CNN Prima News přítelkyně

přítelkyně

Výpis příspěvků ke štítku „přítelkyně“

Hvězda Marvelu odsouzena: Herec napadl svoji přítelkyni v autě, filmové studio reagovalo rázně

Americký herec Jonathan Majors, který je známý pro své role v marvelovských adaptacích, byl v pondělí shledán vinným z napadení své přítelkyně. Soudní porota filmovou hvězdu usvědčila ve dvou bodech obžaloby po dvoutýdenním procesu. Rozsudek by měl padnout 6. února, přičemž Majorsovi by mohl hrozit až rok pobytu za mřížemi. O výsledku stání informovala agentura Reuters. Americká filmová studia Marvel a Walt Disney s hercem okamžitě ukončila spolupráci.

Bojoval o život, teď Zdeněk čelí následkům popálenin. Pomáhá nová láska, jizvy ale nezahojí

Tragická nehoda, při níž došlo letos v lednu k požáru automobilu, změnila trojnásobnému otci Zdeňkovi život. Málem zemřel, utrpěl vážné popáleniny na 27 procentech těla – zejména obličeje, rukou a nohou. Rekonvalescence je náročná jak po fyzické, tak psychické stránce. Dříve sportovně založený muž přišel o práci, opustila jej přítelkyně a musel se vzdát oblíbených koníčků. Ve svém boji za návrat do běžného života však neustává. Pomáhá mu rodina, nová láska i organizace Popálky. Budoucí plastické operace jsou však finančně nákladné, jeho nejbližší proto založili sbírku.

Zkoumali útes, pak přišel útok. Žralok se potápěčce zakousl do tváře, žena přišla o zuby

Momenty hrůzy prožila 32letá potápěčka Bridgette O’Shannessyová. Minulý týden v pátek ji při zkoumání útesu v australském městě Adelaide nečekaně napadl žralok bílý, ženě se zakousl přímo do tváře. Díky pohotové reakci jejího kolegy se dravce podařilo odehnat a dostat ji do záchranného člunu. V nemocnici podstoupila několik chirurgických zákroků, lékaři jí museli odstranit i několik zubů.

Střela skrz okno. Smrt Čecha v Izraeli otřásla politiky, vzkazy poslali Fiala i Pekarová

Teroru se musíme postavit a bojovat s ním. Tak na vražedné řádění bojovníků Hamásu, při kterém zahynul i český občan Oran Elfasi, reagoval premiér Petr Fiala (ODS). Pozůstalým spolu s ministerstvem zahraničí vyjádřil upřímnou soustrast. Právě resort Jana Lipavského (Piráti) smutnou zprávu potvrdil. Místopředseda Sněmovny Jan Bartošek (KDU-ČSL) uvedl, že „teroristé z hnutí Hamás musí skončit v Haagu“. Prezident Petr Pavel pak sdělil, že terorismus nezná hranice. Podle české velvyslankyně v Tel Avivu mladíka zasáhla střela přímo přes okno.

Přítelkyně z jedniček a nul? Vztahy s AI jsou problém, hrozí epidemie samoty, varuje expertka

Armády robotů umělé inteligence (AI) jako největší hrozba lidstva? Podle odborníků spočívá aktuální kybernetické nebezpečí ve zcela jiné oblasti. Čím dál tím více mužů totiž navazuje citový vztah s přítelkyněmi „z jedniček a nul“, které fungují právě na principu AI. Oslovení odborníci podle americké CNN navíc upozorňují, že velké množství zástupců mladé generace se raději spokojí s bezproblémovým virtuálním vztahem než s polovičkou z masa a kostí. Technologie se postupem času učí a snaží se o co největší uspokojení potřeb člověka za displejem, varují.

Děsivé záběry vraždy v Jevanech: Policie ukázala, jak našla rozřezanou ženu ve Slapské přehradě

Pražští kriminalisté obvinili devětatřicetiletého muže, který podle nich v únoru ve vile v Jevanech u Prahy zavraždil ženu, s níž v domě žil. Ostatky nalezli ve Slapské přehradě v hloubce 44 metrů. S hledáním pomohli policejní psi, tělo vyzvedl brněnský potápěč. O případu v tiskové zprávě informoval ve čtvrtek policejní mluvčí Jan Daněk.

Detaily rodinné tragédie v Praze: V bytě byly malé děti, muž po ubodání partnerky odešel pryč

K rodinné tragédii došlo ve čtvrtek odpoledne v panelového domu na Praze 3 v Táboritské ulici. Podle zjištění redakce Krimi zpráv zhruba třicetiletý agresor zaútočil na svou přibližně stejně starou partnerku, ta na místě zemřela. V kritickém stavu skončila s bodnými poraněními i 22letá kamarádka usmrcené. V bytě navíc během útoku byly malé děti. Případ si převzali kriminalisté, kteří zjišťují motiv a další okolnosti neštěstí.