Po Leové se koupe manžel, Decastelo nově při odchodu vypíná televizi. Jak šetří celebrity?

Eva Decastelo je sexy žena.

Jak šetří na energiích celebrity?

Energetická krize se dotýká i celebrit, které se podobně jako obyčejní lidé snaží šetřit, kde se dá. Zpěvačka Anna Julie Slováčková zapnula topení, až když teplota v bytě klesla na 15 stupňů. A třeba herečka Eva Decastelo se nově vrací do tmy a do ticha.

I moderátorka a modelka Monika Leová s manželem Martinem se musela kvůli energetické krizi uskromnit. „Martin stáhnul topení na minimum a vanu si napouštíme tak, že se v ní nejdřív vykoupu já a pak on,“ uvedla pro pořad Showtime s tím, že si možná vezme příklad i ze své babičky, která vodou z vany následně ještě splachuje záchod. „Říkám: ,Babi, dej nám ještě tak pět let,‘“ smála se Leová.

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková šetří hlavně na topení. „Musím se bohužel přiznat, že jsem ho dnes zapnula, protože už jsme tam měli 15 stupňů. Jedna kočka celou noc prokýchala, tak jsem si říkala, že už je možná načase. Co se týče jiného šetření, já jsem typ „zavírej, zhasínej“, až si říkám, že jsem jako táta, který to na nás odjakživa chrlil,“ prozradila.

Podobně řeší krizi i modelka Eliška Bučková. „Netopíme a prostě se teple oblékáme. Já jsem naštěstí zvyklá od našich, i když jsem zimomřivá, protože nás bylo hodně dětí, což je vždycky těžké uživit a vytopit celý dům, takže se topilo jen v krbu ve spodním patře. A jinak jsme se teple oblékali a měli jsme peřiny z husího peří,“ popsala Bučková.

„Já jsem třeba nechávala puštěnou televizi, abych v noci přišla a něco tam mluvilo, nebo jsem nechávala rozsvícená světla. A teď se vracím do tmy a do ticha,“ svěřila se zase se svým receptem na drahé energie herečka Eva Decastelo.

Tagy: