reklama
CNN Prima News požár paneláku

požár paneláku

Výpis příspěvků ke štítku „požár paneláku“

V Bohumíně vzniklo pietní místo, lidé zapalují svíčky

9. srpna 2020 14:58

Improvizované pietní místo vzniklo v neděli naproti domu v Nerudově ulici v Bohumíně na Karvinsku, kde v sobotu při požáru zemřelo 11 lidí včetně tří dětí. S největší pravděpodobností šlo o žhářský útok. Svíčky jako první přišly zapálit děti, z nichž některé byly svědky tragické události, při níž lidé před ohněm vyskakovali z domu.

Oheň kompletně zničil byt, tvrdí hasič. Dům v Bohumíně bude během vyšetřování neobyvatelný

8. srpna 2020 21:56

Počet mrtvých, které si vyžádal požár panelového domu v Bohumíně, zůstává na jedenácti. Mezi zraněnými jsou dva hasiči a jeden policista. Podle mluvčího hasičů Lukáše Poppa oheň kompletně zničil byt, v němž požár vznikl, a celý dům bude po dobu vyšetřování neobyvatelný. Popp to řekl v mimořádném vysílání CNN Prima NEWS k události.

Obrovská tragédie, neuvěřitelné neštěstí. Politici kondolují pozůstalým z Bohumína

8. srpna 2020 20:12

Krátce poté, co se objevily první zprávy o požáru panelového domu v Bohumíně, se ozvali politici a kondolují pozůstalým. Obětí je podle dosavadních zpráv jedenáct. Podle hasičů zemřelo šest lidí z bytu v 11. patře, ve kterém se požár rozhořel. Pět lidí zemřelo po skoku z oken z bytu ve 12. patře. Mezi oběťmi požáru jsou tři děti. Těžce zraněn byl i zasazující hasič.

reklama