CNN Prima News sestry

sestry

Výpis příspěvků ke štítku „sestry“

České sestry Williamsovy? Nové tenisové hvězdy tuzemska trénují i s koučem Sereny

29. března 2022 08:39

Bude mít český tenis své sestry Williamsovy? Už dvojčata Plíškova udělala docela díru do světa. Teď se ale v zámoří píše o nové hvězdě. Teprve šestnáctiletá Linda Fruhvirtová udivila na turnaji v Miami celý svět. Skalpy velkých hráček získávala jeden za druhým. Zastavila ji až šestá hráčka světa Badosaová. A to jí prý její o dva roky mladší sestra už teď pořádně šlape na paty.

V babyboxu uvízl 20letý muž. Policii nedokázal vysvětlit, jak se tam dostal

31. října 2021 17:22

Velké překvapení čekalo řádové sestry v polské Vratislavi v noci z pátku na sobotu. V místním babyboxu totiž našly 20letého muže. Vyprošťovat ho odtamtud museli policisté ve spolupráci s hasiči. Mladík poté putoval rovnou na záchytnou stanici. Byl totiž tak opilý, že hlídce nedokázal vysvětlit, proč do babyboxu vůbec lezl. Policisté ho chtějí vyslechnout znovu, až vystřízliví.

Brutální praktiky převaděčů: Dvě malé holčičky přehodili přes vysoký hraniční plot

1. dubna 2021 10:58

Kartelům se na americké hranici daří čím dál lépe. Důkazem toho je poslední záznam z úterní noci, který zveřejnila pohraniční stráž. Pašerák lidí na videu shazuje z více než čtyřmetrového hraničního plotu na zem dvě malé holčičky. Pro bezmocné dívky naštěstí rychle dorazila americká hlídka. Jen několik dní předtím přitom zachránili Američané teprve šestiměsíční batole.

Skoro jsem si sáhla na dno. Leží u nás i třicátníci, říká primářka covid oddělení

8. února 2021 17:29

Zdravotníci už jsou unavení a navíc bez vyhlídky na zlepšení situace. Většina z nich se snaží čerpat energii, kde se dá – třeba u své rodiny, tak jako primářka covidového oddělení Kroměřížské nemocnice Ivana Horková, která byla hostem pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Řada sester či lékařů podle ní může kvůli pandemii zvažovat odchod ze zdravotnictví.

Řada domovů pro seniory odmítá návštěvy. Nemají dost personálu na jejich testování

12. prosince 2020 21:19

Víc než polovina domovů pro seniory a dalších zařízení sociálních služeb nedokáže zajistit testování návštěv antigenními testy. Ukázal to průzkum Asociace poskytovatelů sociálních služeb (APSS), kterého se zúčastnilo téměř 200 zařízení v Česku. O problému mluvil v sobotu na Radiožurnálu i prezident asociace Jiří Horecký. Důvodem byl podle něj v 90 procentech nedostatek personálu. Lidé mohou své blízké v domovech opět navštěvovat od minulé soboty, potřebují k tomu ale negativní test na koronavirus, který nesmí být starší než dva dny.

Sestry z Moskvy ubily otce, když spal. Místo vraždy je mají vyšetřovat jako oběti

5. prosince 2020 04:22

Moskevský soud povolil přezkoumat případ tří sester z Ruska, které v červenci roku 2018 ubodaly a utloukly svého otce, Michaila Chačaturjana, když spal. Během vyšetřování se ukázalo, že dívky dlouhodobě psychicky i fyzicky týral. Sestry Krestina, Angelina a Marija Chačaturjanovy, které nyní čelí obvinění z jeho vraždy a hrozí jim až 20letý pobyt ve vězení, budou pravděpodobně vyšetřovány jako oběti. Informovala o tom agentura TASS. Dříve se vyšetřovatelé odmítali chováním otce, který byl obviňován z týrání a sexuálního zneužívání, zabývat.