CNN Prima News Lucie Šafářová

Lucie Šafářová

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Šafářová“

Hokejisté musí být srdcaři, má jasno Vondráčková. K čemu kdysi přesvědčovala Plekance?

29. května 2022 15:16

Zpěvačka Lucie Vondráčková prožila po boku hokejisty Tomáše Plekance několik let v kanadském Montrealu, kde měl její bývalý manžel angažmá. Chodila téměř na všechny zápasy a když se Plekanec rozhodoval, zda pojede reprezentovat Česko na mistrovství, byla u toho. „Často jsem ho musela přemlouvat,“ přiznala ve vysílání CNN Prima NEWS Vondráčková.

Bývalé lásky Lucie Vondráčkové zažívají babyboom. Koho považuje za osudového muže?

16. května 2022 06:43

Zatímco její bývalý manžel Tomáš Plekanec se znovu oženil a se svou současnou ženou Lucií Šafářovou se těší už z druhého miminka a šťastně ženatý je i její další expartner, krasobruslař Tomáš Verner, Lucie Vondráčková na toho pravého stále čeká. Po nevydařeném vztahu s moderátorem Petrem Vojnarem je momentálně single. Proč má takovou smůlu na muže? S kým v minulosti randila a co bylo důvodem jejích rozchodů?

Šafářová se rozplývá před druhým porodem. Plekancovi s tchyní poslala dojemný vzkaz

30. dubna 2022 10:10

Již brzy se z bývalé profesionální tenistky Lucie Plekanec Šafářové stane dvojnásobná maminka. S tím, jak se její těhotenství blíží ke konci, se Šafářová dojímá nejen nad tím, jak se její rodina rozroste, ale i nad tím, jakou oporu má ve svém manželovi – hokejistovi Tomáši Plekancovi, a své tchyni. Co jim vzkázala?