CNN Prima News řidičský průkaz

řidičský průkaz

Výpis příspěvků ke štítku „řidičský průkaz“

Členka sekty popírající zánik ČSFR si vyrobila SPZ i doklady. Policisté se nestačili divit

Policejní hlídka zastavila na Chrudimsku auto osazené podomácku vyrobenými registračními značkami neexistujícího státu. Jeho řidička měla i smyšlený občanský a řidičský průkaz. Exoticky vyhlížející registrační značky a fejkové doklady jsou nejspíše dílem členů hnutí, které neuznává rozdělení Československa a považuje Českou republiku za uměle vzniklou korporaci.

Žák autoškoly jel 253 km/h na místě stodesítky. Skončil ve vězení, auto mu úřady sešrotovaly

Nekompromisní australský zákon umožňuje poslat řidiče za extrémní překročení rychlosti do vězení a zabavit mu auto, jež může být následně prodáno nebo sešrotováno. Na vlastní kůži to zažil dvacetiletý adept řidičského průkazu, který se poblíž města Adelaide v lednu řítil rychlostí 253 km/h neregistrovaným sportovním pick-upem Holden Commodore SS.

Na Jablonecku dávali řidičáky za úplatek. Posílali na silnice neřízené střely, zuří expert

Nemuseli ani sednout za volant, a přesto dostali řidičák. V době, kdy se kvůli korupci dostávají k soudu zkušební komisaři z Varnsdorfu, dokončili kriminalisté vyšetřování obdobného případu na Jablonecku. K získání řidičáku podvodem tady stačilo připlatit si k běžné ceně autoškoly pouhé dva tisíce korun. Za to dostali zájemci nadstandardní služby –⁠ asistenci při elektronických testech a někteří dokonce ani nemuseli absolvovat povinný výcvik.

Monstrózní akce: V Hradci se připravují na těžší sanitky, řidiči si hromadně dělají „céčko”

Řidiči Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje se v současné chvíli rekvalifikují na řidičskou skupinu C. Připravují se totiž na to, že brzy zřejmě budou muset řídit už jen větší a těžší sanitky nad 3,5 tuny. Směřuje k tomu trend výrobců aut, kteří stávající lehčí platformy za pár let přestanou pro tento účel dodávat.