CNN Prima News přítelkyně

přítelkyně

Výpis příspěvků ke štítku „přítelkyně“

Procházka: Chci být nejlepším zápasníkem na světě. Promluvil i o rozchodu s přítelkyní

7. září 2022 15:58

Výš už ve světě MMA vystoupat nemůže. Zápasník Jiří Procházka v červnu získal titul ve slavné organizaci UFC, když ve velkolepém souboji „uškrtil“ Glovera Texeiru. Splněno ale podle svého rozhodně nemá, chce být totiž dál nejlepším bijcem světa v polotěžké váze. Jen už ho na úspěšné cestě nedoprovází přítelkyně Kamila.

Oficiálně ještě nejsem rozvedený, léto si ale užívám. Šebrle promluvil o nové lásce

4. srpna 2022 21:23

Bývalý desetibojař Roman Šebrle oficiálně stále ještě není rozvedeným mužem. Pohledný moderátor Hlavních zpráv to na sebe prozradil na velké letní party televize Prima. Šebrle prožil s manželkou Evou šťastných 21 let. Od oznámení jejich rozvodu už ale uplynulo hodně času, a tak nikoho nepřekvapí, že má sportovec nový vztah. Ačkoliv o nové partnerce toho moc prozradit nechtěl, redakci Showtime přeci jen nějaké detaily řekl.

USA zaklekly na Putinovu milenku. Kabajevové zrušily víza a zavedly majetková omezení

2. srpna 2022 20:12

Spojené státy v úterý přidaly na seznam sankcí proti Rusku dalších 30 firem či 13 jedinců. Mezi nimi figuruje i někdejší gymnastka Alina Kabajevová. Ta je podle médií přítelkyní ruského prezidenta Vladimira Putina. Postihy míří také proti představiteli okupované Chersonské oblasti Kirillu Stremousovi, kterého do této loutkové funkce dosadil Kreml.

Rvačka u Máchova jezera. Muž zbil surově přítelkyni, pak se pustil do zastánce s rodinou

19. července 2022 15:03

Agresivní opilec v kempu na Máchově jezeře napadl rodinu se třemi dětmi. Žena, na kterou útočil, skončila v nemocnici. Vše přitom začalo tím, že měl podle policie nejprve napadnout svou přítelkyni před chatkou, kde ona rodina bydlela. Otec dětí se rozhodl dívky zastat a tím obrátil agresi muže proti sobě, své manželce i proti dětem.

Byla prima holka. Její tatínek chtěl kluka a tak ji i vychovával, říká Štaidlová o Trumpové

17. července 2022 00:46

Aňa Štaidlová, první žena Ladislava Štaidla, vzpomíná na zesnulou Ivanu Trumpovou jako na prima holku. Byly totiž nejen blízké přítelkyně, ale dokonce spolu jeden čas bydlely. „Byla to normální holka. Její tatínek chtěl mít kluka a tak ji i vychovával. Života si užila bohatě. Málokdo je takhle úspěšný,“ řekla ve vysílání CNN Prima NEWS Štaidlová.