reklama
CNN Prima News Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Plekanec“

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

Šafářová o dceři: Je akční, má sportovní geny. Plánují s Plekancem dalšího potomka?

Od tří let žila Lucie Šafářová náročným tenisovým kolotočem, klasické dětství neměla. Vypracovala se však na jednu z nejúspěšnějších českých tenistek a nyní spolu se svým partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem, dost možná vychovává další sportovní naději. „Zdá se, že Leontýnka bude mít sportovní geny,“ prozradila v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Plekanec se vrací domů do Kladna. S prvoligovými Rytíři podepsal dvouletou smlouvu

Z hvězdného návratu se mohou těšit fanoušci Rytířů Kladno. Hokejista Tomáš Plekanec kvůli vážným zdravotním problémům své matky ukončil v srpnu angažmá v Kometě Brno a ohledně dalších kroků si nechával prostor na rozmyšlenou. Teď už má jasno. 37letý hráč podepsal dvouletou smlouvu ve městě, kde se narodil i hokejově vyrostl. Někdejší útočník Montrealu či Toronta se pokusí kladenský klub vytáhnout zpět do extraligy.

Buchtela bojuje s rakovinou srdce. Hráči NHL prodávají své hokejky, aby mu pomohli

Hokejista Ondřej Buchtela, dvacetiletý ústecký odchovanec, který odehrál za Chomutov v extralize 27 zápasů, oznámil, že má rakovinu srdce. Peněžní a psychická podpora (nejen) hokejové komunity na sebe nenechala dlouho čekat. Hokejisté jako David Kaše, Martin Kaut nebo Martin Nečas se rozhodli vydražit své hokejové pomůcky. Vznikl také transparentní účet a 25. července se bude konat benefiční fotbalové utkání.

reklama