CNN Prima News ředitel

ředitel

Výpis příspěvků ke štítku „ředitel“

Na problémovém systému přijímaček pracoval i syn ředitele Cermatu. Peníze nedostane, říká otec

Do zakázek Cermatu se měl zapojit i nezletilý syn ředitele instituce. S informací přišel Deník N. Konkrétně se měl syn Miroslava Krejčího podílet na aplikaci TAU, která slouží k procvičování testů, a pracovat měl podle deníku i na kritizovaném systému přijímaček. Ten měl při spuštění rozsáhlé výpadky v nahrávání příloh. Ředitel na zapojení svého syna nevidí nic zvláštního a zdůvodňuje ho úsporami. Cermat spadá pod stát a řídí ho ministerstvo školství.

Šikana na škole v Parchovanech? Ředitel ji neřešil, zemřít mohl i můj syn, říká otec žáka

Další rodič žáka školy v Parchovanech se ozval se svědectvím ohledně šikany svého potomka. Syn prý proto musel dokonce ze školy odejít. Šokující je podle něj také přístup ředitele vzdělávacího zařízení, který údajně šikanu vůbec neřešil. V pondělí Slovensko zasáhla zpráva o sebevraždě patnáctiletého Romana, který skočil ze střechy školy. Sáhnout na život si měl právě kvůli šikaně, tvrdí jeho otec.

Napadení chlapce na Děčínsku: Je mi do breku, přiznal ředitel. Policie už ztotožnila útočníky

Brutální skupinové napadení chlapce v Benešově nad Ploučnicí jeho vrstevníky nenechalo chladným ředitele školy, kterou pachatelé útoku navštěvují. „Je mi do breku, odmítám veškeré násilí, obzvlášť mezi dětmi,“ sdělil Jakub Zelený redakci CNN Prima NEWS. Kriminalisté se do školy vydali s preventivním výstupem, zároveň již identifikovali agresory. V návaznosti na útok budou ve městě častější policejní pochůzky, doplnil starosta Petr Jansa.

Volna a prázdniny školního roku 2023/24 PŘEHLEDNĚ: Kratší „Vánoce“, ale i tak si děti přilepší

Do školy se ještě nevrátili, přesto už nyní mnozí z nich odpočítávají dny a týdny do dalších prázdnin či prodloužených víkendů. Řeč je o žácích a studentech, kteří již 4. září po dvouměsíční pauze usednou znovu do školních lavic. Momentů, kdy se v pracovním týdnu vyhnou nucenému vstávání na první hodinu, ale bude celá řada. Redakce CNN Prima NEWS pro vás sestavila přehled všech svátků a prázdnin, kdy si děti užijí volna nad rámec víkendů.