reklama
CNN Prima News pořad

pořad

Výpis příspěvků ke štítku „pořad“

Sledujte ZÁZNAM K věci s Rakušanem: Jak pokračují povolební vyjednávání nejen s Piráty?

22. října 2021 12:11

Jsem připraven hlasovat pro dočasné odebrání pravomocí prezidenta, v dané situaci není jiné řešení. To říká předseda hnutí Starostové a nezávislí Vít Rakušan. Kdy by se tak mělo stát? Jak pokračují povolební vyjednávání a neobává se roztříštění koalice, na kterou před volbami vsadil? A jak zkrotit další koronavirovou vlnu, která se na Česko žene? Sledujte pořad K věci na CNN Prima NEWS od 12:30.

Hasiči z Pardubicka radí dětem, jak se udržet ve formě. Vysílají pořad na internetu

24. ledna 2021 22:06

Přimět děti k tomu, aby sportovaly i během distanční výuky, která je důsledkem koronavirové pandemie, se snaží Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje pomocí pravidelného pořadu Hýbej se s hasiči. Dětem v něm například radí, jak správně sedět u počítače, aby je nebolela páteř, nebo jak se správně rozcvičit před fyzickým výkonem.

Honza Dědek: Šíp je moderátor původní profesí, Kraus herec a já novinář

23. července 2020 10:15

Úspěšná talkshow 7 pádů Honzy Dědka bude po prázdninách na televizi Prima opět pokračovat. Diváci se mohou těšit na novou scénu, „proměnlivou znělku“ vždy s novým detailem a hlavně na další řadu atraktivních hostů, uvedl v pořadu Nový den Honza Dědek. Která zvučná jména si pozval ke zpovědi? Jaké je pro něj samotného být na místě zpovídaného? Jak by porovnal sebe s kolegy Janem Krausem a Karlem Šípem?

reklama