Sampi

Výpis příspěvků ke štítku „Sampi“

Střelba o půl milionu korun. V CNN Prima Gaming ukážeme, kdo ovládl pražské finále v CS:GO

29. dubna 2023 20:57

Letošní boj o titul esportového krále v Counter-Strike: Global Offensive začal tvrdě a nelítostně. V pražské Vodafone PLAYzone Areně se české střelecké elity utkaly o téměř půl milionu korun, výsledek turnaje ale mnohé překvapil. Který tým nakonec zazářil? Nejen o tom je nejnovější epizoda herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Pekař, farmář nebo detektiv. Co by dělali finalisté MČR, kdyby nehráli profesionálně hry?

4. listopadu 2022 23:19

Nejen esportem je člověk živ. Odstartovalo finále českého šampionátu ve hře Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), v němž několik elitních týmů zabojuje o dvoumilionovou výhru. Ale co by přední čeští a slovenští hráči dělali, kdyby nebyli profesionálními virtuálními střelci? Třeba pekaře, farmáře, detektiva nebo právníka. Redakce CNN Prima NEWS, která je mediálním partnerem mistrovství, vybrala nejzajímavější tváře letošního ročníku.

Česká herní elita zabojuje o dva miliony korun. Začíná největší esportový šampionát v ČR

3. listopadu 2022 16:05

Už tento víkend se ukáže, kdo vládne domácí esportové scéně. V Brně se koná velkolepé Tipsport Mistrovství ČR v počítačových hrách, v němž se utkají nejlepší české a slovenské týmy v kompetitivní střílečce Counter-Strike: Global Offensive. Diváci, kteří přijdou osobně, se mohou také těšit na nabitou show s hudebními hvězdami. Závěr CS:GO sezóny budeme pokrývat po celý víkend na webu CNN Prima NEWS, který je mediálním partnerem tuzemského grandfinále.

Česká Counter-Strike špička se pere o půl milionu. Tým fotbalisty Jankta je ve finále

12. června 2022 09:13

Odstartoval víkend plný bitev nejlepších česko-slovenských týmů ve hře Counter-Strike. Tuzemská špička se v turnaji Tipsport CS:GO Online, který patří do série MČR, porve o výhru 500 tisíc korun. Největším favoritem je prozatím liberecký tým Sinners, z vedoucí pozice by ho ale chtěli sesadit milionoví kluci z týmu Sampi českého fotbalisty Jakuba Jankta.

Milionový úlovek. Legendární profesionál v CS:GO posílil esportový tým fotbalisty Jankta

14. května 2022 21:31

Česká esportová scéna se dočkala velkolepého návratu. Legenda Counter-Strike scény Ladislav Kovács, známý pod přezdívkou GuardianN, se spojil s českým fotbalistou Jakubem Janktem a posílil jeho esportový tým Sampi. Nová sestava profesionálních hráčů stála Jankta miliony korun. „Jsem soutěživý typ, mám v krvi vítězit a chci být nejlepší na česko-slovenské scéně,“ řekl Kovács v rozhovoru pro pořad CNN Prima Gaming.

Fotbalista Jankto utrácí miliony za hráče Counter-Striku. Zlákal slovenskou legendu

4. května 2022 23:39

Hráčská legenda se vrací na domácí scénu a v českém esportu se opět roztáčí miliony korun. Tým Sampi fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta oznámil novou soupisku v populární týmové střílečce Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), se kterou chce ovládnout tuzemské turnaje. Má i mezinárodní ambice. „Jsou to milionoví kluci,“ věří Jankto.

Krádež v přímém přenosu. Český hráč přišel na turnaji v Bratislavě o 300 tisíc korun

2. dubna 2022 16:41

Na ten turnaj bude chtít profesionální hráč Martin Sláma co nejrychleji zapomenout. Nejenže se jeho týmu Sampi.Tipsport moc nedařilo, během rozhodujícího zápasu navíc přišel o 300 tisíc korun. Hacker kompletně odstřihnul 23letého hráče od přístupu k účtu, na kterém měl Sláma kosmetické úpravy zbraní. To vše se odehrálo v přímém přenosu.

Beckham, Neymar i Jankto. Fotbalisté vlastní esportové týmy, investují do nich miliony

10. února 2022 06:31

Jsou hvězdy, mají miliony a rádi investují do inovativních věcí. Fotbalisty Davida Beckhama a českého reprezentanta Jakuba Jankta spojuje vášeň k elektronickému sportu. Oba založili vlastní esportové týmy a nasypali do nich obří sumy, aby své značkové projekty probudili k životu. K nim se přidávají další fotbalisté napříč planetou – brzy je asi doplní také brazilský útočník Neymar.