reklama
CNN Prima News Oprah Winfreyová

Oprah Winfreyová

Výpis příspěvků ke štítku „Oprah Winfreyová“

„Hloupý“ hrabě Archie. Harry a Meghan odmítli titul pro syna, obávají se šikany

Dvouletý syn prince Harryho a jeho manželky Meghan se v budoucnu nejspíše nedočká žádného formálního oslovení v tradicích britské monarchie. Podle zdrojů deníku The Telegraph se rodiče pro svého nejstaršího potomka Archieho zřekli titulu hrabě z Dumbartonu. A důvod? Oslovení obsahuje anglické slovo „dumb“, což v překladu znamená „hloupý“. Archie by prý mohl být terčem posměšků nebo šikany.

Další šokující zpověď Harryho rozzuřila královskou rodinu. Alžběta i Charles jsou zdrceni

Britská panovnice Alžběta II. je zdrcená z toho, jak o královské rodině promluvil v pátek její vnuk princ Harry. Ten při další otevřené zpovědi s moderátorkou Oprah Winfreyovou odhalil, že se mu rodina, i přes sebevražedné myšlenky manželky Meghan, snažila zabránit v odchodu z Velké Británie. Pustil se také do výchovných praktik svého otce prince Charlese. Královna bere útoky velmi osobně, prozradil zdroj, kterého citoval web Daily Mail.

Princ Harry: Meghan nespáchala sebevraždu kvůli mně. Ztratil bych v životě další ženu

Meghan Markleové zabránilo ve spáchání sebevraždy to, že by její manžel princ Harry ztratil další ženu v životě. Svěřila se mu s tím ve chvíli, kdy byla těhotná. Vévoda ze Sussexu to řekl moderátorce Oprah Winfreyové v novém dokumentárním seriálu The Me You Can't See (Mé já, které nevidíš). Princ také přiznal, že v minulosti byl závislý na alkoholu a drogách nebo že chodí na terapii.

Drogy, alkohol a rasismus za smrtí Diany. Princ Harry opět šokoval u Oprah

Princ Harry v další otevřené zpovědi s Oprah Winfreyovou odhalil, že se mu rodina snažila zabránit v odchodu z Velké Británie. A to i přesto, že věděla, že má Meghan sebevražedné myšlenky. Situace kolem jeho manželky mu prý připomínala matčiny poslední dny a historie se dle něj opakovala. Princ také popsal, jak žal po smrti Diany přebíjel alkoholem nebo drogami a že mu pomohla terapie, informoval web Daily Mail.

reklama