CNN Prima News Scotland Yard

Scotland Yard

Výpis příspěvků ke štítku „Scotland Yard“

Významný nález v případu záhadného zmizení matky. Britská policie přišla s novými indiciemi

21. února 2023 08:17

Případ záhadně zmizelé matky v britském hrabství Lancashire se možná chýlí ke konci. Nicola Bulleyová je od 10. ledna pohřešovaná poté, co se nevrátila z procházky se psem. Tamní policie v neděli, tedy více než měsíc od jejího zmizení, informovala o nálezu těla, které by mohlo patřit právě jí. V nejbližších dnech proběhne jeho identifikace.

Meghan poprvé od odchodu z královské rodiny mimo USA. Za cestu to ale s Harrym schytali

10. dubna 2022 01:02

Vévodkyně Meghan se příští týden poprvé od svého odchodu z královské rodiny vydá mimo Spojené státy. S princem Harrym odcestuje do Nizozemska na hry pro válečné veterány, tzv. Invictus Games. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu přeletí Atlantik do Haagu téměř dva týdny poté, co nedorazili na bohoslužbu za prince Philipa ve Westminsterském opatství.

Jsem Darth Jones a zavraždím královnu. Muž zadržený ve Windsoru natočil mrazivé video

27. prosince 2021 19:45

Mladík zadržený v sobotu po vniknutí na pozemek hradu Windsor, v němž tráví svátky britská královna Alžběta II., je držen ve vazbě na základě zákona o duševním zdraví. Krátce předtím, než došlo k incidentu ve Windsoru, se na sociálních sítích objevilo video, v němž neznámý muž vyhrožuje, že zavraždí královnu. Podle informací deníku The Sun by dotyčným měl být právě 19letý mladík, kterého dopadla policie.

Exkluzivní rozhovor s otcem zesnulé Češky: Musím bojovat. Už 10 dnů ale nejím

13. prosince 2021 14:59

Nedá se to popsat, musím ale bojovat. City v sobě potlačuji, sdělil otec zesnulé Češky v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS s tím, že musí být silný, protože jí chce být přítomný na pohřbu. Nastínil, že se zadrženým mužem měla mít jeho dcera vztah. Dodal také, že policie neudělala vše pro to, aby Petru S. včas našla. Dvaatřicetiletá žena byla pohřešovaná dva týdny, její tělo měla najít skupina dětí v neděli před polednem.

Průlom ve vyšetřování smrti Petry v Londýně: Okolnosti nejsou podezřelé, tvrdí policie

13. prosince 2021 11:44

Okolnosti smrti české zdravotnice Petry, jejíž tělo bylo o víkendu nalezeno v parku na jihovýchodě Londýna, nejsou podezřelé. S odvoláním na policii to v pondělí uvedl web Independent. Muž, který byl zadržen v souvislosti se zmizením Češky, byl propuštěn na kauci. Tělo ženy, která byla pohřešovaná dva týdny, našla podle britského tisku v parku Brunswick Park ve čtvrti Camberwell skupina dětí v neděli před polednem.

Studenti uspořádali velkou sněhovou bitvu. Dostali pokutu za porušení lockdownu

18. ledna 2021 05:44

Během zimní vlny jsme pokutovali mnohem více lidí, kteří porušovali proticovidová opatření, než za prvních devět měsíců pandemie, informoval zástupce komisaře Scotland Yardu Steve House. Britská policie podle něj nyní rozdává 66krát více pokut než na jaře. Přispěla k tomu i čtvrteční studentská sněhová bitva v Leedsu, které se zúčastnilo asi 200 lidí.