CNN Prima News představení

představení

Výpis příspěvků ke štítku „představení“

Producent se ostře navezl do nemocné Bohdalové. Ve výbuchu zlosti zveřejnil i její honorář

26. listopadu 2022 18:22

Ostravský producent Petr Baránek nařkl herečku Jiřinu Bohdalovou z podvodu poté, co zrušila plánovaná představení. Domníval se totiž, že hraje v pražském divadle, a proto médiím rozeslal e-mail, ve kterém si na herečku stěžoval. Bohdalová byla ale tou dobou na kapačkách a po eskalaci kauzy oznámila, že s tímto producentem již nehodlá spolupracovat.

OBRAZEM: Nová podoba pražského železničního mostu budí emoce. To je vtip? ptají se lidé

26. listopadu 2022 06:29

Železniční most pod Vyšehradem se těší značné oblibě Pražanů, jeho zveřejněná budoucí podoba proto vyvolala velké emoce jak mezi odbornou, tak laickou veřejností. Institut pro plánování a rozvoje Prahy (IPR) přitom ještě před několika lety prezentoval návrh, který zachovával historickou podobu současného mostu. Vítězný projekt se proto nesetkal s přílišným pochopením.

Žilková prožila chvíle hrůzy. Před začátkem představení jí zkolaboval kolega

16. listopadu 2022 19:40

Derniéru divadelní hry Mnoho povyku pro nic si Veronika Žilková bude dlouho pamatovat. Krátce před začátkem představení totiž zkolaboval její kolega Zdeněk Dušek a pomoci mu museli až záchranáři. Žilková, která v inscenaci hraje pět rolí, tak musela přibrat i postavu svého kolegy. Těžkou hlavu si z toho ale rozhodně nedělala a zbytek představení si užila.

Manchester City představil dva Haalandy. Malého klučinu a nejžádanějšího útočníka světa

13. června 2022 15:18

Dvakrát Erling Braut Haaland. Poprvé jako malý klučina s roztaženýma nohama na gauči v dresu Manchesteru City, podruhé už jako jeho opravdový hráč. Netradičně představil anglický fotbalový mistr svého nového zaměstnance. Více než dva týdny po oznámení, že norský útočník Erling Braut Haaland přichází z německé Borussie Dortmund, vypustil do světa první oficiální fotografie a také zábavné video.

Na Češích se mi líbí černý humor, říká umělecký ředitel Opery Národního divadla Hansen

8. května 2022 23:14

Jeho nástup do funkce uměleckého ředitele Opery Národního divadla a Státní opery v roce 2019 vzbudil velké emoce. Umělci i zaměstnanci hrozili stávkou, 300 z nich se podepsalo pod protestní dopis. A to i přesto, že řediteloval Norské národní opeře, vedl Komische Oper v Berlíně nebo festival v norském Bergenu. Jak se se situací vypořádal a co si myslí o Češích, objasňuje Per Boye Hansen v otevřeném rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Představení s ruskými a ukrajinskými baletkami vyvolalo rozruch. Nepřípustné, zní reakce

5. dubna 2022 00:37

Pondělní společné vystoupení ruských a ukrajinských baletek vyvolalo v Neapoli ostré rozepře. S představením nesouhlasil ukrajinský konzul v jihoitalském městě Maksym Kovalenko, podle kterého v období války není kulturní spolupráce s Rusy přípustná. Tento názor ale odmítlo vedení operního divadla San Carlo, které vyprodané představení uspořádalo, uvedla agentura AP.

Jsem vyždímaný jak hadr. Herce Ladislava Freje pustili z nemocnice

21. února 2022 10:01

Osmdesátiletý herec Ladislav Frej má za sebou desetidenní hospitalizaci v pražském IKEM. Podle svých slov nebyl v ohrožení života. Před týdnem jej z nemocnice pustili a již nabírá ztracenou sílou. V pátek ještě zrušil představení s kolegyní Simonou Stašovou, do divadla by se však mohl vrátit už za dva týdny. CNN Prima NEWS řekl, jak se cítí.