reklama
CNN Prima News program

program

Výpis příspěvků ke štítku „program“

Program basketbalistů na OH v Tokiu: Kdy a s kým hrají Češi?

Čeští basketbalisté se senzačně probojovali mezi týmy, které si zajistily účast na letních olympijských hrách v Tokiu. Mužstvo kolem hvězdného Tomáše Satoranského tam ovšem nečeká nic lehkého. Na koho svěřenci trenéra Ronena Ginzburga na turnaji narazí? Podívejte se na podrobný program a také představení českých reprezentantů.

Vrcholy olympiády v Tokiu 2021: Dream Team, Bilesová, Djokovič i Boltovi nástupci

O úspěchu na letní olympiádě v Tokiu 2021 sní sportovci z celého světa, slávu si však pod pěti kruhy vybojují jen někteří. Kdo z nich se postará o největší vrcholy her, které byly kvůli pandemii o rok odloženy? Redakce CNN Prima NEWS vybrala z programu LOH největší předpokládané šlágry. Patří mezi ně jak tažení amerického basketbalového Dream Teamu, tak třeba snaha gymnastky Simone Bilesové o dorovnání ženského olympijského rekordu devíti zlatých medailí.

Piráti: Na Babišovu úroveň se nesnížíme, lže a bojí se. Byty nikomu danit nebudeme

Nebudeme se snižovat na Babišovu úroveň, stojí si za svým Piráti. Podle jejich poslance Jana Lipavského se premiér Andrej Babiš (ANO) bojí a začíná lhát. V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS tak reagoval na opakované výtky ze strany ANO, že Piráti jsou promigrační a chtějí lidem danit byty. Piráti to neustále vyvrací a tvrdí, že nic takového nechtějí a v programu nemají.

Princ Philip neměl radostné dětství, proto pomáhal mladým. Jeho program funguje i v ČR

Ve čtvrtek uplynulo sto let od narození nedávno zesnulého manžela královny Alžběty II. prince Philipa. Ten se velkou část svého života věnoval charitě. Postupně se stal patronem asi 800 organizací. V roce 1956 pak založil i program Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, který se později rozšířil i do 130 zemí světa – jednou z nich je i Česká republika. Program pomáhá mladým lidem pracovat na sobě a objevit svůj potenciál.

Program play-off mistrovství Evropy ve fotbale 2021: Češi skončili, Itálie je ve finále

Aktualizováno

Mistrovství Evropy ve fotbale 2021, kterému však i po přesunu z loňska kvůli pandemii koronaviru zůstává oficiálně původní označení Euro 2020, odstartovalo 11. června. Nový kontinentální šampion by měl být znám přesně o měsíc později. Přinášíme kompletní rozlosování a rozpis zápasů, v průběhu šampionátu budeme doplňovat výsledky.

Záludné play-off, kde se mažou rozdíly. Češi nezískali medaili od roku 2012

Aktualizováno

O medaile se na mistrovství světa v ledním hokeji 2021 začalo bojovat už ve čtvrtek 3. června. Výkony českého národního týmu ale nebyly podle představ trenérů či fanoušků a národní tým vypadl ve čtvrtfinále s Finskem. Do semifinále, které se hrálo v sobotu 5. června, se probojovali ještě Němci, Američané a Kanaďané. Bronz získali Američané, kteří porazili Němce 6:1. Bitvu o zlato nakonec ovládli Kanaďané, když udolali Finy 3:2 po prodloužení.

reklama