CNN Prima News Scotland Yard

Scotland Yard

Výpis příspěvků ke štítku „Scotland Yard“

Sadisté z Londýna surově týrali mladou matku, popis šokoval i detektiva. Tělo našel soused

Doživotí pro trojici trýznitelů a vrahů. Soud v Londýně vynesl verdikt v ostře sledovaném případu mučení a násilné smrti Shakiry Spencerové. Členové odsouzeného tria sadistů mladou matku týrali hladem, ponižovali ji a fyzicky napadali více než rok, jejich útoky nakonec nepřežila. Tělo 35leté ženy našel v září 2022 až její soused, který si všiml, že zpod jejích bytových dveří lezou červi. Krutý zločin mají na svědomí dvě ženy a jeden muž, píše o tom britský deník Daily Mail.

Skvělí čeští policisté. Profesionální zásah na fakultě ocenil i elitní člen Scotland Yardu

Britský policista ze Scotland Yardu vyzdvihl obdivuhodnou statečnost české policie, která zasahovala během tragické střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy 21. prosince 2023. Během své dovolené s přáteli v Praze se těsně před útokem vyskytoval u školy. Na sociální síti X (dříve Twitter) o tom informovalo Velvyslanectví Velké Británie, které ve středu dopis z londýnského policejního velitelství zveřejnilo.

Významný nález v případu záhadného zmizení matky. Britská policie přišla s novými indiciemi

Případ záhadně zmizelé matky v britském hrabství Lancashire se možná chýlí ke konci. Nicola Bulleyová je od 10. ledna pohřešovaná poté, co se nevrátila z procházky se psem. Tamní policie v neděli, tedy více než měsíc od jejího zmizení, informovala o nálezu těla, které by mohlo patřit právě jí. V nejbližších dnech proběhne jeho identifikace.

Jsem Darth Jones a zavraždím královnu. Muž zadržený ve Windsoru natočil mrazivé video

Mladík zadržený v sobotu po vniknutí na pozemek hradu Windsor, v němž tráví svátky britská královna Alžběta II., je držen ve vazbě na základě zákona o duševním zdraví. Krátce předtím, než došlo k incidentu ve Windsoru, se na sociálních sítích objevilo video, v němž neznámý muž vyhrožuje, že zavraždí královnu. Podle informací deníku The Sun by dotyčným měl být právě 19letý mladík, kterého dopadla policie.

Exkluzivní rozhovor s otcem zesnulé Češky: Musím bojovat. Už 10 dnů ale nejím

Nedá se to popsat, musím ale bojovat. City v sobě potlačuji, sdělil otec zesnulé Češky v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS s tím, že musí být silný, protože jí chce být přítomný na pohřbu. Nastínil, že se zadrženým mužem měla mít jeho dcera vztah. Dodal také, že policie neudělala vše pro to, aby Petru S. včas našla. Dvaatřicetiletá žena byla pohřešovaná dva týdny, její tělo měla najít skupina dětí v neděli před polednem.

Průlom ve vyšetřování smrti Petry v Londýně: Okolnosti nejsou podezřelé, tvrdí policie

Okolnosti smrti české zdravotnice Petry, jejíž tělo bylo o víkendu nalezeno v parku na jihovýchodě Londýna, nejsou podezřelé. S odvoláním na policii to v pondělí uvedl web Independent. Muž, který byl zadržen v souvislosti se zmizením Češky, byl propuštěn na kauci. Tělo ženy, která byla pohřešovaná dva týdny, našla podle britského tisku v parku Brunswick Park ve čtvrti Camberwell skupina dětí v neděli před polednem.