CNN Prima News restart

restart

Výpis příspěvků ke štítku „restart“

Zdechovský: KDU-ČSL potřebuje restart a nové tváře. Kritika Svobody? Jen hází písek do soukolí

KDU-ČSL musí projít restartem, aby byla znovu uvěřitelná, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS zástupce této strany v europarlamentu Tomáš Zdechovský. K obnově by měly prý dopomoct především nové tváře, které přinesou novou strategii. Slova bývalého předsedy lidovců Cyrila Svobody o klinické smrti partaje nechávají zákonodárce chladným. „Nevím, jestli chce dát dobrou radu, nebo hází písek do soukolí,“ pronesl Zdechovský s tím, že si od diplomata drží distanc, připomněl i osobní negativní zkušenost.

Šla jsem přes brzdy, roztroušená skleróza vás ale naučí vnímat limity, říká pacientka

Po několika neúspěšných léčbách roztroušené sklerózy (RS) jí doktoři nabídli poslední řešení – restart imunitního systému. Kvůli zákroku přišla o vlasy i mnoho energie. Ke své situaci se ale postavila čelem a teď je v podstatě zdravá. „Můj vlastní příběh mi připadá neuvěřitelný,“ říká v rozhovoru pro Generaci20 osmadvacetiletá Lucie Hoštičková.

Hokejová NHL se bude dohrávat od 1. srpna v Edmontonu a v Torontu

Aktualizováno

Dlouhé měsíce čekání fanoušků i samotných hráčů jsou u konce. Datum restartu kanadsko-americké NHL po pandemii koronaviru je 1. srpen. Už příští týden by se zároveň měly rozběhnout přípravné kempy. V úterý ráno zástupci NHL oznámili, že se bude hrát v kanadských městech Edmonton a Toronto.

Snižte nejistotu a podpořte životaschopné, apelují čeští ekonomové

Koronavirovou krizi máme ze zdravotnického hlediska s největší pravděpodobností za sebou. Ekonomové ale již od jejího samého počátku upozorňují na krizi, která nevyhnutelně dopadne na tuzemské hospodářství. Čas na jeho restart už nastal, shodují se experti. Vláda by podle nich měla především snižovat nejistotu, poskytnout likviditu nebo pomoci dlouhodobě užitečným firmám a sektorům.