reklama
CNN Prima News Oprah Winfreyová

Oprah Winfreyová

Výpis příspěvků ke štítku „Oprah Winfreyová“

Meghan a Harry kážou vodu a pijí víno, zlobí se Britové. Čím je pár nejvíc naštval?

10. října 2021 06:06

Extrémně destruktivní. Těmito slovy zhodnotil komentátor Richard Fitzwilliams rozhovor prince Harryho s manželkou Meghan u moderátorky Oprah Winfreyové z letošního března. Podle něj se manželé snažili prezentovat jako oběti, když mluvili o tom, jak je zasáhla tíživá situace v Buckinghamském paláci. Podle Fitzwilliamse s tím však před lidmi neobstáli. Vyčítají jim navíc, že dělají něco jiného, než říkají.

Poprask na cenách Emmy. Moderátor se vysmál Meghan a Harrymu, diváci ho kritizovali

20. září 2021 23:49

Ceny Emmy ovládl seriál Koruna z prostředí britské královské rodiny, který celkem proměnil jedenáct nominací. Moderátor cen Emmy Cedric the Entertainer, který celým večerem provázel, si pak neodpustil několik narážek na rozhovor prince Harryho a jeho manželky Meghan u Oprah Winfreyové. I ten totiž byl v jedné z kategorií též nominován, svou šanci však neproměnil.

Prohra pro Meghan: Za slova o prolhanosti chtěla hlavu známého moderátora. Teď ho očistili

1. září 2021 17:59

Moderátor Piers Morgan byl ve středu očištěn britským Úřadem pro dohled nad vysíláním (Ofcom) poté, co v pořadu Good Morning Britain řekl, že „nevěří ani slovu“ z toho, co sdělila během rozhovoru u Oprah Winfreyové vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová. Úřad stížnosti některých diváků označil za pokusy o omezování svobody projevu.

Meghan chtěla „skromnou“ oslavu. Chystá ji miláček celebrit v luxusním sídle

3. srpna 2021 16:26

Vévodkyně ze Sussexu Meghan chce, aby oslavu jejích čtyřicátých narozenin připravil proslulý organizátor Colwin Cowie. Ten v minulosti plánoval večírky pro hvězdy, jako jsou Jennifer Anistonová, Tom Cruise nebo Kim Kardashian. Svůj velký den plánuje bývalá herečka pořádat skromnějším způsobem než oslavu svého těhotenství, za kterou v roce 2019 zaplatila v přepočtu zhruba devět milionů korun.

„Hloupý“ hrabě Archie. Harry a Meghan odmítli titul pro syna, obávají se šikany

29. června 2021 00:19

Dvouletý syn prince Harryho a jeho manželky Meghan se v budoucnu nejspíše nedočká žádného formálního oslovení v tradicích britské monarchie. Podle zdrojů deníku The Telegraph se rodiče pro svého nejstaršího potomka Archieho zřekli titulu hrabě z Dumbartonu. A důvod? Oslovení obsahuje anglické slovo „dumb“, což v překladu znamená „hloupý“. Archie by prý mohl být terčem posměšků nebo šikany.

reklama