reklama
CNN Prima News ředitel

ředitel

Výpis příspěvků ke štítku „ředitel“

Sociální síť Twitter bude mít nového šéfa. Dorsey odstupuje, oznámila společnost

29. listopadu 2021 16:13
Aktualizováno

Jack Dorsey, generální ředitel Twitteru, jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí, skončil ve své funkci. Sám o tom informoval na své platformě. Akcie společnosti v reakci na zprávu paradoxně poskočily vzhůru, později část zisků smazaly. Na pozici šéfa Twitteru přichází Parag Agrawal, nynější technologický ředitel.

Pandemie nám přilákala hráče. Ale radši bych se bez ní obešel, říká běloruský miliardář

14. listopadu 2021 15:26

Pandemie koronaviru nalákala lidi do on-line her. Byl bych ale radši, kdyby žádná nebyla, nechci těžit výhody z celosvětové tragédie, řekl dolarový miliardář a zakladatel běloruské herní společnosti Wargaming Victor Kislyi. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS pochválil Prahu coby strategické obchodní město, kde se mísí západní a východní vlivy.

Milostivé léto mohou využít i dlužníci VZP. Zaplatí jen původní dluh a poplatek

8. listopadu 2021 13:56

Zbavit se dluhů v takzvaném milostivém létě mohou i dlužníci Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Když do 28. ledna splatí původní dlužnou částku a uhradí 908 korun exekutorovi, penále se jim odpustí. Na tiskové konferenci to v pondělí oznámil ředitel VZP Zdeněk Kabátek. Největší zdravotní pojišťovna sklízela kritiku za to, že by se u ní v tříměsíční oddlužovací akci mělo dál penále vymáhat. Podle Kabátka pojišťovně dluží 231 tisíc lidí. Původní dlužná částka činí 13 miliard korun a penále dalších 16 miliard.

Útočníci kopali šéfa záchranky do hlavy. Dva dostali podmínku, recidivista míří za mříže

8. října 2021 14:31

Okresní soud v Sokolově v pátek odsoudil trojici mužů z brutálního napadení vedoucího sokolovské záchranné služby Petra Gottfrieda v Kraslicích. Dva útočníci byli obviněni z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, další z ublížení na zdraví a všichni tři pak ještě z výtržnictví. V jednom případě soud uložil nepodmíněný trest v délce 36 měsíců a ve dvou podmíněný v délce deseti a 36 měsíců. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce i jeden z obhájců si nechali lhůtu na odvolání.

reklama