reklama
CNN Prima News přítelkyně

přítelkyně

Výpis příspěvků ke štítku „přítelkyně“

Ženu umlátil a rozsekal, tělo se nenašlo. Hrůzné detaily vraždy, za kterou padlo doživotí

29. září 2021 13:19

Brutální vražda Kirby Nodenové šokovala v roce 2017 nejen městečko Marazion, ale i celou Anglii. Dvaatřicetiletou ženu připravil o život její partner Dean Lowe, a to obzvláště krutým způsobem. Nejdříve ji umlátil k smrti, následně rozřezal a kusy těla vyhodil do popelnice. Ačkoliv se tělo zavražděné nenašlo, Lowe dostal od soudu doživotí. Až nyní ale prosákly na veřejnost hrůzné detaily celého činu.

Miliardář se omylem přiznal k brutálním vraždám. Zabil tři lidi včetně manželky

26. září 2021 07:35

Miliardář Robert Durst, který byl nedávno odsouzen za vraždu své přítelkyně, žádá o obnovu soudního řízení. Muž, který je podezřelý z usmrcení dalších dvou osob včetně své manželky, tvrdí, že mu během zdlouhavého řízení nebyl dopřán spravedlivý proces. K vraždě své přítelkyně se přitom Durst přiznal omylem při natáčení seriálu z produkce HBO v roce 2015. Doznání zachytil mikrofon během jeho samomluvy v koupelně.

Co předcházelo sebevraždě hokejisty Prokopa? Partnerka udělala rázný krok a odjela

22. září 2021 16:54

Co přesně stálo za odchodem mladého hokejisty Tomáše Prokopa? Nad tím si láme hlavu řada jeho známých, kolegů. Jak potvrdil mluvčí klubu Motor České Budějovice, šlo o nešťastnou lásku. Že spolu už netvoří pár dokazují i sociální sítě jeho přítelkyně Adély, která smrt bývalého partnera těžce nese. Mohl být motivem jeho sebevraždy opravdu rozchod?

Měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami. Expřítelkyně popsala údajného únosce Maddie

14. září 2021 20:13

Bývalá přítelkyně Němce Christiana B., který je podezřelý z únosu britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové, promluvila o jeho soukromí. Nyní 52letá Nuray Oezgenová s o osm let mladším mužem chodila tři měsíce v roce 2012. Společně spávali i v dodávce, ve které měl Němec tehdy tříletou dívenku unést. Prý by se nedivila, kdyby tento čin opravdu spáchal. Podle ní měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami.

OBRAZEM: Od boxera k srdcím žen z celého světa. Jaký byl život legendárního Belmonda?

9. září 2021 20:24

Francie se ve čtvrtek loučí s legendárním hercem Jeanem-Paulem Belmondem. Zpráva o jeho smrti na začátku týdne zasáhla nejen filmovou komunitu. Idol milionů žen po celém světě dokázal zaujmout v jakékoliv roli. Od boxera se Belmondo propracoval k neodmyslitelnému symbolu francouzského filmu, ať už komedie, romantiky, či akčních snímků. Filmy, ve kterých ztvárnil ikonické role, si budou lidé neustále připomínat.

Prachař pohořel a nepoznal svou novou lásku. Jak reagovala sama Sandeva?

3. září 2021 22:24

V novém televizním pořadu televize Prima Inkognito, hádají známé osobnosti nejrůznější profese, ale i exkluzivní VIP hosty. Ve čtvrtek mezi hádající čtveřici zasedl i Jakub Prachař, který naprosto pohořel. I přes nápovědy nepoznal, že hádá svou hereckou kolegyni ze seriálu Dvojka na zabití a partnerku Sáru Sandevu. „To je nespravedlnost,“ čertil se po sundání škrabošky.

reklama