reklama
CNN Prima News popáleniny

popáleniny

Výpis příspěvků ke štítku „popáleniny“

Roste počet popálených dětí. Tolik výjezdů nepamatujeme, varují středočeští záchranáři

6. listopadu 2021 21:53

Středočeští záchranáři vyjížděli v tomto týdnu k šesti vážně popáleným nebo opařeným dětem. Už si ani nepamatují, že by za jeden týden pomáhali u tolika případů. Zvýšený počet těchto úrazů je zřejmě způsoben faktem, že kvůli virózám jsou malé děti v posledních týdnech místo v mateřských školách často doma a rodiče ztrácejí ostražitost.

Při explozi na Žižkově přišel o nohu, nyní bojuje o život. Lidé mu založili sbírku

6. července 2021 23:19

V pátek odpoledne záchranáři zasahovali u exploze barelů na Žižkově v Praze. Při výbuchu se zranili tři lidé, dva mají popáleniny a pohmožděniny. Poslední muž přišel o nohu a v kritickém stavu v nemocnici bojuje o život. Podle informací Blesk.cz jde o filmaře, kterému lidé uspořádali veřejnou sbírku. Dosud přispěli více než 600 tisíci korunami a částka se neustále zvyšuje.

Na pražském Žižkově hořel byt. Vyjížděly tři hasičské jednotky, jeden muž je popálený

4. července 2021 12:03

V Praze v domě v ulici Víta Nejedlého na Žižkově hořel v neděli dopoledne byt. Záchranáři převzali do péče jednoho zraněného, podle jejich mluvčí Jany Poštové je zhruba třicetiletý muž popálený, zůstal ale při vědomí. Hasiči dostali požár pod kontrolu deset minut po příjezdu, na místě byly tři jednotky. Řekl to mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

reklama