CNN Prima News představení

představení

Výpis příspěvků ke štítku „představení“

Do světa mužů a divadelního zákulisí. Metropolitní léto zpestří dvě hvězdně obsazené novinky

16. května 2023 14:11

V pátek 2. června začíná jubilejní 20. ročník Metropolitního léta hereckých osobností. Čtyři venkovní scény divadla Studio DVA slibují na 150 představení včetně dvou hvězdně obsazených novinek. Ke kulatinám si úspěšná divadelní přehlídka nadělila ironickou komedii Chlapi sobě, která se věnuje nelehkému údělu mužů v současném světě, a také klasický kus v podobě situační komedie Bez roucha. Ta diváky díky skvělé režii Ondřeje Sokola zavede do zákulisí těsně před premiérou.

Decastelo o děsivé nehodě u Brna: Bůhví, jak by to dopadlo nebýt Lukáše, chválí Langmajera

12. května 2023 10:24

Herci Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Eva Decastelo a Libor Jeník měli z pekla štěstí. Cestou na své sobotní divadelní představení do Opavy totiž bourali. Naštěstí vyvázli jen potlučení. Decastelo pak v rozhovoru pro web Extra.cz vychválila Langmajera coby skvělého řidiče. „Kdyby zpanikařil, mohlo to dopadnout bůhvíjak,“ přiznala známá moderátorka.

Zvenčí budí vášně, zevnitř lidé odcházejí plní dojmů: Nová scéna Divadla J. K. Tyla v Plzni

5. května 2023 23:53

Jedno z nejmodernějších a nejnovějších divadel v České republice. Jako jediné na světě se dokonce pyšní moderním systémem rozložení elektroakustického dozvuku. Jedinečné je také svým architektonickým provedením i technickým zázemím. Vítejte v nové scéně Divadla J. K. Tyla v Plzni. Provedeme vás vnitřkem budovy a nahlédneme také do zákulisí nebo na zkoušku baletu.

Sen noci svatojánské, komedie o (ne)lásce v Divadle pod Palmovkou

17. dubna 2023 11:30

Divadlo pod Palmovkou uvede v pátek premiéru inscenace Sen noci svatojánské. Režie divácky nejoblíbenější a nejhranější z komedií Williama Shakespeara se ujal umělecký šéf divadla Michal Lang. Na dubnovou premiéru přijal osobní pozvání Martin Hilský, překladatel textu a význačný český shakespearolog, který 8. dubna oslavil 80 let.

Důležité oznámení Jiřiny Bohdalové: Doufala jsem do poslední chvíle, poslala fanouškům vzkaz

12. ledna 2023 15:54

Vystupování před diváky je pro Jiřinu Bohdalovou celoživotním údělem. Nyní však přišla 91letá herečka se zásadním prohlášením. Kvůli zdravotním problémům na divadelních prknech do konce letošní sezony nevystoupí. „Do poslední chvíle jsem doufala, že představení odehrajeme, ale je poctivé říci, že se v těchto dnech necítím na stoprocentní výkon,“ vzkázala oblíbená česká herečka fanouškům.

Pád jsem nemohl ztlumit, vypadám jak Jánošík. Štěpnička promluvil o ošklivé nehodě

9. prosince 2022 14:04

Po nešťastné nehodě herce Jiřího Štěpničky v pátek umělec pro pořad Showtime objasnil detaily ošklivého pádu. Na začátku prosince oblíbený herec těsně před jedním ze svých představení spadl do tramvajového kolejiště. Chybělo málo a vše mohlo dopadnout tragicky. Naštěstí byl ještě téhož večera schopen představení odehrát. Nyní se léčí doma.

Herec Jiří Štěpnička se zřítil pod přijíždějící tramvaj. Chybělo málo a bylo po mně, říká

9. prosince 2022 10:54

Stačilo málo a herec Jiří Štěpnička na druhé premiéře představení Hordubal v Národním divadle nevystoupil. Přímo před dějištěm hry totiž spadl z ostrůvku pod přijíždějící tramvaj. Značně potlučený a zraněný umělec se však nenechal odradit a ještě téhož večera před diváky vystoupil. Obličej měl přitom plný podlitin.

Cirque du Soleil se vrací do Prahy. V květnu vystoupí s akrobatickým představením OVO

6. prosince 2022 19:38

Cirque du Soleil s potěšením oznamuje svůj návrat do Prahy s akrobatickým představením OVO, barevným vpádem do nového dne v životě hmyzu; nepřetržitou změtí energie a pohybu. Prostřednictvím strhující akrobacie, která zdůrazňuje jedinečné osobnosti a schopnosti vybraných druhů hmyzu, zkoumá OVO krásu biodiverzity v celém jejich kontrastu a živosti.

Producent se ostře navezl do nemocné Bohdalové. Ve výbuchu zlosti zveřejnil i její honorář

26. listopadu 2022 18:22

Ostravský producent Petr Baránek nařkl herečku Jiřinu Bohdalovou z podvodu poté, co zrušila plánovaná představení. Domníval se totiž, že hraje v pražském divadle, a proto médiím rozeslal e-mail, ve kterém si na herečku stěžoval. Bohdalová byla ale tou dobou na kapačkách a po eskalaci kauzy oznámila, že s tímto producentem již nehodlá spolupracovat.