CNN Prima News Policie SK

Policie SK

Výpis příspěvků ke štítku „Policie SK“

Vánoční zázrak pro malého Janka. Trpí vzácnou nemocí, policisté v kuklách se složili na léčbu

25. prosince 2022 15:49

Banskobystričtí „kukláči“ překvapili o Vánocích malého Janka Terema. Chlapec trpí extrémně vzácnou genetickou nemocí, policisté se mu proto složili na nákladnou léčbu. Díky tomu si budou moci jeho rodiče dovolit zaplatit speciální rehabilitační programy i užitečné zdravotnické pomůcky. Policisté také na sociálních sítích zveřejnili plakát s číslem bankovního účtu pro případ, že by se do pomoci Jankovi chtěla zapojit širší veřejnost.

Sourozenecká hádka se vymkla kontrole. Dostala jsem lopatou po hlavě, líčí důchodkyně

23. července 2022 06:21

Divoká hádka mezi sourozenci vyústila v násilnou potyčku. Pětasedmdesátiletá žena skončila v péči záchranářů poté, co ji vlastní sestra údajně bouchla lopatou po hlavě. Během útoku jí navíc poranila ruce. Policistům sdělila, že si taktéž musela vyslechnout výhrůžky zabitím. Vyšetřovatelé incident řeší jako přestupek proti občanskému soužití.

Při děsivé nehodě na Trnavsku zemřelo dítě. Řidiči skončili po srážce v nemocnici

22. července 2022 22:45

Tragická nehoda dvou aut si vyžádala život 14letého dítěte. Podle slovenské policie utrpělo při čelní srážce vozidel vážná zranění, kterým na místě podlehlo. Řidiči obou aut skončili v nemocnici. Příčina nehody zůstává neznámá, policisté kvůli odstraňování vraků dočasně uzavřeli silnici a požádali řidiče o opatrnost při řízení.

V listopadu byl na demonstraci proti nařízením, v prosinci s koronavirem zemřel

7. prosince 2020 15:11

V půlce listopadu se Peter účastnil demonstrace v Bratislavě. Nevěřil, že koronavirus existuje, odmítal dodržovat protiepidemická opatření, nosit roušku a bojoval za „svou svobodu“. Následně se covidem nakazil a ležel v nemocnici v umělém spánku připojený na přístrojích. V pátek v noci zemřel, oznámil jeho syn na Facebooku a prosil všechny, kteří proti epidemii bojují jako jeho otec, ať svůj postoj k této nebezpečné chorobě přehodnotí. Jako odstrašující příklad použila demonstranta i slovenská policie.

Spolumajitele Penty Haščáka zadržela slovenská policie. Je obviněn z korupce

1. prosince 2020 17:36
Aktualizováno

Agentura ČTK potvrdila, že po zatčení spolumajitele česko-slovenské finanční skupiny Penta Investments Jaroslava Haščáka proti němu bylo vzneseno obvinění za korupci a praní špinavých peněz. V bratislavském sídle firmy Digital Parku zahájily desítky policistů rozsáhlou razii, což Haščák údajně považuje za demonstraci síly.

Tělo je pod mostem, stálo na papírku za sklem auta. Na Slovensku řeší podivnou smrt

24. srpna 2020 09:06

Sebevražda, nebo vražda? To musí objasnit slovenská policie poté, co se na základě ručně psaného vzkazu za sklem auta skutečně našly ostatky muže. „Tělo je pod mostem“, stálo velkým roztřeseným písmem na papíru. O případu informovala televize JOJ, podle které měl zesnulý Nitran na krku i bodnou ránu. Lékař cizí zavinění předběžně nevyloučil.