reklama

Mikrofon na zádech? Ronaldova láska překvapila na zápase nečekaným předmětem pod tričkem

Cristiano Ronaldo, jeden z nejlepších fotbalistů světa, odehrál v neděli zřejmě své poslední utkání na mistrovstvích Evropy. Při příštím šampionátu 2024 v Německu mu bude 39 let. Možná proto pozval do španělské Sevilly, kde se osmifinále proti Belgii hrálo, i svou snoubenku Georginu Rodriguezovou. Anebo za tím mohou být i peníze a spolupráce se streamovací službou Netflix.

reklama

Ač se Ronaldo sebevíc snažil, sám na vše nestačil a Portugalci jakožto obhájci evropského titulu končí po prohře 0:1 už v prvním kole play-off. Kromě jeho hry zaujal i pohled na tribunu, kde hned v první řadě za střídačkou Portugalců seděla jeho snoubenka.

Zahraniční média zkoumají, proč měla Rodriguezová na zádech černou anténku nebo mikrofon, napojené na nahrávací či vysílací „krabičku“ schovanou pod bílým nátělníkem. Vše je jasně zřetelné na snímcích.

Tato sedmadvacetiletá bývalá prodavačka v madridském obchodě Gucci má být hlavní protagonistkou dokumentárního seriálu, který uvede Netflix. Informace o natáčení se objevila již před několika měsíci.

Film se údajně točí kolem soukromého života Cristiana, Georginy a dětí. Ti dva tvoří pár od roku 2016 a mají spolu tříletou dceru Alanu Martinu. V dokumentu se objevují i další Ronaldovy děti, Cristiano mladší (10) a dvojčata Eva Maria a Mateo (4), z doby, kdy žil v jiném partnerském vztahu.

Výsledek má také ukázat příběh nyní již i modelky, která tráví hodně času na palubě letadla. Jednou z cest byla i ta nedělní do Sevilly, aby podpořila portugalského kapitána. Ani její fandění, ani účast jeho syna Cristiana Ronalda Juniora však nepomohly.

Ronaldo a Rodriguezová se seznámili v madridském obchodě Gucci, kde Georgina pracovala jako prodavačka. Mezitím se sama stala hvězdou, na sociální síti Instagram ji sleduje přes 25 milionů lidí, které téměř denně „obdarovává“ sexy příspěvky. Ronaldovo čisté jmění se odhaduje na 430 milionů eur a do společné pokladny teď přispívá i jeho současná partnerka.

Ronaldo měl dříve několik let vztah s ruskou modelkou Irinou Šejkovou.

Tagy:
Španělsko Georgina Rodriguez Cristiano Ronaldo natáčení Netflix dokument Portugalsko fotbal mikrofon Cristiano Ronaldo junior EURO 2021 Sevilla

Hlavní zprávy

Proč matky páchají sebevraždu i s dítětem? Může za to těžká deprese, vysvětluje psychiatr

Případ matky, kterou policisté vytáhli s malým chlapcem ve středu večer z řeky Blanice u jihočeských Vodňan, otřásl celým Českem. Žena chtěla zřejmě spáchat sebevraždu. Bohužel se nejedná o výjimku. Případů, kdy se rodič rozhodne své problémy řešit sebevraždou a chce přitom zabít i své dítě, je více. Často se jedná o ženy v tíživé situaci, které se cítí být bezmocné.

Pane kolego, do toho vám nic není. Hnízdil se chytil s Mounajjedem kvůli očkování

Ostrá debata kvůli očkování se strhla mezi lékařem Janem Hnízdilem a zastánci očkování Milanem Kubkem a Radkem Mounajjedem v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Hnízdil má totiž výrazné pochybnosti o vyvinuté vakcíně, poukazuje na krátké trvání protilátek. Prezident České lékařské komory Milan Kubek a stomatolog Radek Mounajjed jsou naopak přesvědčeni, že vysoká proočkovanost populace je jedinou možností, jak pandemii tlumit.

Počet nově nakažených rapidně klesl. Za čtvrtek jich přibylo o 9300 méně než minulý týden

Denní přírůstek potvrzených případů koronaviru v Česku v mezitýdenním srovnání podruhé v tomto týdnu klesl. Ve čtvrtek testy odhalily 18 582 nakažených, asi o 9 300 méně než před týdnem. Minulý čtvrtek byl počet nově nakažených za jeden den nejvyšší od začátku epidemie. Hospitalizovaných s onemocněním COVID-19 bylo ve čtvrtek 6 683 lidí, v těžkém stavu více než tisícovka.

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate, kteří jsou známí pro svou spolupráci s antivaxerskou komunitou, podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

reklama

Domácí zpravodajství

Ne očkování proti covidu. Českem se šíří petice, kterou podepsalo téměř tisíc lékařů

Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Vadí jim, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora a přejí si svobodnou diskusi. Vedle praktických lékařů jsou mezi signatáři také například zubaři, veterináři nebo odborníci, kteří mají blízko k alternativní medicíně, například homeopatii. Iniciativu ostře odmítl mj. šéf lékařů Milan Kubek.

Kubek o antivaxerech: Pronásledují i mé děti. Už chápu, proč Němci podlehli nacismu

Lidé, kteří vyhrožují zastáncům vakcíny, jsou zmanipulovaní dezinformacemi podobně jako Němci v dobách nacismu. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS to naznačil prezident České lékařské komory Milan Kubek. Společně se stomatologem Radkem Mounajjedem se shodl, že vysoká proočkovanost populace je jedinou možností, jak se z covidové krize dostat. Proti tomu se naopak ostře ohradil lékař Jan Hnízdil. Svůj konkrétní návrh, jak s pandemií bojovat, ale nepředstavil.

Riziko úmrtí je i po vyléčení těžkého covidu výrazně vyšší. V ohrožení jsou mladší lidé

Lidem, kteří měli těžší průběh onemocnění COVID-19, hrozí větší riziko nakažení se dalšími nemocemi či dokonce smrti. Vyplývá to ze studie výzkumníků floridské univerzity. Vědci prověřili zdravotní stav více než 13 tisíc osob. U těch s těžším průběhem bylo vyšší riziko, že do roka od nákazy zemřou. Toto riziko bylo vysoké zejména u mladších pacientů.

reklama