CNN Prima News pořad

pořad

Výpis příspěvků ke štítku „pořad“

Zemřel legendární moderátor Parkinson. Zpovídal George Michaela či Eltona Johna

Po krátké nemoci zemřel ve věku 88 let uznávaný moderátor, hlasatel a novinář Michael Parkinson. Smutnou zprávu potvrdila jeho rodina. Parkinsonova televizní kariéra trvala dlouhých sedm desetiletí, svým osobitým stylem při pokládání otázek hvězdným hostům v pořadu Parkinson na BBC si získal nejen zpovídané celebrity, ale i publikum. Kolegové na něj vzpomínají jako na „jediného svého druhu“ a dodávají, že definoval formát diskuzních pořadů.

Náhlá smrt kulinářského mága. Slavný šéfkuchař odešel v 46 letech, smutní Oliver i Ramsay

V pouhých 46 letech náhle zemřel uznávaný šéfkuchař a porotce pořadu MasterChef Austrálie Jock Zonfrillo. Smrt rodáka ze Skotska šokovala fanoušky soutěže i kolegy z branže. Smutnou zprávu přinesla stanice Network 10 v den, kdy se měla začít vysílat premiérová řada kulinářského pořadu. Po Zonfrillovi zůstala manželka a čtyři děti.

Nejslavnější podnik z Ano, šéfe! hlásí návrat. Majitelé Hospůdky u Štěpána přidali i vzkaz

Prosby, žádosti ale i nátlak hostů majitelé Hospůdky u Štěpána – Štěpán a Zdeňka Rudovi – vyslyšeli. Po více než půl roce manželé, jež se nejvíce proslavili pořadem Ano, šéfe!, opět otevřou svůj podnik na Plzeňsku. Zda natrvalo, nebo jen dočasně, zatím netuší. Vrátila se jim však vnitřní síla a chuť, kterou po dlouhou dobu postrádali. V podniku hosty přivítají již na konci května.

Skupina Prima slaví úspěch, oproti konkurenci roste. Ve sledovanosti se dostala na 1. místo

Dvanáctý týden tohoto roku byl pro skupinu Prima mimořádně úspěšný. Podařilo se jí dosáhnout hned trojice prvenství. Mezi komerčními skupinami zvítězila u dospělých (15+) s hodnotou share 28,49 % v celodni i ve strategické cílové skupině 15–69 let se share 28,40 %. Na pomyslný stupeň vítězů se skupina Prima dostala i u dospělých (15+) v hlavním vysílacím čase s podílem 28,09 %. Nejlepší podíl ve sledovanosti měla v úterý (30,62 % ve skupině 15-69 let), kdy si vlajkový seriál ZOO nenechalo ujít 1 249 000 diváků (podíl 31,37 %) a talkshow 7 pádů Honzy Dědka pobavila 583 000 diváků (share 21,25 %).

Sledujte ZÁZNAM K věci s Rakušanem: Jak pokračují povolební vyjednávání nejen s Piráty?

Jsem připraven hlasovat pro dočasné odebrání pravomocí prezidenta, v dané situaci není jiné řešení. To říká předseda hnutí Starostové a nezávislí Vít Rakušan. Kdy by se tak mělo stát? Jak pokračují povolební vyjednávání a neobává se roztříštění koalice, na kterou před volbami vsadil? A jak zkrotit další koronavirovou vlnu, která se na Česko žene? Sledujte pořad K věci na CNN Prima NEWS od 12:30.