reklama

Pokáč o lovesongu pro Jágrovu přítelkyni: Dost věcí jsem googlil

Písničkář Pokáč způsobil svým novým songem během víkendu celkem pěkné pozdvižení. Složil písničku ne úplně pro Jaromíra Jágra, ale rovnou pro jeho novou přítelkyni. A je jasné, že reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Hokejista to však vzal s nadhledem a humorem.

reklama

Pokáč se zkusil vžít do kůže Jaromíra Jágra a za jedno dopoledne napsal trochu netradiční lovesong pro budoucí paní Jágrovou. „S Jardou se bohužel neznám, což mě moc mrzí, ale doufám, že se někdy potkáme, že by to bylo hezký. Třeba Jakub Děkan mi říkal, že mu píše každých 14 dní na Facebooku a on mu neodpovídá, tak mi psal, že mi to závidí, že jsem se k němu na první dobrou dostal,“ pochlubil se písničkář.

K tématu

Pokáč vycházel při skládání lovesongu z obecně známých informací o legendárním hokejistovi, a dokonce zakomponoval i pasáž, kdy moderátorka Eva Perkausová pekla pro Jardu bábovku. „Budeme spolu jíst bábovky a novinářům tykat, v posteli z výstroje mě budeš dlouze svlíkat,“ zní v jedné z pasáží.

„Dost věcí jsem si googlil a nic převratně novýho jsem se nedozvěděl. Myslím, že třeba jak tam je, že budou jíst bábovky, tak jsem viděl, že mu novinářka udělala bábovku, aby s ní udělal rozhovor, tak třeba tohle jsem tam použil,“ vysvětlil písničkář.

Podnětem k napsání songu bylo nedávné instagramové přiznání Jaromíra Jágra, že má novou lásku. A když už se vše točí kolem jedné ženy, co na novou hokejistovu přítelkyni říká Pokáč? „Jardova nová holka, je krásná holka, já jsem to tedy nestudoval, ale bývá zvykem, že Jardovy holky nejsou ohyzdný,“ řekl z úsměvem.

Jaromír Jágr komentoval každou pasáž písničky. Na vše měl odpověď:

Další hlavní zprávy

360°

Za to, že šli v noci ven, dostali lidé pokutu 10 tisíc. Potvrzení z práce vše ulehčí

Za to, že šli v noci ven, dostali lidé pokutu 10 tisíc. Potvrzení z práce vše ulehčí

Podle ředitele Městské policie Ostrava Miroslava Plačka potvrzení o tom, že jde člověk v noci z práce nebo do práce, není povinné. Pouze urychlí a usnadní projednání celé záležitosti, uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Noční zákaz vycházení po 21. hodině v Česku platí od středy a v Ostravě strážníci na státní svátek řešili pouze pět případů, kdy lidé vládní opatření nedodrželi.

Sledujte v TV

Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod

Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod

Ještě nemáte naladěný kanál CNN Prima NEWS? Poradíme vám, jak na to. Stanici si můžete naladit po celé České republice i na Slovensku. Zatímco na Slovensku jej poskytují pouze operátoři, v Česku je dostupný i v terestrice. Nově naladíte CNN Prima NEWS u služby 02TV na programové pozici 16. Pokud se Vám program automaticky nenaladil, restartujte prosím Vaše zařízení.

reklama
Vyzula: Blatný skočil do vlaku, který jede šílenou rychlostí. Situace je katastrofická
V klíčových státech Trump dohání Bidena. Průzkumy se ale vyplatí brát s rezervou
Nice, Avignon, Saúdská Arábie. Teroristé podnikli útoky na tři cíle a zabili tři lidi
reklama
reklama
Kdo je nový ministr Jan Blatný? Odborník a primář, který zakazoval návštěvy dětí

Vláda

Domácí zpravodajství

Za čtvrtek zatím přibylo téměř 7000 nakažených. Celkový počet případů přesáhl 300 tisíc
Babiš: Faltýnkova cesta do Španělska se mi nelíbí a není to dobrý příklad pro lidi
Světový den mrtvice. Ročně postihne až třicet tisíc Čechů, první pomoc je nutná do hodiny
Další články
reklama
reklama