reklama

Meghan je ztělesněním síly. Neznám nikoho, kdo by toho zvládl tolik, říká Williamsová

Tenistka Serena Williamsová svoji kamarádku Meghan pochválila za to, že zvládla rozhovor s Oprah Winfreyovou s noblesou.
Zdroj: Profimedia

Tenistka Serena Williamsová svoji kamarádku Meghan pochválila za to, jak zvládla interview s Oprah Winfreyovou – s noblesou a vztyčenou hlavou. Pro Williamsovou je manželka britského prince Harryho ztělesněním síly a důvěry. Chce, aby jejich dcery vyrůstaly ve světě, ve kterém se ženy navzájem neshazují.

reklama

„Meghan je skvělý člověk a myslím si, že je ztělesněním síly, důvěry a všeho toho, čím si prošla,“ řekla 23násobná grandslamová vítězka Serena Williamsová v první epizodě internetového pořadu Shine Series.

K tématu

O bývalé herečce a manželce prince Harryho tenisová hvězda mluvila jako o nejsilnější osobě, kterou zná. Svůj obdiv jí skládala především v souvislosti s kontroverzním rozhovorem, který Harry s Meghan poskytly Oprah Winfreyové před více než dvěma týdny. „Z toho rozhovoru je jasné, že to neměla lehké. Byla ale tak vyrovnaná a zachovala si úroveň,“ dodala Williamsová.

„Neznám nikoho, kdo by dokázal zvládnout v globálním měřítku tolik nepravdivých věcí – minutu po minutě. Ne den za dnem, ale doslova minutu po minutě na ni byly vrhány lži,“ narážela tenistka i na nátlak bulváru.

Williamsová přiznala, že už byla unavená z přihlížení tomu, jak její kamarádka čelí tak velkému a negativnímu tlaku a pomluvám. „Já hraji proti ženám a jdeme do sebe opravdu zuby nehty, ale to neznamená, že proti sobě něco máme. Já vlastně všechny ženy podporuji a chci pro ně to nejlepší,“ prohlásila.

/ fotografií

Tenistka je zároveň matka tříleté Alexis Olympie, kvůli níž chce, aby vyrůstala ve světě, kde se ženy navzájem „nerozcupují“. „Já jen opravdu doufám, že inspiruji Olympii a také další generaci dívek, aby uvěřily v to, že nic není nemožné. Hlavně aby věřily v samy sebe,“ pokračovala Williamsová.

Serena a Meghan jsou blízké kamarádky od roku 2014, kdy si poprvé vyrazily na turnaj celebrit v plážovém fotbalu DirecTV Beach Bowl. Jejich cesty se však střetly už v roce 2010 na Super Bowlu. Meghan tehdy na svém dnes už zaniklém blogu napsala, že si s tenistkou padly ihned do oka a měly si o čem dlouhé hodiny povídat. „Nebavily jsme se o tenise nebo herectví, ale prostě o normálních holčičích věcech,“ svěřila se tenkrát vévodkyně ze Sussexu.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Andrej Babiš

Babiš: Za týden rozvolníme, priorita jsou děti a sport. Začnou se očkovat i lidé 60 plus

Babiš: Za týden rozvolníme, priorita jsou děti a sport. Začnou se očkovat i lidé 60 plus

Pokud bude situace dobrá, mohlo by se 26. dubna rozvolnit, prohlásil v neděli ve svém tradičním pořadu Čau lidi premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj jsou prioritou děti a sport. Předseda vlády také oznámil, že koncem příštího týdne by se mohla začít očkovat i věková kategorie lidí nad 60 let. A koncem července by podle něj Češi měli žít normální život.

Ekonomika

Jak by nám mohli Rusové uškodit? Zdražení plynu nehrozí, uklidňuje Havlíček

Jak by nám mohli Rusové uškodit? Zdražení plynu nehrozí, uklidňuje Havlíček

Podezření, že do výbuchu ve Vrběticích v roce 2014 byly zapojeny ruské tajné služby, bude mít podle odborníků dopad nejen na politické, ale také na ekonomické vztahy Česka s Ruskem. Může to případně negativně ovlivnit i některé zakázky tuzemských firem, například ze strojírenství. „Zdražení ruského plynu nehrozí, Evropa za něj velmi dobře platí,“ sdělil ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

Rusko

Rusko vyhostí 20 zaměstnanců české ambasády, musejí odjet do pondělní půlnoci

Rusko vyhostí 20 zaměstnanců české ambasády, musejí odjet do pondělní půlnoci

  • Aktualizováno

Rusko vyhostí 20 zaměstnanců české ambasády, ze země musejí odjet do pondělní půlnoci. Ruské ministerstvo zahraničí to oznámilo českému velvyslanci v Moskvě Vítězslavu Pivoňkovi. Toho si předvolalo v reakci na rozhodnutí České republiky vyhostit 18 ruských diplomatů kvůli podezření, že se příslušníci ruské tajné služby zapojili do výbuchu skladu munice ve Vrběticích z roku 2014.

Když se po porodu dostaví úzkost a obavy. Adéla nezvládala péči o děti kvůli depresím
Lidé si stále častěji myslí, že se na krizi přiživujeme, tvrdí zdravotníci
Olayinka: Že jsem v rasistickém týmu? Nesmysl. To bych za Slavii nehrál tři roky
reklama
reklama
Záhada na Philipově pohřbu. Královna nechala na rakvi vzkaz, v Anglii řeší zvláštní podpis

Velká Británie

Domácí zpravodajství

O spojení Rusů s Vrběticemi jsem věděl, říká exministr zahraničí Petříček
Uděláte si obrázek sami, vzkazuje lidem Babiš. Vláda odtajní materiál BIS o Rusku a Vrběticích
Komunista Luzar: Nevyvolávejme ruskou odvetu. Může to skončit špatně
Další články
reklama
reklama