Šafářová a Plekanec odtajnili video ze svatby. Hokejistovi se slibem pomáhal Pokáč

Plekanec a Šafářová ukázali romantické video ze svatby

Tomáš Plekanec a jeho žena Lucie Plekanec Šafářová konečně ukázali romantické video ze své svatby. V něm také zazněla muzika, kterou pro ně složil písničkář Pokáč. Hokejista její text dokonce použil jako svatební slib.

Utajovaná svatba Plekance a Šafářové proběhla ve středu v luxusním středisku nedaleko Horní Bečvy, kam si pár pozval kolem stovky hostů. Samotný obřad se konal pod širým nebem a došlo i na svatební sliby.

Zatímco Lucie si svůj slib vymyslela sama, Tomáš si o něj řekl písničkáři Pokáčovi, který složil rovnou celou píseň. Ta teď doprovází video o průběhu svatebního dne včetně hostiny, focení, prvního tance novomanželů nebo následné večerní party se skupinou Mirai.

„Já se vymýšlím se slibem a můj muž to vyřešil takhle! Díky, Pokáči, hodně pobavila,“ napsala bývalá profesionální tenistka Šafářová. Kromě samotného refrénu s textem „Šafi a Pleky spolu na věky“ se do paměti vryje určitě i tato věta: „Věřím, že nám to vydrží navždy, a kdyby náhodou nám jednou došel dech, neboj, jsem zběhlý i v rozvodech.“

Tagy: