reklama

Šafářová a Plekanec odtajnili video ze svatby. Hokejistovi se slibem pomáhal Pokáč

Tomáš Plekanec a jeho žena Lucie Plekanec Šafářová konečně ukázali romantické video ze své svatby. V něm také zazněla muzika, kterou pro ně složil písničkář Pokáč. Hokejista její text dokonce použil jako svatební slib.

reklama

Utajovaná svatba Plekance a Šafářové proběhla ve středu v luxusním středisku nedaleko Horní Bečvy, kam si pár pozval kolem stovky hostů. Samotný obřad se konal pod širým nebem a došlo i na svatební sliby.

Zatímco Lucie si svůj slib vymyslela sama, Tomáš si o něj řekl písničkáři Pokáčovi, který složil rovnou celou píseň. Ta teď doprovází video o průběhu svatebního dne včetně hostiny, focení, prvního tance novomanželů nebo následné večerní party se skupinou Mirai.

„Já se vymýšlím se slibem a můj muž to vyřešil takhle! Díky, Pokáči, hodně pobavila,“ napsala bývalá profesionální tenistka Šafářová. Kromě samotného refrénu s textem „Šafi a Pleky spolu na věky“ se do paměti vryje určitě i tato věta: „Věřím, že nám to vydrží navždy, a kdyby náhodou nám jednou došel dech, neboj, jsem zběhlý i v rozvodech.“

Tagy:

Hlavní zprávy

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

reklama

Domácí zpravodajství

Řidiče museli vystříhat, oživovali ho marně. Na Českolipsku mu nedal přednost sypač

Aktualizováno

Na silnici I/9 u Sosnové na Českolipsku zemřel v pondělí ráno senior za volantem osobního auta. Narazil do sypače, který vjížděl z vedlejší silnice a nedal mu přednost. Muž na místě svým zraněním podlehl, řekla ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Kvůli nehodě byla na několik hodin uzavřena silnice I/9 u Sosnové.

Terezu H. stále drží v Pákistánu. Celníkům se propuštění nelíbí, slibují nové důkazy

Češka Tereza Hlůšková, kterou celníci v lednu 2018 zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, po nedávném propuštění z vězení zatím nemůže odcestovat do České republiky. Podle webu iDNES.cz čeká v Islámábádu na vydání pasu, které se zkomplikovalo, a zároveň celníci v pondělí podají k soudu odvolání proti jejímu propuštění. Do rozhodnutí nebude moci Hlůšková zemi opustit.

reklama