CNN Prima News sestry

sestry

Výpis příspěvků ke štítku „sestry“

Mladé sestry zemřely jen několik dní po sobě. Aspoň jste zase spolu, zoufá zdrcená rodina

Jen několik dní dělí smrt mladých skotských sester Shaunie a Shavanny. Starší 26letá Shaunie byla dvojnásobnou matkou, zemřela náhle 12. února. Další rána pro truchlící rodinu přišla o tři týdny později, kdy zemřela její 21letá sestra Shavanna. Obě si byly velmi blízké, mluvily o sobě jako o dvojčatech. Shavanna několik dní před svou smrtí psala na sociální síť, že po odchodu sestry prožívá nejhorší chvíle. Rodina je plánuje pohřbít společně.

České sestry Williamsovy? Nové tenisové hvězdy tuzemska trénují i s koučem Sereny

Bude mít český tenis své sestry Williamsovy? Už dvojčata Plíškova udělala docela díru do světa. Teď se ale v zámoří píše o nové hvězdě. Teprve šestnáctiletá Linda Fruhvirtová udivila na turnaji v Miami celý svět. Skalpy velkých hráček získávala jeden za druhým. Zastavila ji až šestá hráčka světa Badosaová. A to jí prý její o dva roky mladší sestra už teď pořádně šlape na paty.

V babyboxu uvízl 20letý muž. Policii nedokázal vysvětlit, jak se tam dostal

Velké překvapení čekalo řádové sestry v polské Vratislavi v noci z pátku na sobotu. V místním babyboxu totiž našly 20letého muže. Vyprošťovat ho odtamtud museli policisté ve spolupráci s hasiči. Mladík poté putoval rovnou na záchytnou stanici. Byl totiž tak opilý, že hlídce nedokázal vysvětlit, proč do babyboxu vůbec lezl. Policisté ho chtějí vyslechnout znovu, až vystřízliví.