CNN Prima News Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Plekanec“

Nemůže sám chodit ani jíst. Hokejista trpí nemocí podobnou ALS, pomáhá mu i Plekanec

30. října 2022 06:08

Svého času patřil v NHL k nejméně oblíbeným soupeřům, z míry dokázal vyvést i největší kliďase. Jenže mimo led je hokejista Tomáš Plekanec úplně jiný. Naposledy to 39letý tahoun extraligového Kladna dokázal, když na svém Instagramu sdílel příběh bývalého pardubického hráče Martina Petruse, trpícího onemocněním podobným ALS. Stejně jako další hokejisté se Petrusovi snaží pomoct, co to jde.

Hvězdám NHL zalil kytky i uspořádal rozlučku. Slafkovskému radí český emigrant pokoru

26. července 2022 07:16

Říká, že kdyby si to štrádoval ulicemi Prahy a proti němu náhodou šel jakýkoliv hráč NHL, je šedesátiprocentní šance, že ho hokejista nejslavnější soutěže pozná. Takové jméno si v zámoří svým neortodoxním přístupem k práci udělal český novinář Zdeněk Matějovský. Muž, který do Kanady utekl v roce 1980, je pro hvězdy z ledu často spíš parťákem. Teď bude utužovat vztah s historicky první slovenskou jedničkou draftu Jurajem Slafkovským. „Když ho Montreal Canadiens vybrali, skákal jsem na tribuně a křičel yes, yes, yes,“ směje se Matějovský v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Plekanec o Slafkovském: Přesvědčil Montreal, že se z tlaku nepodělá. Ale až praxe ukáže

22. července 2022 06:28

Působit v NHL coby hráč Montrealu Canadiens je nesmírná čest. Angažmá možná ve vůbec nejtradičnějším týmu celé soutěže ale ruku v ruce s tím přináší obrovský tlak. Moc dobře ho zná nynější útočník Rytířů Kladno Tomáš Plekanec, který dres „Habs“ oblékal 15 let. A teď si na místo, kde je hokej náboženstvím, bude zvykat i Juraj Slafkovský, jednička nedávného draftu.

Hokejisté musí být srdcaři, má jasno Vondráčková. K čemu kdysi přesvědčovala Plekance?

29. května 2022 15:16

Zpěvačka Lucie Vondráčková prožila po boku hokejisty Tomáše Plekance několik let v kanadském Montrealu, kde měl její bývalý manžel angažmá. Chodila téměř na všechny zápasy a když se Plekanec rozhodoval, zda pojede reprezentovat Česko na mistrovství, byla u toho. „Často jsem ho musela přemlouvat,“ přiznala ve vysílání CNN Prima NEWS Vondráčková.

Bývalé lásky Lucie Vondráčkové zažívají babyboom. Koho považuje za osudového muže?

16. května 2022 06:43

Zatímco její bývalý manžel Tomáš Plekanec se znovu oženil a se svou současnou ženou Lucií Šafářovou se těší už z druhého miminka a šťastně ženatý je i její další expartner, krasobruslař Tomáš Verner, Lucie Vondráčková na toho pravého stále čeká. Po nevydařeném vztahu s moderátorem Petrem Vojnarem je momentálně single. Proč má takovou smůlu na muže? S kým v minulosti randila a co bylo důvodem jejích rozchodů?

Šafářová se rozplývá před druhým porodem. Plekancovi s tchyní poslala dojemný vzkaz

30. dubna 2022 10:10

Již brzy se z bývalé profesionální tenistky Lucie Plekanec Šafářové stane dvojnásobná maminka. S tím, jak se její těhotenství blíží ke konci, se Šafářová dojímá nejen nad tím, jak se její rodina rozroste, ale i nad tím, jakou oporu má ve svém manželovi – hokejistovi Tomáši Plekancovi, a své tchyni. Co jim vzkázala?