CNN Prima News sexualita

sexualita

Výpis příspěvků ke štítku „sexualita“

Brzobohatý o skandálních obviněních Kuchařové: Vysvětlil, proč se převléká za ženu

Doufal jsem, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce, ale ke škodě nás všech není. Těmito slovy vysvětluje herec Ondřej Brzobohatý na svých sociálních sítích sledujícím, proč přestává mlčet a musí se ohradit vůči „lžím a skandálním obviněním“, která v církevní žalobě kvůli rozvodu údajně uvedla jeho exmanželka, modelka Taťána Kuchařová. Mimo jiné měla přijít s tvrzením, že se Brzobohatý rád převléká za ženu, což má vliv na jeho sexualitu. Herec a hudebník se rozhodl, že bude reagovat a vše vysvětlí.

Sexualita po rakovině a porodu není tabu. Odborníci radí, jak se vrátit k intimními životu

Ať už žena prodělá gynekologickou operaci, komplikovaný porod nebo onkologickou léčbu, jedná se o velmi náročné období ve fyzické i psychické rovině. V této době překonává nejen potíže spojené s uzdravením, ale také osobní výzvy – hledání vztahu k sobě sama, svému tělu a vlastní sexualitě. Mnohé ženy se však stydí, a tak si své obavy a strasti nechávají pro sebe – což je podle expertů častá chyba. Co doporučují odborníci a pacientky, které takovou situací samy prošly?

Příliš bílý, heterosexuální a mužský, vadí podle průzkumu mladým Britům na Santovi

Santa Claus je pro mladé Brity příliš bílý, příliš heterosexuální a příliš mužský. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění, který provedla agentura YouGov. Část z nich by neměla problém, kdyby byl Otec Vánoc vyobrazován i s jasnějšími blízkovýchodními rysy, případně jako žena. Hlasování o tom, jak by měla vypadat tradiční vánoční postava, vzniklo v reakci na virální norskou reklamu, v níž se Santa Claus líbá s mužem.