Sampi

Výpis příspěvků ke štítku „Sampi“

Pardubické Dynamo vládne českému Counter-Striku. K dalšímu titulu dokráčelo bez jediné prohry

V březnu se radovali z dvoumilionové výhry. Hráči Dynama Eclot ale neusínají na vavřínech a nadále dominují českému esportu. Pardubické mužstvo ovládlo i druhý velký turnaj letošní Counter-Strike sezóny. Na pražském Chodově drtivě přejelo své soupeře a během finálového víkendu ani jednou neprohrálo. Letos si vezmeme pohár pro českého mistra, prohlásil trenér vítězů Pavel Vaněk. Se svými svěřenci se může opřít i o početný tábor fanoušků, ti ve Vodafone PLAYzone Aréně opět hlasitě podporovali své oblíbence.

Historické vítězství v českém esportu. Pardubické Dynamo Eclot bere dva miliony korun

Loni na pohádkovou odměnu ještě nedosáhli. Na druhý pokus se to už hráčům Dynama Eclot podařilo. Pardubické mužstvo zkompletovalo pět vítězství z osmi posledních domácích turnajů v Counter-Striku a získalo tak ocenění Tipsport Grand Slam. Díky němu obdrží historicky nejvyšší finanční odměnu v českém esportu, dva miliony korun. Dynamo Eclot ve finále turnaje Tipsport CS Winter porazilo Sinners 2:1. Finálový víkend sledovala solidně zaplněná Vodafone PLAYzone Aréna.

Miliony za předměty ve hrách. Český profík ukázal hodnotu zbraní z Counter-Striku

Není důležité, jak dobře hrajete, ale jak dobře u toho vypadáte. I tak by se dal charakterizovat boom kolem herních skinů, tedy speciálních předmětů, jako jsou oblečky pro postavy ve videohrách nebo různá zbarvení zbraní. Český hráč Counter-Striku Martin Sláma nyní prozradil, jak velký je jeho herní inventář, jakou má hodnotu a kolik do něj investoval. Kolem skinů je i jistá míra kontroverze. Tyto předměty se získávají z takzvaných lootboxů, jejichž otevírání odborníci přirovnávají k hazardu.

Jakub Jankto o MČR v Counter-Striku: Nezapomenutelný zážitek, fandilo se víc než na fotbale

Český fotbalista Jakub Jankto patří mezi zapálené osobnosti a příznivce českého esportu. Dříve byl aktivní hráčem fotbalového simulátoru FIFA, před pěti lety založil klub Sampi a nyní z pozice majitele sledoval, jak se jeho svěřenci ve střílečce Counter-Strike stali mistry České republiky. Na nezapomenutelný zážitek bude vzpomínat celý život, řekl v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS a portál PLAYzone.cz.

Rve se o domácí titul a přestup. Elitní střelec se může stát nejdražším hráčem historie

Brousí si zuby na premiérový český titul. Zároveň se může na vrcholu rozloučit s domácí Counter-Strike scénou. Slovenskou hvězdu týmu Sampi Matúše Šimka už delší dobu sledují zahraniční týmy, dosud však po zjištění cenovky vždy vycouvaly. Slavný britský klub Fnatic ale nemá problém vysypat miliony korun za talentovaného střelce a jedná o rekordním transferu.

Střelba o půl milionu korun. V CNN Prima Gaming ukážeme, kdo ovládl pražské finále v CS:GO

Letošní boj o titul esportového krále v Counter-Strike: Global Offensive začal tvrdě a nelítostně. V pražské Vodafone PLAYzone Areně se české střelecké elity utkaly o téměř půl milionu korun, výsledek turnaje ale mnohé překvapil. Který tým nakonec zazářil? Nejen o tom je nejnovější epizoda herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Pekař, farmář nebo detektiv. Co by dělali finalisté MČR, kdyby nehráli profesionálně hry?

Nejen esportem je člověk živ. Odstartovalo finále českého šampionátu ve hře Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), v němž několik elitních týmů zabojuje o dvoumilionovou výhru. Ale co by přední čeští a slovenští hráči dělali, kdyby nebyli profesionálními virtuálními střelci? Třeba pekaře, farmáře, detektiva nebo právníka. Redakce CNN Prima NEWS, která je mediálním partnerem mistrovství, vybrala nejzajímavější tváře letošního ročníku.

Česká herní elita zabojuje o dva miliony korun. Začíná největší esportový šampionát v ČR

Už tento víkend se ukáže, kdo vládne domácí esportové scéně. V Brně se koná velkolepé Tipsport Mistrovství ČR v počítačových hrách, v němž se utkají nejlepší české a slovenské týmy v kompetitivní střílečce Counter-Strike: Global Offensive. Diváci, kteří přijdou osobně, se mohou také těšit na nabitou show s hudebními hvězdami. Závěr CS:GO sezóny budeme pokrývat po celý víkend na webu CNN Prima NEWS, který je mediálním partnerem tuzemského grandfinále.