reklama
CNN Prima News popáleniny

popáleniny

Výpis příspěvků ke štítku „popáleniny“

Při explozi na Žižkově přišel o nohu, nyní bojuje o život. Lidé mu založili sbírku

V pátek odpoledne záchranáři zasahovali u exploze barelů na Žižkově v Praze. Při výbuchu se zranili tři lidé, dva mají popáleniny a pohmožděniny. Poslední muž přišel o nohu a v kritickém stavu v nemocnici bojuje o život. Podle informací Blesk.cz jde o filmaře, kterému lidé uspořádali veřejnou sbírku. Dosud přispěli více než 600 tisíci korunami a částka se neustále zvyšuje.

Na pražském Žižkově hořel byt. Vyjížděly tři hasičské jednotky, jeden muž je popálený

V Praze v domě v ulici Víta Nejedlého na Žižkově hořel v neděli dopoledne byt. Záchranáři převzali do péče jednoho zraněného, podle jejich mluvčí Jany Poštové je zhruba třicetiletý muž popálený, zůstal ale při vědomí. Hasiči dostali požár pod kontrolu deset minut po příjezdu, na místě byly tři jednotky. Řekl to mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Popáleniny místo lajků. Kvůli nebezpečné výzvě na TikToku skončila dívka v nemocnici

Sociální sítí TikTok se šíří nebezpečná výzva. Její uživatelé se předhání v tom, kdo vytvoří originálnější video, ve kterém na zrcadle zapálí nakreslený obrazec. O natočení podobného videa se pokoušela i třináctiletá Destini v americkém státě Oregonu. Experiment se ale nepovedl a dívka skončila s vážnými popáleninami na jednotce intenzivní péče, informují americká média s odkazem na televizi KPTV.

Muž na Nymbursku chtěl skoncovat se životem, zapálil se v autě. Je zraněn na většině těla

V sobotu odpoledne vyjížděli záchranáři Středočeského kraje k případu, kdy se muž z obce Libice nad Cidlinou na Nymbursku pokusil spáchat sebevraždu a upálit se v autě. Na místo však dorazili včas a zraněný byl s popáleninami druhého a třetího stupně na 70 procentech těla letecky převezen na popáleninové centrum do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

reklama