reklama

Mikrofon na zádech? Ronaldova láska překvapila na zápase nečekaným předmětem pod tričkem

Cristiano Ronaldo, jeden z nejlepších fotbalistů světa, odehrál v neděli zřejmě své poslední utkání na mistrovstvích Evropy. Při příštím šampionátu 2024 v Německu mu bude 39 let. Možná proto pozval do španělské Sevilly, kde se osmifinále proti Belgii hrálo, i svou snoubenku Georginu Rodriguezovou. Anebo za tím mohou být i peníze a spolupráce se streamovací službou Netflix.

reklama

Ač se Ronaldo sebevíc snažil, sám na vše nestačil a Portugalci jakožto obhájci evropského titulu končí po prohře 0:1 už v prvním kole play-off. Kromě jeho hry zaujal i pohled na tribunu, kde hned v první řadě za střídačkou Portugalců seděla jeho snoubenka.

Zahraniční média zkoumají, proč měla Rodriguezová na zádech černou anténku nebo mikrofon, napojené na nahrávací či vysílací „krabičku“ schovanou pod bílým nátělníkem. Vše je jasně zřetelné na snímcích.

Tato sedmadvacetiletá bývalá prodavačka v madridském obchodě Gucci má být hlavní protagonistkou dokumentárního seriálu, který uvede Netflix. Informace o natáčení se objevila již před několika měsíci.

Film se údajně točí kolem soukromého života Cristiana, Georginy a dětí. Ti dva tvoří pár od roku 2016 a mají spolu tříletou dceru Alanu Martinu. V dokumentu se objevují i další Ronaldovy děti, Cristiano mladší (10) a dvojčata Eva Maria a Mateo (4), z doby, kdy žil v jiném partnerském vztahu.

Výsledek má také ukázat příběh nyní již i modelky, která tráví hodně času na palubě letadla. Jednou z cest byla i ta nedělní do Sevilly, aby podpořila portugalského kapitána. Ani její fandění, ani účast jeho syna Cristiana Ronalda Juniora však nepomohly.

Ronaldo a Rodriguezová se seznámili v madridském obchodě Gucci, kde Georgina pracovala jako prodavačka. Mezitím se sama stala hvězdou, na sociální síti Instagram ji sleduje přes 25 milionů lidí, které téměř denně „obdarovává“ sexy příspěvky. Ronaldovo čisté jmění se odhaduje na 430 milionů eur a do společné pokladny teď přispívá i jeho současná partnerka.

Ronaldo měl dříve několik let vztah s ruskou modelkou Irinou Šejkovou.

Tagy:
Španělsko Georgina Rodriguez Cristiano Ronaldo natáčení Netflix dokument Portugalsko fotbal mikrofon Cristiano Ronaldo junior EURO 2021 Sevilla
Nová pravidla pro nošení respirátorů. Lidé s potvrzením od lékaře už ho mít nemusí
Koronavirus

Nová pravidla pro nošení respirátorů. Lidé s potvrzením od lékaře už ho mít nemusí

Lidé, kteří nemohou ze zdravotních důvodů nosit respirátor, ho nebudou muset nosit. Musí mít ale potvrzení od lékaře. Schválila to v pátek vláda, uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Úprava je součástí nového mimořádného opatření o nošení ochrany úst a nosu, které vláda schválila. Předchozí opatření tento týden zrušil Nejvyšší správní soud.

Proč stát neuznává protilátky? Kamarádi Vojtěcha by přišli o kšefty, míní Kaňkovský

Poslanec KDU-ČSL a lékař Vít Kaňkovský se pozastavuje nad tím, proč stát odmítá uznávat vysokou hladinu protilátek proti covidu jako průkaz bezinfekčnosti. Naznačil, že to může být kvůli kšeftům kamarádů ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO), kteří vlastní laboratoře. Důkazy pro své tvrzení ale nemá. Vojtěch nařčení odmítl a označil ho za nesmysl. Slova Kaňkovského podle ministra souvisí s blížícími se volbami.

Cesta do Chorvatska byla utrpení. Klienti RegioJetu si stěžují na zápach a nepořádek

Zápach moči ve vagonech, nefungující klimatizace, netekoucí voda a mnohahodinové zpoždění vlaku. To jsou zkušenosti některých cestujících, kteří se na dovolenou vydali vlakem společnosti RegioJet do Chorvatska. Ta se hájí, že zpoždění nabírá kvůli výlukám na tratích v kombinaci s kontrolou dokladů a proticovidovými opatřeními. Přiznává, že vlaky pak nejsou dostatečně připravené na další cestu.

Odstavený lídr ČSSD: Za Maláčovou se stydím, měla by být jako chápající tetka Schillerová

„Kampaň ČSSD je negativní, jsme unavení a neumíme komunikovat. Lidi spíš zastrašujeme,“ hodnotí střízlivě a kriticky aktuální volební kampaň strany Břetislav Štefan, starosta v Brně-Líšni. Toho odstavilo vedení partaje z čela kandidátky a dosadilo tam Romana Onderku, prvního místopředsedu. Štefan zhodnotil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS i předvolební počínání ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové.

reklama

Domácí zpravodajství

Češi nechtějí číst slovensky a Slováci česky, festival MAČ to zkouší změnit

Z nosa mi kvapká hrdzavá krv. Ako ma šéf karhal. Ligotal sa čistotou. Rozumí Češi těmto větám z nejnovějšího románu slovenského spisovatele Laca Keraty? Starší generace snad ano, mladší spíš ne. „Češi dnes tvrdí, že neumí číst slovensky. Bohužel, ani mladší Slováci už nečtou česky,“ říká Petr Minařík, ředitel česko-slovenského Měsíce autorského čtení, který o víkendu vyvrcholí v Bratislavě, Brně a Ostravě.

Test na protilátky nic neřekne. Potřebujete odběr z kostní dřeně, tvrdí Flegr

Test na protilátky vám o imunitě proti covidu moc neřekne. Pokud chcete zjistit, zda jste proti nákaze imunní, musíte na odběry z kostní dřeně, uvedl na Twitteru evoluční biolog Jaroslav Flegr. Právě v kostní dřeni sídlí důležité paměťové B buňky, které zprostředkovávají dlouhodobou imunitu proti covidu. Podle předsedy České vakcinologické společnosti Romana Chlíbka je ale nesmyslné takové vyšetření kvůli covidu podstupovat.

Češi hlásí tisíce nežádoucích účinků po očkování. PŘEHLED nejčastějších potíží

Češi po očkování proti nemoci COVID-19 nahlásili už 7 095 podezření na nežádoucí účinky. Zdravotníci přitom rozdali už více než 10 milionů dávek. Za uplynulých sedm dní Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) eviduje zhruba 250 hlášení o vedlejších účincích. Druhý týden po sobě nepřibylo žádné podezření na úmrtí po očkování, celkový počet zůstává na 94.

reklama