reklama
CNN Prima News Radek Koten

Radek Koten

Výpis příspěvků ke štítku „Radek Koten“

VOLBY 2021: Posílí SPD? Okamura do voleb bere exministra Baštu i olympijského vítěze

2. října 2021 13:33

Tomio Okamura doufá, že jeho hnutí Svoboda a přímá demokrace (SPD) v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny posílí. Jeho podpora se sice průzkum od průzkumu liší, společné je ale to, že SPD často podceňují. K úspěchu má tentokrát Okamurovi pomoci i několik výrazných postav, které SPD nově „zlanařila“. Jednou z nich je i bývalý ministr vlády Miloše Zemana Jaroslav Bašta. Podruhé jde do boje za SPD také olympijský vítěz ve střelbě Jan Kůrka, dříve člen Zemanovců.

Koten: Všichni Afghánci jsou hrozbou. Nemůžeme sem tahat lidi, kteří si sekají ruce

7. září 2021 15:10

Poslanec a předseda sněmovního bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) vyjádřil své obavy z další velké migrační vlny, která by mohla proudit především z Afghánistánu do Evropy. Dvacetiletou válku v zemi označil za fiasko a pobyt vojsk NATO v Afghánistánu přirovnal k okupaci Československa v roce 1968. Uvedl to v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Bartošek: Babiš dělá z odborné diskuse o budoucím šéfovi BIS politikum

5. srpna 2021 23:11

Premiér Andrej Babiš (ANO) dělá z odborné diskuse o budoucím šéfovi Bezpečnostní informační služby (BIS) politické téma. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl člen sněmovního bezpečnostního výboru a místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek. Řediteli BIS Michalu Koudelkovi vyprší mandát za pouhých deset dní. Stále ale není jasné, zda resort povede i nadále.

Pandemie koronaviru není tak nebezpečná jako chřipková epidemie, říká Koten z SPD

17. září 2020 22:39

Jen za středu se novým typem koronaviru v Česku nakazilo přes 2 tisíce lidí. Předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Koten (SPD) v pořadu K věci televize CNN Prima NEWS uvedl, že pandemie koronaviru není tak nebezpečná jako chřipková epidemie. Hnutí SPD by podporovalo spíš výrobu farmaceutických preparátů než krátkodobá vládní opatření, která škodí ekonomice.

Čip na ovládání lidí, mikrovlnky zabijáci, či odolné Švédsko. Poslanci a jejich hoaxy

16. srpna 2020 16:10

Radku Kotenovi vyhrožuje mikrovlnka ovládaná 5G signálem, že ho přihřeje. Takto si recesistický web Paralelní listy ztropil legraci z poslance českého Parlamentu zvoleného za SPD. Nyní však Kotena přebil jeho stranický kolega z poslaneckých lavic Radek Rozvoral. Ten na sociálních sítích varuje před společností Neuralink patřící americkému podnikateli Elonu Muskovi. Zákonodárci ze stáje Tomia Okamury ale nejsou jediní, kteří vysílají do světa nepravdivou nebo zkreslenou zprávu, případně hoax či konspirační teorii.

reklama