reklama
CNN Prima News podmínka

podmínka

Výpis příspěvků ke štítku „podmínka“

Influencerka se vyfotila s obřím mužským přirozením. Skončila kvůli tomu před soudem

29. prosince 2021 00:07

Turecká influencerka Merve Taskinová skončila před soudem kvůli tomu, že se před dvěma lety vyfotila v Amsterdamu s obřím mužským penisem. Původně jí hrozily tři roky vězení, nakonec dokázala trest za „obscénní úkaz“ uhrát na pětiletou podmínku. Před soudci uvedla, že Turecko je co do svobody projevu pozadu v porovnání s ostatními zeměmi, uvedl deník Daily Mail s odkazem na turecká média.

Předčasně narozené děti označil za nevyvinuté zrůdy. Soud teď exposlanci snížil trest

26. října 2021 09:52

Na 10 měsíců se zkušební lhůtou jeden a půl roku snížil v úterý odvolací Krajský soud v Plzni trest bývalému předsedovi strany Věci veřejné a někdejšímu poslanci Jaroslavu Škárkovi za jeho loňské nenávistné výroky o nedonošených dětech, mentálně postižených lidech či o neziskových organizacích. Na svůj veřejně přístupný profil na Facebooku Škárka tehdy kromě jiného napsal o předčasně narozených dětech s nízkou porodní hmotností, že jsou to „nevyvinuté zrůdy“.

Limberského „prokleté“ černé Bentley. Figuruje v několika kauzách, padl první rozsudek

27. září 2021 19:18

Je to černé, drahé a plete se to do života bývalému fotbalistovi FC Viktoria Plzeň Davidu Limberskému víc, než by chtěl. Řeč je o jeho luxusním vozu Bentley Continental, kvůli kterému se někdejší reprezentační obránce několikrát dostal do médií. V pondělí padl rozsudek v jedné z několika kauz, ve kterých „prokleté“ auto figuruje.

Fanouška Havířova udeřil tak silně, že mu způsobil smrt. Člen ochranky vyvázl s podmínkou

21. září 2021 22:58

Za smrt hokejového fanouška v Havířově pětiletá podmínka. Takový je zatím nepravomocný verdikt Krajského soudu v Ostravě nad bývalým členem ochranky tamního klubu. Na opilého muže zaútočil venku před halou poté, co ho kvůli vulgárnostem vyvedl ven. Dal mu údajně facku, muž se skácel k zemi a následně zemřel v nemocnici na krvácení do mozku.

Výtržnictví a pronásledování. Novotný dostal dvouletou podmínku, měl by změnit slovník

2. září 2021 12:29

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný dostal půlroční trest s dvouletou podmínkou. Důvodem je výtržnictví, podněcování k trestnému činu a nebezpečné pronásledování podnikatele Marka Víta. Novotný je známý svým nevybíravým a často vulgárním vyjadřováním a podle soudkyně Jany Humeni by měl zvážit změnu způsobu vystupování. O trestu informovat web Expres.cz

reklama