CNN Prima News postřelení

postřelení

Výpis příspěvků ke štítku „postřelení“

Střelba v Uherském Hradišti kvůli parkování? Svědci popsali detaily, postřelený leží na JIP

Podle informací CNN Prima NEWS mělo ke střelbě na parkovišti v Uherském Hradišti dojít kvůli sporu o parkovací místo. Postřelený řidič měl údajně zaútočit jako první, přičemž druhý použil zbraň v sebeobraně. Tuto informaci ovšem policisté dosud nepotvrdili. Zraněný muž je umístěn na oddělení JIP, jeho zdravotní stav je stabilizovaný. Ke konfliktu mezi muži došlo v pátek dopoledne před tamním obchodním centrem.

Střelba před supermarketem v Česku. Řidič po hádce vytáhl zbraň, druhého zasáhl do nohy

Konflikt dvou řidičů na parkovišti před obchodním centrem v Uherském Hradišti skončil střelbou. Útočníka policie zadržela a zbraň, ze které se střílelo, zajistila. Záchranáři zároveň převezli postřeleného muže se zraněním nohy do nemocnice. Novinářům to sdělili policejní mluvčí Petr Jaroš a mluvčí krajské záchranné služby Gabriela Netopilová Sluštíková. K incidentu došlo v pátek odpoledne. Podle informací CNN Prima NEWS mělo dojít ke sporu kvůli parkování. Postřelený muž měl zaútočit jako první, zatímco druhý pistoli údajně použil k sebeobraně. Tuto verzi však policie nepotvrdila.

Postřelená Míša promluvila: V „duelu“ měli pálit přímo na sebe. Instruktor po ráně zamrznul

Postřelená kadetka Michaela si přesně pamatuje, co se během výcviku na Akademii policejního sboru v Bratislavě, kde jí postřelil její kantor Vladimír Š., stalo. Tvrdí to její právník Marko Polakovič. Ten webu tvnoviny.sk detailně popsal, co se na střeleckém polygonu 1. března měla odehrát. Dívka se v důsledku nešťastného incidentu pravděpodobně nevyhne doživotním následkům.

Zpověď Muradova: Rusové ho pobodali a postřelili, život mu zachránili kamarádi i počasí

V Česku se vypracoval na jednoho z nejlepších profesionálních zápasníků smíšených bojových umění. Život Makhmuda Muradova by ale už v jeho 32 letech vydal na knihu. Musel se vypořádat například s tím, že měla jeho rodina v mládí hluboko do kapsy. V Rusku ho dokonce pobodali a postřelili. Život mu zachránili kamarádi i to, že měl kvůli nízkým teplotám hodně oblečení, přiznal v rozhovoru pro Novinky.cz. Teď je finančně více než zajištěn a daří se mu i v osobním životě.

Strašlivý zážitek novinářů na Ukrajině: Pálili do nich Rusové, trefili kameramana

Pětičlenný štáb televizní stanice Sky News se vydal do ukrajinského města Buča poblíž Kyjeva, které v posledních dnech sužovaly těžké boje. Cesta za reportáží se proměnila v boj o holý život, skupina se totiž ocitla pod palbou ruských jednotek. „Jsme novináři,“ řvali zoufale zaměstnanci britského média. Marně, do jejich auta mířily další a další kulky.

Nové detaily v případu střelby v Praze. Jiří D. měl v autě brokovnici, chtěl se mstít dál

Aktualizováno

Z výslechu muže, který v úterý zastřelil ženu na úřadu práce v Praze, vyplývá, že chtěl v páchání zvlášť závažných zločinů pokračovat. Motivem byla msta za údajná příkoří. Na webu to ve středu uvedla pražská policie. Předpokládá, že muže obviní z několika trestných činů včetně vraždy, za kterou hrozí až výjimečný trest. Navrhne také jeho vzetí do vazby a požádá o vypracování posudku k jeho psychickému stavu.