Policie pátrá po muži, který měl v Plzni znásilnit mladou dívku

Plzeňská policie pátrá po neznámém muži, který je podezřelý ze znásilnění mladé dívky. Incident se měl stát v polovině července. V úterý plzeňští kriminalisté zveřejnili záznam z kamer. Hledá muže, který by mohl pomoci věc objasnit.

V sobotu 11. července měl neznámý pachatel v Plzni zneužít mladou ženu. „V brzkých ranních hodinách využil opilosti a bezbrannosti mladé dívky a u řeky Radbuzy ji znásilnil,“ uvedla policie na svém webu.

Neznámého násilníka měl vyrušit až náhodný kolemjdoucí a muž pak z místa utekl. K popisu pachatele policie zjistila, že se jedná o muže středního věku, hubenější a vyšší postavy, krátce střižených tmavých vlasů s kouty. Měl na sobě tmavý oděv s dlouhým rukávem, tmavé kalhoty a tmavé pantofle nebo sandále.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na fotografiích nebo na videu z kamerového systému, neboť by tato osoba mohla přispět k objasnění věci, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Tagy: