CNN Prima News restaurace

restaurace

Výpis příspěvků ke štítku „restaurace“

Češi objevili nejlevnější cestu k moři. Na pláž a zpět za neuvěřitelných 230 korun

29. června 2022 19:19

Cesta z Česka k nejbližšímu moři za 230 korun tam i zpátky. Češi objevili jednoznačně nejlevnější cestu na pláž: Díky superlevné jízdence v německé veřejné dopravě dojedete k pobřeží Baltu a zpět za cenu oběda v lepší restauraci. Státem dotované jízdenky za devět eur spustilo Německo v červnu a platí až do konce srpna.

Ruský klon McDonald's má problém. Nenabízet Big Mac je velká škoda, naříká jeho ředitel

26. června 2022 05:44

Obyvatelé Moskvy a jejího okolí mohou od 12. června navštěvovat fastfoody s názvem Chutně & tečka, které mají nahradit McDonald’s. Ten se kvůli ruské invazi na Ukrajinu kompletně stáhl ze země. Jak se zatím napodobenině amerického „Mekáče“ daří? Generální ředitel Oleg Paroev připustil, že je pro firmu velmi náročné nahrazovat některé suroviny i dodavatele. „Big Mac zmizel z jídelního lístku, což nám moc nepomáhá a je to velká škoda,“ dodal.

KOMENTÁŘ: Ředitel hasičů hledá asistentku. Dostane pokutu za diskriminaci mužů?

23. června 2022 06:53

Zhruba ve stejné době, kdy hospodský z Českých Budějovic vyvěsil oznámení, že hledá servírku, začal generální ředitel Hasičského záchranného sboru (HZS ČR) Vladimír Vlček shánět asistentku. Výčepní si za údajnou diskriminaci mužů vysloužil od Státního úřadu inspekce práce tučnou pokutu 20 tisíc korun. Napaří kontroloři stejnou sankci i nejvýše postavenému českému požárníkovi?

Pěsti do obličeje, kopání do břicha. Kamera zachytila otřesný útok na ženy v restauraci

16. června 2022 06:11

Na sociálních sítích byly v pátek zveřejněny šokující záběry z bezpečnostních kamer. Zachytily incident, ke kterému došlo ve městě Tchang-šan na severu Číny. V tamní restauraci agresor surově napadl jednu z žen, došlo na pěsti i kopance. Do potyčky se navíc přidali i další. Video vyvolalo celonárodní pobouření, píše americký web CNN.

Cena 180 korun za oběd není tolik. Za benzín jste také ochotni platit, říká Pohlreich

12. června 2022 05:11

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se ve světě gastra pohybuje téměř 50 let a zatím tento byznys neplánuje opustit. Do konce roku chce otevřít v Praze cukrárnu a vydává také vlastní biografii. S redakcí CNN Prima NEWS mimo jiné mluvil o cenách v restauracích anebo o nedostatku pracovních sil. „Přeci není normální, abychom my podnikatelé prosili lidi, zda by si s námi nechtěli dát schůzku na pohovor,“ říká.