CNN Prima News Oprah Winfreyová

Oprah Winfreyová

Výpis příspěvků ke štítku „Oprah Winfreyová“

První trailer k výbušnému dokumentu: Harry a Meghan odhalují, co se děje za zavřenými dveřmi

2. prosince 2022 00:20

Netflix ve čtvrtek oficiálně zveřejnil trailer k dlouho očekávanému dokumentárnímu seriálu o královském páru s názvem Harry & Meghan. Dvojice ve videu ukazuje sérii nikdy nepublikovaných osobních fotografii a sdílí „svůj pohled na příběh“ kolem královské rodiny. Série bude mít na streamovací platformě premiéru 8. prosince.

Spor o jméno Harryho dcery: Královská rodina mluvila o troufalosti, Alžběta II. překvapila

28. listopadu 2022 16:03

Nová biografie Elizabeth: An Intimate Portrait poodhalila další podrobnosti ze soukromí královské rodiny. Spor mezi členy měl nastat například kvůli jménu pro dceru vévodů ze Sussexu Lilibet. Královna Alžběta navržené jméno pro své jedenácté vnouče uvítala, a dokonce ho považovala za kompliment. Jiní členové královské rodiny ale považovali rozhodnutí Harryho a Meghan za zarážející a troufalé. Jméno Lilibet bylo totiž soukromou přezdívkou zesnulé královny Alžběty. Zřejmě i proto Harry výběr jména s královnou předem konzultoval.

Meghan je herečkou třetí kategorie, tvrdí spisovatel. Odhalil prý, proč si vzala Harryho

22. července 2022 08:43

Meghan Markleová čelí dalšímu nařčení. Tentokrát se do bývalé americké herečky opřel britský spisovatel Tom Bower, který o jejím vztahu s princem Harrym dokonce sepsal knihu. V populárním pořadu Dobré ráno, Británie vévodkyni obvinil z toho, že si Harryho vzala jen proto, aby se stala slavnou. „Do té doby o ní nikdo nevěděl. Byla herečkou třetí kategorie,“ tvrdí Bower.

Chtěli Harry a Meghan urovnat spor? Williama s rodinou pozvali na oslavu, reakce byla rázná

9. června 2022 20:01

Princ Harry a Meghan Markleová pozvali prince Williama s rodinou na oslavu prvních narozenin své dcery Lilibet Diany ve Frogmore Cottage. Rodina se ale nezúčastnila. Cambridgeovi dali přednost královským povinnostem, kterých se Harry s Meghan dobrovolně vzdali před dvěma lety. Osmiletý George následoval tradici a poprvé oficiálně navštívil Wales, a to ve stejném věku jako jeho otec.

Svoboda: Alžběta II. hraje 365 dnů v roce. Diana i Meghan jsou ale prototypy celebrit

3. června 2022 16:43

Členové královské rodiny musí celý život plnit svou roli a sloužit instituci. Když se ale někdo rozhodne být sebestředný a vykročí z ní, narazí na potíže, popsal v pořadu K věci bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda. Narážel tak na vévodkyni ze Sussexu Meghan i zesnulou princeznu Dianu jakožto prototypy celebrit. K tomu se podle něj Alžběta II. nikdy nesnížila.

Tomský: Obvinění z rasismu je absurdní. Harry s jeho nánou nemají na balkonu co dělat

22. dubna 2022 10:27

Britská královna Alžběta II. slaví 96. narozeniny. Čtvrteční den však trávila podle zdrojů z paláce v rodinném kruhu. Velkolepé oslavy se totiž uskuteční až začátkem června. Dorazit by mohl také její vnuk princ Harry společně s manželkou Meghan a jejich dětmi. Podle politologa Alexandra Tomského na nich ale nemají co dělat. „Monarchistům se princ Harry vůbec nelíbí,“ řekl Tomský v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

18. ledna 2022 18:38

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.