reklama
CNN Prima News ředitel

ředitel

Výpis příspěvků ke štítku „ředitel“

REPORTÁŽ: Testy jsou otrava, raději očkování, hlásili studenti. Testovala se ale většina

Testování ve škole je otravné, raději se nechám očkovat, znělo z řad studentů na Střední lesnické škole v Písku. Mezi třeťáky se ve středu otestovala většina třídy, z celé školy téměř 70 procent. Někteří proto, že u nich ještě neuběhlo 14 dní od druhé dávky vakcíny. Jiní přiznávají, že vakcíně nevěří, ale na ověřování faktů jsou prý líní.

Bartošek: Babiš dělá z odborné diskuse o budoucím šéfovi BIS politikum

Premiér Andrej Babiš (ANO) dělá z odborné diskuse o budoucím šéfovi Bezpečnostní informační služby (BIS) politické téma. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl člen sněmovního bezpečnostního výboru a místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek. Řediteli BIS Michalu Koudelkovi vyprší mandát za pouhých deset dní. Stále ale není jasné, zda resort povede i nadále.

Hodonínská nemocnice: Zájem o darování krve je obrovský

Nemocnice v Břeclavi a Hodoníně dále ošetřují zraněné po tornádu. V posledních dnech jde většinou o pomocníky, kteří se poranili při odstraňování následků škod. Podle ředitele hodonínské nemocnice Antonína Tesaříka se jedná o desítky případů. Ve zprávách CNN Prima NEWS vyzdvihl obrovský počet zájemců o darování krve.

Exředitel Homolky Dbalý nastoupil do vězení. Za úplatky a zakázky dostal sedm let

Bývalý ředitel Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý, odsouzený za korupci, v úterý nastoupil do věznice v pražské Ruzyni. Informovala o tom Česká televize. Podle lednového rozsudku pražského vrchního soudu si má za ovlivňování zakázek a přijímání úplatků odpykat sedm let. Součástí verdiktu, který byl prvním pravomocným rozhodnutím v Dbalého korupčních kauzách, byl i peněžitý trest 10,9 milionu a povinnost nahradit nemocnici škodu 49,5 milionu korun.

reklama