Genzer jako go-go tanečnice? Se Ztraceným na pódiu předvádí celou choreografii

K 18 koncertům letní tour Marka Ztraceného patří i stejný počet různě barevných a střižených košil. Bude je totiž v rámci charity dražit. První dvě košile už byly ve hře a Zlatý slavík si může odškrtnout dva víkendové koncerty v pražských Riegrových sadech, kam stejně jako loni přivezl skvělou show.

„Snažili jsme se zachovat to, co lidi bavilo, jen to vytunit, tak jsme pozvali Geňu a Martinu Pártlovou. Zahrajeme si s našimi fanoušky na pódiu, můžou si s námi zazpívat. Říkáme tomu ,ztracený talent‘. A pak jim zahrajeme večer hlavní koncert,“ popsal zpěvák své akce.

Ocenil také spolupráci s Richardem Genzerem a dalšími. „S Geňou je sranda, celé to tak shazuje, aby to nebylo moc vážné, moc sladké. Jsme rádi i za Martinu a Romana Stašu, jsme taková ztracená rodina,“ prohlásil Ztracený s tím, že je dobré mít poblíž někoho, kdo dokáže odlehčit jakoukoliv situaci.

„Já jsem taková silnější go-go tanečnice. Když jsme jezdili minulý rok, tancoval jsem sám na písničku Tak se nezlob, že jsem takovej vůl, myslím, že je psaná i pro mě. Ta choreografie je úsporná, aby se neušlapali, přesto jsme se rozhodli, že tam nějaké ty kroky dáme. Je to spíš pro lidi, aby si to užili – nejen mluvené slovo, ale i hudbu,“ prozradil Genzer.

„Marek mě naštěstí uklidnil tím, že má nejlepší fanoušky, tím mě nabudili, úplně ze mě spadla tréma. Co se týče Čechomoru, už ji nemám, ale bála jsem se, abych mu to nezkazila, když je ten Slavík,“ okomentovala koncerty Pártlová.

A co rituály? Má je Marek Ztracený? „Včera jsem přišel se Slavíkem na scénu, chtěl jsem poděkovat lidem za tu cenu, co mi dali. Bál jsem se, aby mi nespadl ze scény, tak jsem si ho položil vedle piana, ale jinak žádné velké rituály nemáme,“ uzavřel zpěvák.

Tagy: