CNN Prima News postel

postel

Výpis příspěvků ke štítku „postel“

Pomůže vám cítit se svěží a vypadat mladě. Zdravý spánek je dnes ale raritou

16. listopadu 2022 06:22

Je to jeden z nejpřirozenějších a také nejvýznamnějších způsobů, jak načerpat dostatek sil a osvěžit tělo i mysl. Spánek. Ovšem věděli jste, že správně spát dovede čím dál méně lidí? Na vině je naše neschopnost zříct se ve večerních hodinách všech moderních vymožeností, které nám současná doba nabízí, a také zastavit mozek, který neustále vyhledává nové a nové podněty, což nám nedovolí usnout. Při nedostatku spánku ale člověk ztrácí výkonnost, náladu i zdraví. To všechno v konečném součtu znamená i to, že rychleji stárneme. Jak znovu začít spát kvalitně, abychom se ráno budili svěží a odpočatí? Sepsali jsme vám základní pravidla spánkové hygieny.

Tlak byl neustálý, chování Rusů den ode dne horší. Voják z Azovstalu popsal zajatecký tábor

8. října 2022 06:50

Ukrajinský voják Jevgenij z pluku Azov přežil ruské zajetí. Podle něj byla situace v zajateckém táboře velmi náročná, protože počet lidí několikanásobně převyšoval kapacity budov. Pro CNN Prima NEWS také popsal chování ruských vojáků, které prý bylo den ode dne horší. „Psychologický tlak byl permanentní, někteří z nás ztratili naději,“ sdělil Jevgenij.

Muž z Plzeňska měl znásilňovat nevlastní dceru. Budilo mě osahávání, vylíčila dívka

14. června 2022 16:42

Až 12 let vězení hrozí otčímovi, který měl znásilňovat svou nevlastní dceru. S dívkou podle jejích slov i výpovědí matky a bratra spával v jedné posteli. Dvanáctiletá dcera tvrdí, že ji L. H. několikrát znásilnil. Jeho osahávání ji údajně opakovaně budilo. Čtyřiatřicetiletý muž obvinění ze znásilnění odmítá a hájí se nyní před Krajským soudem v Plzni. Rozsudek by mohl padnout během několika dní.

KOMENTÁŘ: Jak celá Amerika znásilnila Amber Heardovou a proč Češi můžou být hrdí

2. června 2022 16:56

Sledovali jsme to všichni, alespoň tak nějak z dálky. Každý nějak věděl, že se Amber Heardová vykálela do postele Johnnyho Deppa a že Depp zase sám na sobě prováděl drogové pokusy, kterými v podstatě do reality přeměnil svůj skvělý film Z Pekla. Každopádně skončil jeden z nejsledovanějších soudů historie, vyhrál Johnny, což my normální chlapi samozřejmě kvitujeme – ostatně neznám ani žádné normální ženy, které by fandily Amber Heardové. Češi stojí za Deppem. A hnutí #metoo v této souvislosti hoří.

Honem, nebo ho zabiju. Žena našla přítele v posteli se 7letou dcerou, srazila ho autem

8. května 2022 13:21

Kolem jedné hodiny ráno volala žena v americkém Texasu na policii kvůli tomu, že našla svého přítele nahého v posteli s její 7letou dcerou. Prosila, aby si strážci zákona pospíšili, nebo ho zabije. Muž se dal na útěk, a tak ho žena, i se svou dcerou v autě, začala pronásledovat. Nakonec ho vozem srazila, tvrdí však, že jí před auto sám vběhl.