CNN Prima News přílet

přílet

Výpis příspěvků ke štítku „přílet“

Vřava v Machačkale. Rozzuřený dav s vlajkami Palestiny vtrhl na letiště, chtěl dostat Židy

Nedělní záběry z hlavního města ruského Dagestánu Machačkaly oblétly sociální sítě – je na nich zachyceno, jak do budovy tamního letiště vnikl rozzuřený dav a pátral po cestujících židovského vyznání, kteří v ten moment přiletěli z Tel Avivu. Někteří z agresorů měli v rukách palestinské vlajky. K uklidnění emocí byli nasazeni členi ozbrojených sil OMON, kteří hromadně zatýkali. Letiště bylo uzavřeno. O případu informovala agentura Nexta.

Djokovič přiletěl do Bělehradu jako hrdina. Za skandování ho přivítal velký dav

Aktualizováno

Začalo Australian Open a mužská světová jednička Novak Djokovič u toho není. Hráč prohrál dlouhé tahanice o vízum a musel nehostinné Melbourne opustit. Krátce po finálním verdiktu soudu nasedl v neděli do letadla a o zhruba 24 hodin později přistál v rodném Bělehradě. Rychle prošel letištní halou s tenisovou taškou na zádech a zamířil do prostoru pro vyzvednutí dalších zavazadel. Lidé před terminálem vytrvale a hlasitě skandovali „Novak, Novak“.

Johnny Depp už je v Karlových Varech. U hotelu na něj čekaly stovky fanoušků

Do Karlových Varů přiletěl ve čtvrtek večer před 23:00 americký herec, producent a hudebník Johnny Depp. Na jeho přílet čekaly stovky fanoušků. Na 55. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary představí dva filmy. Fanoušci by se s ním mohli potkat v pátek odpoledne, kdy představí film ze své produkce Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. V Karlových Varech Depp uvede v sobotu i film, ve kterém hraje hlavní roli, a to drama Minamata.

Sledujte ZÁZNAM: Šéf Slavie Tvrdík se vyjadřuje k nařčení z rasismu i postupu

Fotbalisté Slavie Praha zvládli bez přehánění válku na hřišti skotského Rangers FC. V Evropské lize jsou díky vítězství 2:0 v odvetě na glasgowském stadionu Ibrox už ve čtvrtfinále, ve kterém narazí na Arsenal. Tento postup ale pořádně bolel. Ve 14 hodin měl dorazit letecký speciál s pokopanými slávisty do Prahy. Sledujte vyjádření trenéra hned po příletu zpátky do Česka.

Česko se chystá na další bouřky a přívalový déšť s kroupami. Hrozí rozvodnění toků

Aktualizováno

V sobotu odpoledne a večer se Českem přeženou další silné bouřky. Lokálně je budou doprovázet přívalové deště s kroupami, při kterých naprší až 45 milimetrů vody. Ojediněle se tak mohou rozvodnit malé toky. Nárazy větru navíc mohou lámat větve stromů. Vyplývá to ze zveřejněného varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).