se do konce roku nezúčastní žádné debaty prezidentských kandidátů, místo toho bude dál objíždět regiony a setkávat se s běžnými lidmi. Expremiér svůj záměr potvrdil v pátek, kdy ministerstvo vnitra zveřejnilo seznam devíti kandidátů, kteří se mohou do klání o Hrad zapojit. Podle generála Petra Pavla – jednoho z favoritů volby – Babišova taktika pramení z nedostatku sebejistoty.

Bizarní incident v ruské TV: Politolog zpochybnil propagandu. Moderátor mu „vypnul“ mikrofon

21. listopadu 2022 17:46

Prokremelská propaganda čím dál častěji naráží i v ruských médiích. Tamní politolog a komentátor Viktor Olevič v živém vysílání proruské televize znovu zpochybnil výklad rusko-ukrajinského konfliktu, jak jej prezentuje Moskva. Dříve „poslušný pes“ prezidenta Vladimira Putina nyní prohlásil, že NATO se nesnaží vyvolat přímý vojenský konflikt s Ruskem. Byl však opakovaně přerušen moderátorem, který mu začal skákat do řeči s tím, že mu prý „přestal fungovat mikrofon“.

Médium, které rozpoutalo revoluci. Svět slaví den televize, vznikl i globální TV spot

21. listopadu 2022 05:43

Televizní společnosti po celém světě oslavují 21. listopad. Na toto datum totiž připadá Světový den televize – média, jehož kořeny sahají více než sto let zpět, a které se i přes nástup internetu těší obrovské pozornosti. V rámci každoroční iniciativy Organizace spojených národů (OSN) se bude po celém světě vysílat a sdílet třicetisekundový spot. Výjimkou samozřejmě nebude ani televizní stanice CNN Prima NEWS.