reklama
CNN Prima News Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Plekanec“

Vánoce sportovců: Limberského extrémně ozdobený stromeček a Mäki v plavkách

25. prosince 2021 15:33

Sportovní hvězdy si během svátků dopřály zasloužený odpočinek. Zatímco fotbalista David Limberský ukázal další z rodinných „extrémně“ nazdobených stromečků, česko-finská běžkyně Kristiina Mäki strávila s rodinou Štědrý den v Jihoafrické republice. Také hokejista Tomáš Plekanec sdílel rodinné vánoční fotografie – s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou a dcerou Leontýnou.

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

15. července 2021 10:31

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

Šafářová o dceři: Je akční, má sportovní geny. Plánují s Plekancem dalšího potomka?

2. července 2021 14:45

Od tří let žila Lucie Šafářová náročným tenisovým kolotočem, klasické dětství neměla. Vypracovala se však na jednu z nejúspěšnějších českých tenistek a nyní spolu se svým partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem, dost možná vychovává další sportovní naději. „Zdá se, že Leontýnka bude mít sportovní geny,“ prozradila v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

reklama