CNN Prima News představení

představení

Výpis příspěvků ke štítku „představení“

Užijte si léto s Janou Paulovou, Terezou Kostkovou a dalšími hvězdami

Prestižní letní scéna Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží nám až do 6. září nabízí možnost setkat se v malebném prostředí Mahlerových sadů s těmi největšími hereckými a hudebními hvězdami. A to i v případě, že by nás znovu překvapil déšť. Tato scéna je totiž krytá lehkou střechou, nehrozí tedy, že by se rušilo představení z důvodu nepřízně počasí.

Trpěla jsem depresemi a úzkostí, tvrdí pěvkyně Nětrebková. Po Metropolitní opeře žádá miliony

Ruská operní pěvkyně Anna Nětrebková žaluje newyorskou Metropolitní operu a jejího generálního ředitele Petera Gelba kvůli zrušeným představením. Operní dům s divou přerušil vztahy po ruské invazi na Ukrajinu, zpěvačka je na ukrajinském sankčním seznamu. Nětrebková si v žalobě podané na Manhattanu stěžuje na duševní újmu i ponížení a žádá odškodné nejméně 360 tisíc dolarů (7,9 milionu Kč), informovala v pátek agentura AP.

Oblíbený divadelní festival v Plzni letos končí. Organizátoři museli sáhnout k radikální změně

Open air festival Divadelní léto pod plzeňským nebem se v posledních letech zařadil mezi nejrespektovanější akce tohoto typu v České republice. Ještě aby ne, herci každý rok nastudovali jednu ze slavných her a tu pak divákům v kouzelných kulisách západočeské metropole představili. V minulosti tak mohlo publikum sledovat herecké špičky jako třeba Michala Dlouhého ve hře Cyrano nebo Romana Zacha v komedii Lhář.

Do světa mužů a divadelního zákulisí. Metropolitní léto zpestří dvě hvězdně obsazené novinky

V pátek 2. června začíná jubilejní 20. ročník Metropolitního léta hereckých osobností. Čtyři venkovní scény divadla Studio DVA slibují na 150 představení včetně dvou hvězdně obsazených novinek. Ke kulatinám si úspěšná divadelní přehlídka nadělila ironickou komedii Chlapi sobě, která se věnuje nelehkému údělu mužů v současném světě, a také klasický kus v podobě situační komedie Bez roucha. Ta diváky díky skvělé režii Ondřeje Sokola zavede do zákulisí těsně před premiérou.

Decastelo o děsivé nehodě u Brna: Bůhví, jak by to dopadlo nebýt Lukáše, chválí Langmajera

Herci Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Eva Decastelo a Libor Jeník měli z pekla štěstí. Cestou na své sobotní divadelní představení do Opavy totiž bourali. Naštěstí vyvázli jen potlučení. Decastelo pak v rozhovoru pro web Extra.cz vychválila Langmajera coby skvělého řidiče. „Kdyby zpanikařil, mohlo to dopadnout bůhvíjak,“ přiznala známá moderátorka.

Zvenčí budí vášně, zevnitř lidé odcházejí plní dojmů: Nová scéna Divadla J. K. Tyla v Plzni

Jedno z nejmodernějších a nejnovějších divadel v České republice. Jako jediné na světě se dokonce pyšní moderním systémem rozložení elektroakustického dozvuku. Jedinečné je také svým architektonickým provedením i technickým zázemím. Vítejte v nové scéně Divadla J. K. Tyla v Plzni. Provedeme vás vnitřkem budovy a nahlédneme také do zákulisí nebo na zkoušku baletu.

Sen noci svatojánské, komedie o (ne)lásce v Divadle pod Palmovkou

Divadlo pod Palmovkou uvede v pátek premiéru inscenace Sen noci svatojánské. Režie divácky nejoblíbenější a nejhranější z komedií Williama Shakespeara se ujal umělecký šéf divadla Michal Lang. Na dubnovou premiéru přijal osobní pozvání Martin Hilský, překladatel textu a význačný český shakespearolog, který 8. dubna oslavil 80 let.