CNN Prima News představení

představení

Výpis příspěvků ke štítku „představení“

Šikanuje mě. Slovenská ministryně si na kobereček pozvala herce známého i z českých filmů

Slovenská ministryně kultury Martina Šimkovičová (za SNS) si předvolala na kobereček herce známého z českých i slovenských filmů či seriálů L'uboše Kostelného. Podle šéfky resortu ji herec během představení „šikanoval“ sdílením pocitů s diváky, že „Šimkovičovou nenávidí“. Vyžádala si i návštěvu šéfa divadla, kde slova zazněla. Za Kostelného se postavil například expremiér L'udovít Ódor.

Simona Stašová s maminkou Bohdalovou rády navštěvují Španělsko. Herečka řekla, proč je láká

V exkluzivním rozhovoru pro Showtime povyprávěla herečka Simona Stašová Martině Jandové o společných dovolených s maminkou Jiřinou Bohdalovou, které si náramně užily. Španělské ostrovy navštívily v krátkém časovém úseku hned dvakrát, protože se tam Bohdalové dobře dýchá. Stašová také prozradila, co plánuje k oslavě 70. narozenin a zavzpomínala i na jeden z nejsilnějších momentů ve svém životě – synovu svatbu. A svěřila se, co pro ni znamená herectví.

Svět filmu pláče: Marcel Nemec urputný boj s rakovinou prohrál. Před smrtí měl dvě přání

Ve věku 52 let zemřel oblíbený slovenský herec Marcel Nemec. Prohrál boj se zákeřnou rakovinou, která mu byla diagnostikována na podzim roku 2021. Smutnou zprávu potvrdila webu Aktuality.sk hercova blízká přítelkyně Kristína Tormová. Před svým odchodem na věčnost měl dvě poslední přání: chtěl klid pro své blízké a úsměv pro všechny. Sám Nemec byl svým úsměvem a láskou v srdci proslulý.

Jedno šestinedělí končí, další začíná. Vojtek ukázal syna Vincenta, mluví o „konci kariéry“

Roman a Petra Vojtkovi na svět před Vánoci přivítali druhého syna, dostal jméno Vincent. Chlapeček jim dělá samou radost a nyní ho ukázali i redakci Showtime. Jak herec a zpěvák přiznal, jedno šestinedělí mu skončilo a další brzy začíná. Od poloviny února bude vystupovat v představení Otec v šestinedělí. Stejně tak Vojtek – čtyřnásobný tatínek – prohlásil, že s Vincentem přichází „konec jeho otcovské kariéry“.

Cirque du Soleil se vrací do Prahy. Diváky ohromí jednou ze svých nejkouzelnějších show

Corteo, nejkouzelnější představení, se vrací do Evropy a poprvé se představí divákům v Praze. Od svého vzniku ohromila tato show více než 10 milionů diváků ve 20 zemích na čtyřech kontinentech. Cirque du Soleil se tak znovu představí publiku v Praze, kde se letos podařilo uskutečnit osm představení OVO, jež navštívilo několik desítek tisíc diváků.

Akce Plzeň Design letos přichází s tématem Umění na prodej

Tradiční předvánoční prodejní festival Plzeň Design proběhne o prvním adventním víkendu 2. a 3. prosince 2023 v areálu plzeňské kulturní a kreativní zóny DEPO2015. Kromě pestrého tržiště prodejců z celých Čech pod hlavičkou MINT Market nabídne prodejní stánky Cechu malých nakladatelů pod značkou BookFest a hlavně unikátní Pop-up prodejní galerii umění a další doprovodný program, který se tentokrát bude točit kolem umění. Podtitulem a tématem letošního ročníku je totiž Umění na prodej. Akci bude možné navštívit po oba víkendové dny zdarma v čase od 10 do 18 hodin.

Obrovská rána pro filmové fanoušky. Slavný herec musel na akutní operaci a ruší představení

Ještě minulý týden ve středu se slovenský herec Marcel Nemec těšil na dvě představení, která měl odehrát o víkendu. Ležel tou dobou sice v nemocnici, před sebou měl ale poslední noc hospitalizace. Náhle však přišla obrovská rána – musel podstoupit akutní operaci, a představení proto zrušit. Herec o svém zdravotním stavu informoval na sociálních sítích.