reklama
CNN Prima News Lucie Šafářová

Lucie Šafářová

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Šafářová“

Šafářová o dceři: Je akční, má sportovní geny. Plánují s Plekancem dalšího potomka?

2. července 2021 14:45

Od tří let žila Lucie Šafářová náročným tenisovým kolotočem, klasické dětství neměla. Vypracovala se však na jednu z nejúspěšnějších českých tenistek a nyní spolu se svým partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem, dost možná vychovává další sportovní naději. „Zdá se, že Leontýnka bude mít sportovní geny,“ prozradila v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Emoce, nespoutanost a nevídaná bojovnost. Taková byla kariéra loučící se Strýcové

4. května 2021 13:39

Ďáblice, která na kurtu nechává naplno i za občasného použití peprných slov promlouvat své emoce, ale zároveň malá velká bojovnice, jež nevypustí jediný míček. I pro její bezprostřednost si fanoušci za dlouhá léta Barboru Strýcovou oblíbili. Teď se tenisoví příznivci musí smířit s tím, že bývalá světová jednička v deblu „bílý sport“ opouští. Projděte si v galerii zajímavé okamžiky z kariéry 35leté loučící se hráčky.

Jsem Šafářová, ne Plekancová! Jak to vypadá se svatbou bývalé tenistky?

5. srpna 2020 21:13

Zažívá léto jaké nikdy předtím. Lucie Šafářová je od prosince maminkou, s hokejistou Tomášem Plekancem má dceru Leontýnku. Před půl rokem dostala od svého partnera k narozeninám prstýnek a svatba visí ve vzduchu. Nebo má dvojice už dokonce veselku za sebou? „Necháme si to pro sebe, tohle je naše soukromí,“ uvedla v pořadu ShowTime bývalá tenistka.

reklama