Policisté pátrali po třináctileté dívce ze Žďárska. Našla se, je v pořádku, informují

ČTK
CNN Prima NEWS
ČTK , CNN Prima NEWS
  • Akt. 20. říj 2025, 13:21
  • • 20. říj 2025, 13:02

  • Policie hledala třináctiletou dívku z Nového Města na Moravě. V pondělí ráno vyrazila jako obvykle z domova do školy, tu ale opustila ještě před koncem vyučování a od té doby o sobě nedala nikomu vědět. Uvedla to policejní mluvčí Michaela Lébrová. Dívku policisté našli v pondělí brzy odpoledne, je podle nich v pořádku.

    „Policisté po dívce pátrali ve městě, prověřili vlakové i autobusové spoje, kontaktovali její kamarády a známé. Na základě dosavadního šetření se policistům podařilo zjistit, že by se mohla nacházet ve Žďáru nad Sázavou, ale není vyloučeno, že mohla odcestovat jinam,“ uvedla dříve v pondělí Lébrová.

    Krátce po 13. hodině policisté na síti X informovali, že se jim dívku podařilo vypátrat. „Je v pořádku. Všem děkujeme za pomoc při pátrání,“ napsali.

    MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Na Děčínsku vjel před houkající sanitku a počastoval ji vulgárními gesty. Policie řidiče dopadla.