reklama
CNN Prima News Policie SK

Policie SK

Výpis příspěvků ke štítku „Policie SK“

V listopadu byl na demonstraci proti nařízením, v prosinci s koronavirem zemřel

7. prosince 2020 15:11

V půlce listopadu se Peter účastnil demonstrace v Bratislavě. Nevěřil, že koronavirus existuje, odmítal dodržovat protiepidemická opatření, nosit roušku a bojoval za „svou svobodu“. Následně se covidem nakazil a ležel v nemocnici v umělém spánku připojený na přístrojích. V pátek v noci zemřel, oznámil jeho syn na Facebooku a prosil všechny, kteří proti epidemii bojují jako jeho otec, ať svůj postoj k této nebezpečné chorobě přehodnotí. Jako odstrašující příklad použila demonstranta i slovenská policie.

Spolumajitele Penty Haščáka zadržela slovenská policie. Je obviněn z korupce

1. prosince 2020 17:36
Aktualizováno

Agentura ČTK potvrdila, že po zatčení spolumajitele česko-slovenské finanční skupiny Penta Investments Jaroslava Haščáka proti němu bylo vzneseno obvinění za korupci a praní špinavých peněz. V bratislavském sídle firmy Digital Parku zahájily desítky policistů rozsáhlou razii, což Haščák údajně považuje za demonstraci síly.

Tělo je pod mostem, stálo na papírku za sklem auta. Na Slovensku řeší podivnou smrt

24. srpna 2020 09:06

Sebevražda, nebo vražda? To musí objasnit slovenská policie poté, co se na základě ručně psaného vzkazu za sklem auta skutečně našly ostatky muže. „Tělo je pod mostem“, stálo velkým roztřeseným písmem na papíru. O případu informovala televize JOJ, podle které měl zesnulý Nitran na krku i bodnou ránu. Lékař cizí zavinění předběžně nevyloučil.

reklama