Pokáč o lovesongu pro Jágrovu přítelkyni: Dost věcí jsem googlil

Jaromír Jágr

Písničkář Pokáč způsobil svým novým songem během víkendu celkem pěkné pozdvižení. Složil písničku ne úplně pro Jaromíra Jágra, ale rovnou pro jeho novou přítelkyni. A je jasné, že reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Hokejista to však vzal s nadhledem a humorem.

Pokáč se zkusil vžít do kůže Jaromíra Jágra a za jedno dopoledne napsal trochu netradiční lovesong pro budoucí paní Jágrovou. „S Jardou se bohužel neznám, což mě moc mrzí, ale doufám, že se někdy potkáme, že by to bylo hezký. Třeba Jakub Děkan mi říkal, že mu píše každých 14 dní na Facebooku a on mu neodpovídá, tak mi psal, že mi to závidí, že jsem se k němu na první dobrou dostal,“ pochlubil se písničkář.

Pokáč vycházel při skládání lovesongu z obecně známých informací o legendárním hokejistovi, a dokonce zakomponoval i pasáž, kdy moderátorka Eva Perkausová pekla pro Jardu bábovku. „Budeme spolu jíst bábovky a novinářům tykat, v posteli z výstroje mě budeš dlouze svlíkat,“ zní v jedné z pasáží.

„Dost věcí jsem si googlil a nic převratně novýho jsem se nedozvěděl. Myslím, že třeba jak tam je, že budou jíst bábovky, tak jsem viděl, že mu novinářka udělala bábovku, aby s ní udělal rozhovor, tak třeba tohle jsem tam použil,“ vysvětlil písničkář.

Podnětem k napsání songu bylo nedávné instagramové přiznání Jaromíra Jágra, že má novou lásku. A když už se vše točí kolem jedné ženy, co na novou hokejistovu přítelkyni říká Pokáč? „Jardova nová holka, je krásná holka, já jsem to tedy nestudoval, ale bývá zvykem, že Jardovy holky nejsou ohyzdný,“ řekl z úsměvem.

Jaromír Jágr komentoval každou pasáž písničky. Na vše měl odpověď:

Tagy: