reklama
CNN Prima News přílet

přílet

Výpis příspěvků ke štítku „přílet“

Johnny Depp už je v Karlových Varech. U hotelu na něj čekaly stovky fanoušků

26. srpna 2021 23:08

Do Karlových Varů přiletěl ve čtvrtek večer před 23:00 americký herec, producent a hudebník Johnny Depp. Na jeho přílet čekaly stovky fanoušků. Na 55. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary představí dva filmy. Fanoušci by se s ním mohli potkat v pátek odpoledne, kdy představí film ze své produkce Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. V Karlových Varech Depp uvede v sobotu i film, ve kterém hraje hlavní roli, a to drama Minamata.

Sledujte ZÁZNAM: Šéf Slavie Tvrdík se vyjadřuje k nařčení z rasismu i postupu

19. března 2021 13:41

Fotbalisté Slavie Praha zvládli bez přehánění válku na hřišti skotského Rangers FC. V Evropské lize jsou díky vítězství 2:0 v odvetě na glasgowském stadionu Ibrox už ve čtvrtfinále, ve kterém narazí na Arsenal. Tento postup ale pořádně bolel. Ve 14 hodin měl dorazit letecký speciál s pokopanými slávisty do Prahy. Sledujte vyjádření trenéra hned po příletu zpátky do Česka.

Česko se chystá na další bouřky a přívalový déšť s kroupami. Hrozí rozvodnění toků

15. srpna 2020 16:13
Aktualizováno

V sobotu odpoledne a večer se Českem přeženou další silné bouřky. Lokálně je budou doprovázet přívalové deště s kroupami, při kterých naprší až 45 milimetrů vody. Ojediněle se tak mohou rozvodnit malé toky. Nárazy větru navíc mohou lámat větve stromů. Vyplývá to ze zveřejněného varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

reklama