CNN Prima News popáleniny

popáleniny

Výpis příspěvků ke štítku „popáleniny“

Z tragické nehody se vyklubala vražda. 41letou Janu exmanžel zřejmě polil benzinem a zapálil

8. září 2022 06:00

Policisté z Nitranského kraje byli v pondělí přivoláni k tragické dopravní nehodě, která se stala nedaleko rychlostní silnice R1. Jak se však s postupem vyšetřování ukazuje, o nehodu vůbec jít nemuselo. Na místě spolujezdce seděla 41letá Jana, svým zraněním podlehla. Za volantem seděl její exmanžel Štefan, utrpěl značné popáleniny. Zranění si pravděpodobně způsobil vlastním počínáním. Svou bývalou manželku zřejmě polil benzínem a zapálil.

Po autonehodě utrpěl Matěj popáleniny téměř na celém těle. Přežil jen zázrakem

14. srpna 2022 20:17

Matějovi Kudláčkovi bylo 21 let, když se mu život otočil vzhůru nohama. Po vážné nehodě v autě před dvěma lety utrpěl popáleniny na devadesáti procentech těla. Přežil jen zázrakem a v průběhu několika let podstoupil desítky operací. Dnes třiadvacetiletý mladý muž ze Znojemska popisuje svůj život s popáleninami, které změnily nejen jeho život, ale i vzhled. Jak je na tom Matěj dnes po psychické i fyzické stránce?

Děti na táboře se popálily při chemickém pokusu. Soud potrestal vedoucí podmínkou

22. července 2022 10:43

Dvě vedoucí příměstského tábora, na kterém se v srpnu 2019 při chemickém pokusu popálily tři děti, v pátek rokycanský okresní soud potrestal podmíněnými tresty a několikaletými zákazy pořádání táborů. Nejvážněji byla zasažena tehdy šestiletá dívka, kterou oheň popálil na 43 procentech těla. Osmiletého chlapce a stejně staré děvče oheň zasáhl na dvou a pěti procentech těla. Obžalovaným vedoucím, které se jednání soudu opět neúčastnily, hrozilo za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti až čtyřleté vězení.

Adámek musel na operaci v pouhých šesti dnech. Rozsáhlý rozštěp rtu už není vůbec vidět

14. května 2022 15:41

Mezinárodní týden rovnosti tváří připomíná onemocnění, která mění vzhled lidské tváře, ale nikoliv intelekt. Takto postižení lidé jsou zkrátka odlišní pouze na první pohled, a musí proto čelit mnoha překážkám a předsudkům. Jednou z těchto nemocí je rozštěp rtu, se kterým se narodil dnes již roční Adámek z Brna. Co všechno musel podstoupit?

Záchrana malé holčičky z Ukrajiny: S těžkými popáleninami ji transportovali do Prahy

26. března 2022 14:18

Čeští vojáci letecky dopravili z Polska do Prahy osmnáctiměsíční ukrajinskou dívku, která utrpěla popáleniny na 60 procentech těla. Na Ukrajině čelící ruské invazi by jí nebylo možné poskytnout náročnou odbornou péči. Jde o první převoz takto popáleného člověka do Evropské unie od počátku bojů, informovalo v sobotu na Twitteru ministerstvo vnitra. Do péče českých lékařů se dítě dostalo v kritickém, ale stabilizovaném stavu.

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny

27. ledna 2022 08:45
Aktualizováno

Zranění po čtvrtečním ranním výbuchu v bytovém domě na okraji Liberce s následným požárem utrpělo deset lidí, mezi nimi i děti. Zranění jedné ženy je vážné, s popáleninami ji vrtulník přepravil do vinohradské nemocnice v Praze. V třípatrovém domě v Kateřinské ulici bylo v době výbuchu 15 lidí. Případem se zabývají liberečtí kriminalisté s podezřením na obecné ohrožení z nedbalosti, uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Příčina se zjišťuje. Požár hasiči likvidovali zhruba čtyři hodiny, do večera na místě preventivně zůstanou.

Zpověď matky muže, který měl týrat kojence: Dítěti by neublížil, přiznal se kvůli ostudě

16. ledna 2022 06:01

Redakce Krimi zpráv zjistila nové informace k hrůznému případu týrání teprve měsíčního miminka. Kojenec skončil v brněnské nemocnici s několikrát zlomenou nohou a s popáleninami v obličeji. Podle policistů dítěti brutálně ublížil partner jeho matky. S tím ale zásadně nesouhlasí jeho příbuzní. Tvrdí, že žena na svého přítele vše nahrála.