reklama
CNN Prima News reportéři CNN

reportéři CNN

Výpis příspěvků ke štítku „reportéři CNN“

Viceprezidentská debata by tentokrát v USA výjimečně mohla zamíchat kartami

7. října 2020 22:32

V americkém Salt Lake City je v noci ze středy na čtvrtek v plánu debata kandidátů na viceprezidenta. Utkají se spolu nynější druhý muž USA republikán Mike Pence a demokratka Kamala Harrisová. Kdo je favoritem debaty? O čem spolu budou mluvit? A jakou strategii zvolí, aby porazili svého oponenta? V pořadu 360° o tom hovořila reportérka CNN Camila Bernal.

Panoval tu velký zmatek. Reportér CNN popsal své zatčení v Minneapolisu

29. května 2020 21:59

Během protestů v Minneapolisu, které probíhají kvůli smrti George Floyda, jenž zemřel po zákroku strážníka, policie zadržela také několik členů štábu televize CNN, a to přímo během živého přenosu. Novináři jsou už nyní na svobodě. Podrobnosti krátce po propuštění popsal zadržený reportér Omar Jimenez.

Podívejte se, jak vypadají majitelé českých hlasů reportérů CNN na CNN Prima NEWS

12. května 2020 14:41

CNN Prima NEWS má díky licenci CNN jako jediné médium v Česku přístup k rozsáhlé síti reportérů po celém světě. Během chvíle se tak divák může dostat do USA, Asie, Afriky i Austrálie. Žádný obydlený kontinent ve zpravodajství CNN Prima NEWS není nedostupný. Reportéři CNN ale samozřejmě mluví anglicky a v angličtině s nimi komunikují i moderátoři v pražském studiu. České simultánní tlumočení zajišťuje tým devíti profesionálních tlumočníků s dlouholetou praxí. Nelehkou práci, ke které je nutné mít talent, specializované vzdělání a odolnost proti stresu, přibližují vedoucí tlumočnického týmu Barbora Tite a Anna Žilková.

reklama