CNN Prima News Oprah Winfreyová

Oprah Winfreyová

Výpis příspěvků ke štítku „Oprah Winfreyová“

Královští rasisté? Meghan podle knihy prozradila, kdo z rodiny řešil barvu Archieho pleti

Jsou v britské královské rodině rasisté? Vévodkyně Meghan jmenovala, kdo z rodiny diskutoval o tom, jak „moc tmavou“ bude mít pleť její syn Archie. Ve své nové knize s názvem Endgame, jejíž kopii získal britský deník The Sun, o tom napsal novinář Omid Scobie. Ten také zmínil spory manželů s Karlem III. kvůli sídlu Frogmore Cottage. Harry v něm měl krále vydírat přes vnoučata.

Absurdní požadavky Harryho a Meghan? Ve škole pro chudé se měli starat hlavně o své pohodlí

V roce 2021 navštívil princ Harry a jeho manželka Meghan Markleové školu v chudinské čtvrti v New Yorku. Podle nově zveřejněných informací, které získal deník Daily Mail, měl tým dvojice až nesmyslné požadavky. Mezi nimi byla například smlouva, která zakazovala mluvit o bývalých členech královské rodiny negativně. Či přinesení polštářů a koberců do prostor školy, aby měl pár pohodlí a prostředí vyhovovalo Meghaninu estetickému cítění.

Spor o jméno Harryho dcery: Královská rodina mluvila o troufalosti, Alžběta II. překvapila

Nová biografie Elizabeth: An Intimate Portrait poodhalila další podrobnosti ze soukromí královské rodiny. Spor mezi členy měl nastat například kvůli jménu pro dceru vévodů ze Sussexu Lilibet. Královna Alžběta navržené jméno pro své jedenácté vnouče uvítala, a dokonce ho považovala za kompliment. Jiní členové královské rodiny ale považovali rozhodnutí Harryho a Meghan za zarážející a troufalé. Jméno Lilibet bylo totiž soukromou přezdívkou zesnulé královny Alžběty. Zřejmě i proto Harry výběr jména s královnou předem konzultoval.

Meghan je herečkou třetí kategorie, tvrdí spisovatel. Odhalil prý, proč si vzala Harryho

Meghan Markleová čelí dalšímu nařčení. Tentokrát se do bývalé americké herečky opřel britský spisovatel Tom Bower, který o jejím vztahu s princem Harrym dokonce sepsal knihu. V populárním pořadu Dobré ráno, Británie vévodkyni obvinil z toho, že si Harryho vzala jen proto, aby se stala slavnou. „Do té doby o ní nikdo nevěděl. Byla herečkou třetí kategorie,“ tvrdí Bower.

Chtěli Harry a Meghan urovnat spor? Williama s rodinou pozvali na oslavu, reakce byla rázná

Princ Harry a Meghan Markleová pozvali prince Williama s rodinou na oslavu prvních narozenin své dcery Lilibet Diany ve Frogmore Cottage. Rodina se ale nezúčastnila. Cambridgeovi dali přednost královským povinnostem, kterých se Harry s Meghan dobrovolně vzdali před dvěma lety. Osmiletý George následoval tradici a poprvé oficiálně navštívil Wales, a to ve stejném věku jako jeho otec.

Svoboda: Alžběta II. hraje 365 dnů v roce. Diana i Meghan jsou ale prototypy celebrit

Členové královské rodiny musí celý život plnit svou roli a sloužit instituci. Když se ale někdo rozhodne být sebestředný a vykročí z ní, narazí na potíže, popsal v pořadu K věci bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda. Narážel tak na vévodkyni ze Sussexu Meghan i zesnulou princeznu Dianu jakožto prototypy celebrit. K tomu se podle něj Alžběta II. nikdy nesnížila.