Burešová nazpívala s Brzobohatým novou píseň. Vznikla jako vzpomínka na táboráky

Eva Burešová

Mnohaleté přátelství mezi Evou Burešovou a Ondřejem Gregorem Brzobohatým se promítlo do jejich prvního společného duetu s názvem Léto. K písni byl natočen také videoklip, ve kterém se objeví mimo jiné záběry z filmu Slunce, seno, erotika.

Burešová si spolupráci s Brzobohatým pochvaluje. „Mám hrozně ráda country, je mi blízké a s Ondrou jsme se shodli na tom, že působí na všechny takovým pozitivním klidem, byť jsem četla, že je nejvíc depresivní. Ale to bude spíše to americké country než české,“ řekla v pořadu Showtime Burešová.

„Je to chytlavá píseň, která vznikla jako vzpomínka na táborákové písně. Zkusili jsme to a poslali ji do rádia. A to usoudilo, že by se jim hodila do rotace. Byl jsem z toho úplně nadšený,“ přiznal hudebník.

K písni natočili videoklip, ve kterém se spolu prochází po Hošticích, kde se film Slunce, seno, erotika z 90. let natáčel. „Moc hezké a pohodové,“ pochvalovali si na internetu jejich fanoušci. „Eva má nádherný hlas, moc se mi líbí jako zpěvačka i jako herečka a fandím jí,“ psali další. Mnozí ji totiž sledují na Primě v seriálu ZOO, ve kterém hraje jednu z hlavních hrdinek.

Burešová už za pár měsíců přivítá se svým partnerem Přemkem Forejtem na svět jejich prvního společného potomka. Na mateřskou se ale zatím ještě nechystá. „Ještě pár dnů budu natáčet, je potřeba, aby moje linka v seriálu byla ukončena,“ řekla Burešová. Termín porodu si zatím nechává pro sebe.

Tagy: