reklama
CNN Prima News představení

představení

Výpis příspěvků ke štítku „představení“

Pražské divadlo stahuje úspěšné představení. Nemá černošského herce, jak požaduje licence

2. prosince 2021 13:17

Činoherní klub v Praze pozastavil uvádění hry Martina McDonagha Ujetá ruka v režii Ondřeje Sokola, není totiž v současné době schopen splnit novou podmínku licence, aby jednu z hlavních rolí hrál potomek černošských obyvatel Afriky nebo Karibiku. Soubor o tom informoval na svém webu. Současně uvedl, že požadavku autora rozumí, trvání na něm v českých podmínkách ale nechápe. Věří však tomu, že hra bude jen pozastavena. Zatím byla zrušena představení, která se měla konat v neděli a 27. ledna.

Dynamický, stylový a nezávislý. Telefon Huawei nova 9 překvapí designem i funkcemi

12. listopadu 2021 08:04

Během slavnostního představení ve Vídni 21. října 2021 uvedla společnost Huawei dlouho očekávaný smartphone nova 9. Kromě telefonu, který potěší každého nadšence do fotografie a designu, odhalila společnost i chytré hodinky Huawei Watch GT 3 a limitovanou edici bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds Lipstick. Na akci mimo jiné vystoupil Derek Yu, šéf spotřebitelské divize Huawei pro střední a východní Evropu, Skandinávii, Kanadu a Turecko, který přinesl aktuality z oblasti obchodu.

Měla jsem menší „okýnko“, přiznala po premiéře Polívková. Zachránila ji kolegyně

23. září 2021 22:31

Tak já letím. Tak se nazývá divadelní hra, ve které exceluje Anna Polívková. Ztvárňuje v ní postavu upovídané Susan. Svobodné, bezdětné a trochu hysterické ženy, která se vydává sama na druhý konec světa. A jak sama herečka přiznává, naučit se tolik textu jí dalo pěkně zabrat. Při představení prý měla dokonce „menší okýnko“.

V Hradci Králové probíhá i přes covid divadelní festival. Co musí návštěvníci splnit?

23. června 2021 14:24

Tradiční festival reflektující bohatý průřez aktuálního tuzemského i světového kulturního dění začal v Hradci Králové. Již tradičně se koná na několika desítkách scén v centru krajského města. Návštěvníci se mohou těšit na 265 divadelních představení, improvizací, koncertů, workshopů a různých dalších performancí umělců ze sedmi evropských zemí.

BMW M4 přijíždí jako kabriolet. Výhradně s plátěnou střechou a chytrou čtyřkolkou

27. května 2021 09:07

Z dílen BMW M vyjíždí další supervýkonný model. Po sedanu M3 a kupé M4 jsme se dočkali také kabrioletu, který je přímo odvozen právě od třídveřového „kupátka“. Nové BMW M4 Competition Cabrio dostalo výhradně plátěnou stahovací střechu, inteligentní pohon všech čtyř kol a dobře známý šestiválcový motor s úctyhodnými parametry. Cena byla na českém trhu stanovena na 2 619 500 Kč včetně DPH.

reklama